4 пристосування для ідеального пучка

Розпущене локони - це красиво і привабливо. Але в житті представниць прекрасної статі трапляються ситуації, коли вільний стиль буде недоречний. Зачіска, яка дозволяє зібрати волосся - обов'язкове становить арсеналу краси дівчини чи жінки.

З даної статті Ви дізнаєтесь, як легко зробити собі чарівний пучок на голові

Найбільш поширеними варіантами стали пучок і кінський хвіст. Але другий спосіб занадто проста і банальна. І тут виникає питання: як зробити на голові пучок.

"Гулька" з волосся - зачіска, яка диктує вимоги по довжині і густоті. При спорудженні зачіски на тонких локони результат загрожує не виправдати очікувань.

Як же бути власницям не дуже довгою або розкішної шевелюри, а також жінкам з шикарними волоссям, які не хочуть витрачати великої кількості часу на їх приборкання? Вихід є: зачіски з бубликом.

Які аксесуари варто підготувати

Йтиметься про аксесуар, який дозволяє максимально спростити завдання. Зачіска з бубликом для волосся споруджується за лічені хвилини і не вимагає серйозних вкладень праці.

Щоб робити пучок на голові, крім розглянутого способу можна використовувати такі пристосування:

 • Найпростіший і дешевий варіант - носок. Це бублик для волосся своїми руками. У цьому випадку спочатку доведеться потрудитися. Спочатку у носка обрізають носик, після чого виріб вивертається навиворіт. Далі скручують носок в тор і заправляють кінці. Тепер є саморобний бублик для пучка, який дозволяє заощадити і забезпечує хороший результат.
 • Пучок з бубликом можна замінити шпилькою-твистером. Така гумка для пучка продається в магазині. Вибір між зазначеними пристроями залежить від індивідуальних переваг. Варто зауважити, що варіантів, як робити пучок на голові, твістер дає більше.
 • Перш ніж зробити зачіску з бубликом варто познайомитися з таким аксесуаром, як хеагамі. Принцип дії схожий на використання твистера, але характеризується великою зручністю користування.

Крім зазначених пристосувань, щоб зробити бублик на голові стоїть приготувати:

 • гребінець або щітка для волосся;
 • шпильки-невидимки;
 • гумка;
 • засоби для укладання;
 • аксесуари для прикраси зачіски при необхідності (ободок, бантики,стрічки, квіти і т.п.).

Покрокова інструкція як зробити об'ємний пучок без шпильок з бубликом на довге волосся

Зробити пучок на волоссі, що мають довжину нижче плечей, вийде, якщо виконати послідовно наступні дії:

 1. Перший етап - кінський хвіст. Висоту його розташування вибирають в залежності від того, на якій висоті потрібно зробити шишку з допомогою бублика. Також від особистих переваг залежить, чи потрібно гладко зачісувати локони назад або залишити їх трохи "розпатланим".
 2. Щоб створити ефект недбалості, коли робиться пучок для волосся з бубликом, кілька пасом можна витягти їх загальної маси за допомогою олівця.
 3. Далі, щоб зробити пучок за допомогою бублика, на нього накручують кінці пасом. Наступна дія - проворачивание аксесуара так, щоб локони накрутити на нього.
 4. Щоб зачіски з бубликом на довге волосся виглядали акуратно, після накручування пасма зрушують так, щоб вони були розподілені рівномірно, адже в процесі десь утворилися прорідити, а десь, навпаки, волосся вийшло занадто багато.
 5. Зачіска з гумкою-бублик завершена після фіксації лаком і закріплення невидимками.За роблення додають прикраси.

Заплести гульку за допомогою бублика - посильне завдання. Пристосувавшись, на приборкання шевелюри можна витрачати пару хвилин.

Шпилька бублик і акуратний пучок на середні волосся

Для тих представниць прекрасної статі, які мають волосся до плечей або трохи вище зробити гульку за допомогою бублика стоїть таким чином:

 • Користуватися бубликом для волосся на першому етапі потрібно так само, як і в попередньому випадку: створення починається з кінського хвоста.
 • Заколка-бублик для волосся надівається прямо на хвіст і залишається у його заснування.
 • Беруть одну прядку і загортають її навколо аксесуара. При цьому важлива гладкість локонів, в разі необхідності користуються засобами для укладання.
 • Щоб зібрати волосся за допомогою бублика попередній пункт повторюють до тих пір, поки все волосся не будуть забрані.
 • Останній етап зачіски з бубликом на середні волосся - фіксація лаком.

Щоб правильно зробити пучок з бубликом варто дотримуватися зазначеного порядку дій.

Порада! Зачіски з бублика для волосся стануть цікавіше, якщо доповнити їх плетінням. Можна по кордоні чола перед початком виконання зазначених раніше дій заплести косу, це додасть образу унікальність.

Дитячі зачіски

Маленькі принцеси також хочуть виглядати привабливо і індивідуально. Маленькі дівчатка, які мають середні або довге волосся і їх мами зможуть оцінити всю універсальність зачіски.

Дитяча зачіска з бубликом дозволить заощадити час не тільки на щоденні збори в школу або садок, а й на підготовку до відповідальних заходів.

Важливо при виборі аксесуара правильно підібрати розмір, адже пристосування випускаються різних діаметрів. Оптимальний розмір залежить від того, наскільки великий пучок хочеться зробити і від довжини волосся.

Якщо підібрати занадто великий або занадто маленький аксесуар для зачіски є ймовірність невдалого результату.

Вибір з чотирьох варіантів для зачіски (включаючи носок, твістер або хеагамі) залежить від того, наскільки зручно працювати з тим чи іншим пристосуванням.

Зробити "Гльку" з волосся Ви легко зможете самостійно

Варто пам'ятати, що з застосуванням носка або бублика вийде створити тільки один вид пучка, а що залишилися два дають збільшене кількість можливостей для фантазії.

Залиште Свій Коментар