5 способів створення зачісок за допомогою челочек асиметричного типу

Косий чубчик володіє асиметричною формою, завдяки якій вона підходить до будь-якого типу обличчя. Вона поєднується з прямими або кучерявими, густими або тонкими локонами різної довжини.

Асиметрична чубчик підійде під будь-яку форму обличчя

Зачіски з косими пасмами на чолі: переваги і недоліки

Стрижки з косою чубчиком є ​​відмінним вибором для любительок постійно міняти зовнішній вигляд.

Завдяки цьому елементу надається можливим кожен день по-різному виглядати. Секрет полягає в різних варіантах укладання, кількість яких залежить тільки від фантазії власниці асиметричною прядки на лобі.

Перевагою асиметричною форми пасом є можливість з прямої чубчика зробити косу. Причому, самої підстригти косу чубок не складе труднощів.

Щоб підстригти косу чубок самостійно слід:

  • розчесати пасма, розташовані на лобі;
  • підстригти чубчик навскоси.

До недоліків пасма, покладеної на лобі, відноситься необхідність регулярної укладання, яка швидко набридає. Для того, щоб правильно підстригти косу чубок і постійно підтримувати її форму, необхідно регулярно відвідувати перукарський салон.

Підбір варіанту стрижки з асиметричними пасмами в залежності від форми обличчя

Стан волосся є завершальним елементом образу жінки. Вони здатні підкреслити його достоїнства і приховати неідеальні елементи особи.

Чубчик в зачісці акцентує на себе всю увагу оточуючих і важливо правильно підібрати її тип, відповідно до форми і стилем стрижки, з урахуванням особливостей будови обличчя і з загальним чином і ступенем активності життя жінки.

Правила підбору форми пасом.

  • Для власниць круглого обличчя підійдуть рвані пасма, що закривають надбрівні дуги, і коса подовжена чолочкою, підстрижена на рівні виличної лінії. Слід уникати коротких пасом на лобі, що підкреслюють овал обличчя.
  • Косий чубчик йде жінкам з овальним обличчям. Їм слід розглядати варіант неградуйований косих пасом, що спускаються до рівня надбрівної лінії.

  • Для трикутного обличчя підійде довга косий чубчик, яку можна підстригти на рівні підборіддя, або очей.
  • При формі особи у вигляді перевернутого трикутника потрібно провести її коригування за допомогою волосся на голові, збільшивши обсяг в нижній її частині градуйованою довгою чолочку довжиною до рівня скул. Добре виглядатимуть довгі пасма, заправлені за вухо.Слід уникати коротких і рваних пасом, що спускаються на лоб.
  • В зачіски для квадратного і прямокутного форм особи вписуються асиметричні довгі пасма.
  • Для ромбовидного обличчя підійдуть будь-які чолочку. Однак слід вибирати їх вид залежно від довжини зачіски

Існує багато видів асиметричних пасом, які класифікуються за довжиною волосся, по їх формі і способу стрижки. Користуються популярністю довгі, короткі і рвані пасма.

Акуратна коротка чолочкою

Коротка косий чубчик відкриває обличчя, при цьому акцентуючи увагу на всіх його елементах. Вона краще підходить для жінок з правильними рисами, оскільки підкреслює не тільки позитивні його властивості, але і негативні.

Короткі налобні пасма відмінно вписуються в образ жінок, які ведуть активний спосіб життя, вони ніколи не будуть лізти в очі або запутиваться.Короткіе стрижки з косою чубчиком добре виглядають з сильно філірованнимі і рваними кінцями.

Довга коса чубчик для круглого особи

Довга асиметрична чолочкою підходить для любительок поекспериментувати зі своїм образом. При бажанні її можна зачесати таким чином, що ніхто не запідозрить її наявність.

Підходить для будь-якої стрижки, користується популярністю у власниць овальної форми обличчя через зорового його укорочення. Коса Філіровать чубчик поєднується з асиметричними стрижками.

Подовжена пасмо, що закриває очі або зачесане набік додає зовнішності жінки помітність і стильність. Уклавши чолочку таким способом, вік стає вгадати неможливим.

Подовжена косий чубчик на довге волосся здатна приховати недоліки елементів особи, а також скорегувати його овал.

Подовжена косий чубчик через особливості механізму стрижки легко укладається на бік. Пасма, укладені на лобі, підійдуть для любителів креативу та оригінальності. Вони надають жінці енергійність і роблять її молодше.

Ідеї ​​для рваною чубчика

Рвана косий чубчик поєднується з косим приладом і з будь-якими способами фарбування, з колоруванням і мелірування. Вона підходить для будь-якого типу особи. Особа квадратної форми візуально подовжується, а у кругловидих візуально згладжуються лінії скул і підборіддя.

Нерівно підстрижені чолочку підходять для волосся різної довжини.

Косий чубчик боб

Пасма в зачісці "Боб" стрижуться таким чином, що після миття і сушки голови, форма зачіски така ж, як і після укладання в перукарні.Незвично виглядає асиметрична чолочкою, яка зазвичай виконується під тупим кутом і надає своїй господині ексклюзивний і зухвалий вигляд.

Унікальне поєднання асиметричною пасма, що спадає хвилею на лоб з каре на середні волосся

Класичне каре підійде як для зовсім юних дівчат, так і для зрілих жінок. Стрижка добре виходить на ідеально пряме волосся. Коса чолочкою звичайної довжини додасть незвичайність зачісці, а трохи подовжена додасть вигляду зворушливість.

Для додання ексклюзивності вигляду слід відрізати косу чубок в "рваному" стилі, або у вигляді зигзага. Популярні різні способи контрастного фарбування складових стрижки.

Подовжене каре притягує погляди оточуючих, надаючи його власниці жіночний і сексуальний вигляд. Існує кілька видів стрижок, що відрізняються кутом підстрижених пасом.

При додаванні в вигляд косою чолочку, варто враховувати, що для тонкого волосся, з метою надання їм обсягу, варто зробити мелірування або колорування. Власницям широкого чола рекомендується підстригти косу чубок.

Каскад з чубчиком асиметричного вигляду

КАСКАД- популярна стрижка, застосовувана на волосся будь-якої довжини, яка легко укладається, пом'якшуючи риси обличчя. Модернізуючи зачіску можна підстригти чубчик асиметричного типу.

Стандартний варіант укладання - зачесане набік чолочкою. Волосся можна просто заколоти вгорі або збоку, якщо захочеться відкрити лоб. При цьому волосинки не стирчатимуть з отриманої зачіски за рахунок особливих методик стрижки елемента зачіски.

Асиметрична чубчик допоможе Вам приховати недоліки особи і підкреслити достоїнства

Довга коса чубчик з довгим волоссям для вечірньої зачіски укладається за допомогою начісування, методом випрямлення пасом або шляхом їх гофрування.

Залиште Свій Коментар