Грецька коса - це стильно і красиво: заплітаємо в 4 простих кроки

Богині Древньої Греції славилися не тільки спокусливими формами і войовничим характером. Складно уявити представницю Пантеону без приголомшливої ​​уяву всіх смертних укладання. Грецька коса стала символом жіночності і ніжності, а зробити її можна навіть на волоссі середньої довжини.

Коса - це частина грецької культури зачісок

Французький і грецький стиль: весільні варіанти локонів

Французи за частиною моди завжди займали лідируючі позиції. Зачіски, які мають географічну прив'язку до цієї країни, теж є. Французькі косички - одна з них, адже манера сплітати волосся існувала на всіх континентах.

Друга назва коси - колосок. Якщо потрібно терміново піти у справах, а локони нежівопісно розсипані копицею, врятує ця зачіска.

 • Невеликий начісування біля коріння можна не робити, але так тонке волосся будуть виглядати ефектніше. Після цього масажною щіткою їх треба злегка пригладити.
 • У верхній частині голови волосся діляться на три прядки. Від товщини залежить обсяг коси. Їх сплітають за стандартною технологією: праву перехрещують з середньою, аналогічно надходять з лівого прядкою.
 • Починається приплітаючи.Великим пальцем правої руки підхоплюють тонку пасмо і з'єднують з уже наявними волоссям з цього боку. Ліва рука в цей час утримує основу з середньої і лівої частини коси.
 • Правий локон став товщі лівого, його з'єднують із середнім за стандартною техніці.
 • Приплітаючи повторюється з лівої прядкою: захоплення нової частини волосся і їх підтягування до наявного локону.

Операція з нарощуванням товщини пасом повторюється, поки не закінчиться лінія зростання шевелюри. Можна продовжити плести звичайну косу, закріпити колосок гумкою, залишивши хвіст або заховати залишки коси всередину.

Грецька коса - ідеальна зачіска для середнього волосся, способи плетіння

Жінки і стилісти ніколи не перестануть сперечатися про ідеальну довжині волосся. Але з локонів довгою до лопаток або по плечі найлегше створювати зачіски і плести коси.

Грецькі варіації на тему плетіння відрізняються тим, що проходячи по краю голови, роблячи повне коло або романтично спускаючись на плече. Заплести грецьку косу можна так:

 1. Волосся миють, підсушують, і на злегка вологі локони завдають улюблений мус для укладання.
 2. Феном прядки просушують до напівсухого стану.
 3. Зручно починати з лівого боку: над вухом береться пасмо і з неї формується коса по техніці Колоскова плетіння. Так просуваються до правого вуха, обплітаючи голову на манер обідка по лінії лоба, забираючи прядки то з одного, то з іншого боку.
 4. Від правого вуха коса трансформується в звичайну.
І середні волосся можна красиво заплести

Укладати результат праць - суцільне задоволення. Можна закріпити сплетений колосок біля вуха, сховавши кінчик під розпущеним локонами. Романтично і жіночно виглядає не туге плетиво, а злегка розпушений, вільно з'єднуються прядки. В цьому випадку косу потрібно скропити лаком.

Будні богеми або що таке коса Бохо (на бік)

Богемний стиль життя має на увазі не тільки пафосні вечірки і заходи, а й звичайні дні. Для цього випадку на озброєння була взята коса Бохо. Вона співзвучна з техніки плетіння французької та грецької кісок, але створюють її немає від вуха або верхівки. Проділ роблять паралельно куточка брови, він стає відправною точкою.

Можна змінити техніку плетіння:

 • Волосся зачісують по проділу. Якщо вони неслухняні - змочують водою або наносять трохи засобу для укладання.Щоб працювати було зручніше, непотрібні локони прибирають в хвіст і заколюють.
 • У початку проділу формують дві рівні пасма і перекручують один раз, міняючи місцями.
 • З чола беруть іншу пасмо і перекручують з уже наявними джгутом з волосся.

Плетіння в такій манері триває до вуха, де косичка підколювати невидимкою і втрачається в волоссі.

По суті, всі описані види плетіння - це грецька зачіска з косою.

Підберіть зачіску до своєї натури і особі

Вплітаючи в неї стрічки, нитки бус, прикрашаючи квітами і красивими шпильками, дівчина створює своїми руками чудовий образ неземної богині, чиє призначення підкорювати цей світ і опромінювати його своєю красою.

Залиште Свій Коментар