5 кращих зачісок для довгого особи

Стрижки для витягнутого особи користуються великою популярністю, так як цей тип поширений серед сучасних людей - вони виділяються продовгуватими овальними особами невеликої ширини з довгим загостреним підборіддям. Ці особливості роблять проблематичним підбір підходящої зачіски, що не посилювала б становище, а робила риси більш збалансованими. Правильний стиль повинен правильно коригувати риси обличчя, робити його більш жіночним (або мужнім у випадку з чоловіком), пропорційним і гармонійним.

Зачіски для витягнутого особи повинні бути виконані за всіма правилами

Щоб підібрати гарні зачіски для витягнутого особи, треба знати, які варіанти слід уникати. Ось вони:

  • Високі зачіски, які роблять довгасте обличчя витягнутим і менш збалансованим.
  • Волосся, зібрані в одному місці на голові з відсутністю чубчика.
  • Зачіски з проділом, розташованим в центральній частині голови.

Якщо відсіяти зазначені заборони, знайти стрижки для худого обличчя стає не такою вже й серйозною проблемою. Яким чином треба правильно підбирати хороші зачіски для худого особи?

Для витягнутого обличчя підійде стрижки малої і середньої довжини. А ось довгі варіанти не зможуть правильно подати подовжені пропорції, але, якщо ви з цим не згодні, не варто братися за ножиці. Можливо, у вашому випадку довге волосся будуть дивитися вигідно, і при правильній подачі (з боковим проділом) позитивно вплинуть на привабливість вашого образу.

Жіночі короткі стрижки з чубчиком і без неї на вузьку форму особи: боб, каре і інші

Подобаються короткі стрижки для витягнутого обличчя? Вибирайте стилі, що дозволяють підкручувати волосся по овалу обличчя. Такі творіння повинні мати великий об'єм для візуального розширення овалу голови. Добре виглядає короткий боб і інші стилі з рваними кінцями. Можна використовувати гель для додання волоссю об'єму, потрібного для створення балансу між довжиною і шириною особи.

Популярні і відповідні стрижки для подовженого обличчя відмінно виглядають з чубчиком. Це елемент, що дозволяє зробити обличчя більш пропорційним. Ось чому не можна нехтувати таким інструментом - експериментуйте з різними чубчиками, робіть прямі, косі або рвані.

Стрижки на середні волосся для овального особи з високим чолом

Чим більшу довжину мають стрижки на видовжене обличчя, тим більше уваги потрібно приділяти грамотної їх укладанні. При неправильному підході можна домогтися вкрай негативного результату. Додати потрібний об'єм можна за допомогою градуйованою стрижки. Якщо є бажання носити проділ, забудьте про нього по центру. Краще пошукайте натуральний проділ, який можна розмістити ліворуч або праворуч на 3-4 см. Не можна не згадати варіанти з локонами, візуально розширюють особа - головне, щоб локони були піднятими, інакше можна домогтися зворотного результату.

Хороша стрижка для худого витягнутого особи - градуйований боб. Цей стиль робить пропорції особи більш збалансованими. Крім цього, цей варіант користується великою популярністю на протязі вже кількох років поспіль. Якщо любите модні тренди - вибирайте для себе цей стиль. Не забувайте, що вуха повинні бути повністю прикриті в кожному з варіантів - щоб домогтися цього, скористайтеся вирівнює праскою або щипцями.

Довге волосся для худого і витягнутого типу обличчя: приклади зачісок 2018 року

Зачіски для довгого особи повністю розкривають свій потенціал на довгому волоссі. Слід зазначити, що довге волосся далеко не завжди добре підходять до такого типу особи, адже вони мають недоречним в даному випадку властивістю візуально подовжувати форму. Якщо ви шукаєте довгі стрижки для подовженого типу обличчя, додайте до образу довгу чубок і обрамляють пасма, які додадуть обсяг. Будьте готові до активного використання інструментів для швидкої завивки волосся - використовуйте щипці для завивки локонів або вирівнюючий праску.

Чоловічі зачіски для витягнутого обличчя

Стрижки для худих дівчат - популярна, але не єдина актуальна тема. Багато чоловіків мають витягнутим по вертикалі особою. Які сучасні чоловічі стрижки для худого особи слід реально розглядати і створювати, щоб зробити зовнішність привабливішою? Хорошим варіантом є асиметричний короткий боб, довге волосся з одним або двома боками, поголеними під нуль, і кучеряве волосся.

Зачіски для витягнутого особи повинні приховувати всі нюанси форм

Великою популярністю сьогодні користуються стрижки для витягнутої форми особи - наприклад, подвійне каре. Спробуйте різні варіанти з вирішите, який з них підходить для вас.

Залиште Свій Коментар