5 модних трендів минулих 90-х: ретро-погляд на Bad Head

Початок минулого століття охарактеризувався дуже яскравими тенденціями, як в популярних елементах гардеробу, так і в сфері зачісок. На зміну радянському стриманому стилю прийшли сміливі сучасні експерименти. Кожен прагнув виділитися, як міг.

У 90-х роках за допомогою зачіски можна було виділитися

Не оминуло це прагнення і стрижки з укладками.

Характерні прикмети модних тенденцій 90-х років

Незважаючи на те, що кожен представник молоді одягався, хто на що здатний, і ситуація з шевелюрою була не сильно краще, все таки можна виділити певні закономірності, яким підпорядковувалися зачіски 90-х років:

  • Особливою популярністю користувалися жіночі зачіски з об'ємом. Для того, щоб досягти бажаної пишності, використовувалися начісування і хімічна завивка.

  • Рясне використання коштів для укладання, особливо лаку для волосся.
  • Різноманітні гумки для волосся і шпильки, які застосовуються для створення зачісок в великих кількостях.
  • Об'ємні, жорсткі чубчика. Чубчик накручувалася валиком або фіксувалася в химерної формі за допомогою лаку.

Зачіски 80-х років в Росії і за кордоном

Багато цікавих рішення перейшли в 90-е з 80-х.Якщо 90-ті роки були "лихими", то 80-е часто іменували "кошлатими". І це неспроста: саме звідти пішла загальна любов до довгого волосся і різного виду локонів.

Носили найрізноманітніші їх варіації:

  1. Дрібні кучерики, накручені на коклюшки або отримані в результаті хімічної завивки.
  2. Градуйовані стрижки з акцентованим об'ємом на маківці.
  3. Каре, укладене вихорами з застосуванням великої кількості лаку.
  4. Величезні начісування.
  5. Хаотичний безлад на голові, прикрашений пов'язкою або стрічкою для волосся.

Хімічна завивка

Перманентна укладання користувалася в ті роки величезним успіхом.

Волоссю надавали форму завитків за допомогою хімії, а потім ретельно розчісували їх, щоб зачіска набула вигляду "кульбаби".

Окремі локони виділялися за допомогою засобів для укладки. Зачіску прикрашали за допомогою яскравого обідка.

Створення наїжаченого хвоста

Високий хвіст, гладкий або кострубатий, служив в якості повсякденної зачіски. Волосся збиралися на самій маківці і кріпилися за допомогою однієї або декількох яскравих широких гумок.

Нерідко волосся щедро змащувалися гелем для укладання, щоб надати їм гладкість і блиск, а зверху рясно прикрашалися шпильками і кольоровими невидимками.

У той період революцією в світі перукарського мистецтва в Європі стали так звані bed head зачіски. Для таких укладок характерний вигляд, ніби владарка пишної шевелюри тільки що прокинулася і пішла на вулицю, не причесавшись.

Насправді, такі укладання створювалися шляхом вагомих зусиль. Пасма накручувалися на бігуді різного розміру, начісувати і фіксувалися в безладді для укладки.

Високий начісування на довге волосся

Начісування - обов'язковий атрибут для зачіски в стилі 90-х. Для того періоду був характерний обсяг в області верхівки. Волосся безжально начісувати і фіксувалися намертво.

Особливо ефектно виглядали волосся, зачесане на один бік. Чубчик теж зачісувати наверх і ретельно закріплювалася в такому положенні лаком.

"Циліндрична" чубчик на дискотеку

У 90-е в моду увійшли густі чубчика прямої форми. Багато модниць поспішили обстригти собі такі і потім ставили їх "валиком", використовуючи гребінець з дрібними зубами і рясне кількість лаку для волосся.

Акцент на окремих пасмах, реалізований за допомогою колорування

Багато молодих дівчат фарбували в різні яскраві кольори окремі пасма.Популярно було кольорове мелірування.

У 90-х роках акцент на окремих пасмах був модний

Нерідко чубок фарбували в колір, відмінний від основної маси волосся. Іноді пасма не фарбували, а просто використовували накладні, кріпляться на свої локони за допомогою шпильок.

Залиште Свій Коментар