7 напрямків тренда в зачісках вісімдесятих років

Вісімдесяті роки - це час сміливих рішень і крутого зміни тенденції моди. До перевороту в світі зачісок панували плавність, природність у всіх її проявах і класичність. Все це було вмить зазначив примхливої ​​рукою її величності Моди.

Перукарі стали успішно експериментувати з довжиною, обсягом і формою волосся

Що з'явилися на світ в той час образи стали основоположними до моделей, що застосовуються в сучасному світі.

Деякі зачіски не втрачають актуальності і в наші часи

Зачіски вісімдесятих володіють відмінною рисою у вигляді поєднання ексклюзивних моделей з об'ємними прикрасами, великою кількістю блискучих елементів аксесуарів.

Свобода в створенні стилю

У вісімдесяті понад сучасними вважалися дрібні кучері з високим начосом.

Стиль прямого волосся допускався, але його можна було зустріти рідше

Жіночі зачіски в стилі 80-х

Стрижки 80-х поділяються на кілька категорій.

  • Класичні зачіски довжиною до плечей, укладені в вид хвиль і надійно закріплені лаком.
Допускався начісування набік, який також повинен бути нерухомий

Популярністю користувалися також безладні локони на довгі природні, або після хімічної завивки пасма.Для додання модного ефекту достатньо було просто розчесатися і розбавити образ яскравими аксесуарами у вигляді сережок або бус.

  • Креативні стрижки. До такої категорії належали хімічна завивка, що застосовується як на довгі, так і на короткі пасма. Фарбування в яскраво рудий колір, знебарвлення локонів.
Всі зачіски супроводжувалися укладанням за допомогою начісування і закріплення ефекту пінки або лаком Неокласичні зачіски відмінно поєднують стиль класики з ексклюзивними елементами, які досягалися за рахунок незвичайної укладання У знамениту "Бабетта" вплітаються аксесуари у вигляді пташиного пір'я, яскравих гумок, намистин

Укладання зачіски в панк-рокерском стилі вимагала тільки яскраву об'ємну гумку. Обов'язковою аксесуаром повинні були бути яскраві сережки.

Зачіски, основна увага яких спрямована на додаткові атрибути у вигляді пов'язок, гумок і інших елементів
  • Короткі зачіски, обов'язковою умовою яких була жорстка укладання з попередніми начосом.
І знову, важливі яскраві і великі сережки або кліпси

Коротка зачіска могла бути просто на маківці у вигляді рваного стилю, а інші волосся допускалися довжиною до плечей.Коротка верхівка поєднувалася з багатьма перукарнями моделями.

Зачіски на довге волосся, в яких переважають моделі з завитими кінчиками волосся в зворотному напрямку Незвичайні моделі, що включають локони і буклі

Зачіски в карамельно-вибуховому стилі 80-х є характерними для того часу і описуються стала знаменитою фразою "вибух на макаронній фабриці".

Стиль готовий, панків і рокерів в зачісках

Саме в ці часи стало відомо про напрямки, як:

  1. готи;
  2. панки;
  3. рокери.
Сміливість такого молодіжного стилю викликало невдоволення і нервове перешіптування перехожих

Панки фарбували волосся одночасно в кілька яскравих кольорів. Для готовий характерні волосся похмурих тонів в комплексі з чорною або темно фіолетовою помадою і чорної одягом. Рокери в даній категорії були найбільш непомітними. Їх відрізняли тільки довге волосся, прямі або під впливом хімічної завивки.

Орієнтування на кумирів телебачення і естради в створенні свого образу

Зачіски 80-х років диктувалися з екранів телебачення кумирами серіалів і знаменитостями естради. Обсяг на голові і дрібні кучерики стали популярними навіть серед чоловіків.

Зірки телебачення і артисти постійно підтверджували своїм образом і особистим прикладом, що довгі накручені локони підходять не тільки прекрасній половині людства. Об'єктами для наслідування стали Томас Андерс, Майкл Джексон і Дітер Болен.

З образами, створеними знаменитостями в вісімдесятих роках деякі артисти не розлучаються і в наш час

Кожна жінка вибирала собі об'єкт телебачення, який би найбільш близький по духу. Ділові люди уважно стежили за зачісками і укладаннями до них елегантною Маргарет Тетчер. Романтичні - за красунею леді Діаною. Любительки диско стилю наслідували популярної в ті часи Сі Сі Кетч.Для спортсменок еталоном стала телеведуча Джейн Фонда.

Зачіски в стилі 80-х років знову в моді

Зачіски в стилі 80-хв наш час не втрачають своєї актуальності. Незважаючи на те, що з їх сміливого створення пройшло більше тридцяти п'яти років.

Стилістами в основні моделі вносяться деякі елементи, що вносять відмітний слід в сучасну епоху

Хімічна завивка з дрібним завитком стала модною давно. Для створення такої зачіски використовували складні препарати,які надавали руйнівну дію на структуру волосся. Сучасна технологія дозволяє щадяще зробити хімічну або біо завивку з подібним ефектом

Популярна в ті роки стрижка "каскад", що застосовується до волосся середньої або довгою довжини і сьогодні користується успіхом серед клієнтів перукарів

Однак вона модна і для власниць коротких стрижок, пасма в яких ледь прикривають шию. А сучасні засоби для укладання здатні без праці створити обсяг або надати локонам ефект мокрого волосся.

У коротких стрижках знаменитої "Аврори" додані різкі лінії. Однак характерні "шапочки" і "боб" - стиль залишаються без змін.

Представниця прекрасної статі буде виглядати модно і сучасно з такими зачісками в будь-які часи

Обсяг довгого волосся змінився природністю вигляду. Щоб виглядати сучасно, не обов'язково робити складні укладання. Досить просто розчесатися. Яскрава косметика в поєднанні з перерахованими зачісками, відповідно до сучасних вимог, замінені на природний стиль, в якому допускається підкреслення скул.

Супровід перламутровою помади ексклюзивно покладених волосся змінено на безбарвний або злегка тонований блиск для губ

Не важливо, якого року створення зачіска, головне, щоб вона гармонійно вписувалася в загальний образ людини, з його одягом, взуттям та поєднувалася з додатковими аксесуарами.

Також слід враховувати образ і стиль життя людини, а також заходи, які він відвідує.

Залиште Свій Коментар