5 модних дитячих зачісок на ялинку

Новий рік і Різдво - улюблені дитячі свята. На новорічну ялинку в школах і дитячих садах готують концерти, спектаклі, влаштовують чаювання, на які діти приходять в красивих нарядах. Модні зачіски на ялинку теж мають велике значення, особливо для дівчаток. Вони підкреслюють святковий настрій дитини, показують, що для нього сьогодні не простий день. У той же час вони повинні бути зручними і практичними, не заважати брати участь в заході. Варіантів таких зачісок багато і зробити їх легко вдома, не звертаючись до стилістів.

Кожна дитина на ялинці хоче бути найкрасивішим

Загальні поради, як зробити зачіски на ялинку 2018 року

Перед тим, як робити укладку, намильте волосся шампунем, дерев'яним гребенем з рідкими зубами розчешіть пасма, потім змийте шампунь і промокніть волосся рушником, намагаючись сильно не терти, щоб вони не сплутувалися. Навіть якщо дитина вже дорослий, постарайтеся на час укладання його чимось захопити: робота вимагає акуратності.

Вибирати ту чи іншу зачіску слід в залежності від довжини волосся і їх стану, форми особи, переваг дитини. Вибір зупиніть на тому варіанті, який дитині найбільше подобається.

Не використовуйте укладальні кошти і лаки, коли дітям ще не виповнилося семи років, також в маленькому віці протипоказані дрібні або гострі шпильки, оскільки це для них небезпечно.

На що звернути увагу:

 • при великому обсязі волосся цікаво виглядають коси, а ось коли волосся рідкі, рідкісні - коси не підходять, до того ж вони сильно тиснуть на корені;
 • не залишайте пасма і локони, які падають на очі: вони можуть привести до кон'юнктивіту і приносять багато дискомфорту;
 • особа бажано залишати максимально відкритим, хоча деякі особливості особи можна і маскувати, наприклад, чубчиком;
 • дитячі зачіски швидко втрачають форму, тому так популярно плетіння колосків, кіс, змійок, сіточок: волосся стає підібраними, вони не заважають дитині активно проводити час, і міцно тримаються.

"Бантик": проста, мила новорічна укладання

Ця зачіску підійде для довгих стрижок. Її останнім часом використовують і молоді дівчата, які хочуть оригінально виглядати.

Як зібрати "Бантик" з власного волосся:

 1. Зберіть волосся на маківці в високий хвіст.
 2. Гумку поверніть кілька разів, тільки в кінці Не витягуйте кінець хвостика, залиште петлю. Її слід розділити на дві частини, легенько відтягуючи кожну з них в різні боки.
 3. Частину хвостика перекиньте через центр бантика і закріпіть шпильками або невидимками.
 4. Розправте витки бантика.
 5. Використовуйте лак.

Коли дозволяє довжина стрижки, можна зробити кілька бантиків не тільки на потилиці, а й ближче до скронь або чола. "Бантик" підходить і в якості додаткового декору на звичайному кінському хвості. При коротких стрижках бант роблять за допомогою шиньйону, накладних пасм.

Красиві бантики для волосся середньої довжини

Цей варіант важче та забере у батьків близько півгодини. Зате цей час буде витрачено з користю, так як привнесе в зовнішність дитини багато нового.

Як зробити:

 1. Розділіть волосся на дві рівні частки, можна частину з них залишити розпущеним.
 2. Зробіть чотири однакових по довжині хвоста за вухами (два з кожного боку, формуйте їх на відстані 5-6 см один від одного)
 3. Знову розділіть кожен хвостик на дві частини гумками, щоб вийшло чотири рівні частки пасом з кожного боку.
 4. Тепер загортаємо хвости, щоб виходили витки бантів: нижні гумки повинні збігатися з верхніми. Хвостики підвертається перпендикулярно голові, всередину.
 5. Закріплюємо укладку лаком і невидимками.

Як зробити джгутики-локони

Можна зробити зачіску на ялинку з джгутиків. Створюються вони просто і дозволяють експериментувати, оскільки існують десятки, сотні різних зачісок, які використовують такий варіант плетіння. Подібна укладання не травмує волосся, займає мало часу, не вимагає застосування спецзасобів.

Як формувати джгутики:

 1. Щоб зробити джгути з двох пасом, зберіть волосся в кінський хвіст і розділіть їх на дві частини.
 2. Кожне пасмо закручуйте в одному напрямку, а потім переплетіть їх між собою, але вже скручуйте в протилежну сторону.
 3. Зафіксуйте гумкою або шпилькою.

Джгути з трьох пасом створюються за таким же принципом. Хвіст поділяємо на три частини, пасма переплітаємо між собою по черзі: праву з центральної, потім ліву з центральною, і так чергуємо всі дії.

Зачіска з витончених джгутиків

Ця зачіска сподобається багатьом дівчаткам. Вона робиться швидко, але вимагає навичок.

Як зробити:

 1. Зробіть діагональний проділ від чола до вуха, від'єднайте від нього невелику пасмо і скрутіть з неї джгутик у напрямку до обличчя.
 2. Повторіть дію з іншого пасмом, третьої, четвертої і так далі, все нові джгутики укладайте як би під низ попередньої. Стаючи тугими, пасма будуть згортатися в невеликі петлі.
 3. Закріпіть зачіску лаком або пінкою.

Джгутики можна робити тільки на довгих або середніх по довжині волосся.

Дитяча зачіска "Сіточка"

"Сіточку" носять довго, при акуратному зверненні і регулярному миття голови - до 10-15 днів. Це ще один хороший варіант новорічної зачіски. "Сіточка" додає в зовнішність дитини трохи пустощів. Підходить для волосся різної довжини.

Плетемо "Сіточку":

 1. Поділяємо волосся на кілька рядів. В кожному ряді умовно формуємо невеликі квадратики (від 4 до 9), збираємо в них волосся в пучок і затягуємо гумками. У кожному новому ряді квадратики повинні йти не паралельно з попереднім, а в шаховому порядку. Кількість рядів залежить від товщини волосся, зазвичай формують 3 або 4 ряди.
 2. Сіточку створюємо шляхом з'єднання гумками частини волосся кожного квадрата до частини пасом квадратів сусідніх.
 3. В кінці можна обсипати сіточку блискітками і трохи закріпити їх лаком, щоб не обсипалися.

Цікава зачіска і тим, що можна експериментувати з вибором гумок. Деякі люблять яскраві, різнокольорові, інші вважають за краще застосовувати гумки, колір яких максимально наближений до кольору волосся.

Зачіска "Розочка"

"Трояндочки" на голові зробити не важко, хоча виглядає зачіска ефектно. При вправності на це піде не більше п'яти хвилин. Зачіска підходить для довгого волосся. Дуже йде тим дівчаткам, які не люблять носити чубчика.

 1. Зауважте з вологих волосся на маківці хвіст.
 2. Хвостик візьміть в руку і закручуйте пасмо навколо гумки, в будь-якому напрямку, поки не дійдете до кінчиків.
 3. Підтягуйте пасмо вгору, щоб сформувати трояндочку, але не перестарайтеся. Закріпіть бутон з волосся невидимками (для надійності можна це робити і в процесі, використовуючи кілька невидимок).

Зачіски для дівчаток з коротким волоссям

З коротким волоссям впоратися легше. Підібрати цікаві зачіски теж не проблема. Можна зробити ту ж "Сіточку" або ж залишити волосся розпущеним, прикрасивши їх обідком, пов'язкою, шпилькою.

Чи не виходили з моди і звичайні хвостики. Якщо зібрати волосся на маківці, здорово виглядає, якщо їх прикрасити мініатюрним бантом. Можна заплести колоски. Коли дівчинка носить чубок, можна ці пасма заколоти збоку, скрутивши в джгутик.

Як святково укласти волосся хлопчикові

Зробити цікаву зачіску можна і хлопчикам.Чим вони старші, тим більше вибір варіантів укладання. Модні зачіски допомагають їм виразити себе, так що вони повинні відповідати стилю і образу хлопчика чи підлітка.

Спортивні короткі стрижки в укладанні не завжди потребують. Головне, щоб волосся було чистим, не було неакуратних пасом, що стирчать з-за вух або у скроневій частині. Хоча для їжачка використовують гель або рідкий віск. Для подовжених стрижок лаки використовуються набагато частіше - для укладання челок або волосся у верхівки.

Зачіска на Новий Рік повинна бути особливою

Хоча хлопчики відносяться до свого зовнішнього вигляду з меншим трепетом, ніж дівчатка, це не означає, що батькам не потрібно намагатися приводити їх волосся в порядок. Це прищеплює дітям акуратність, вчить стежити за собою.

Залиште Свій Коментар