Як стати персоною №1 - зачіска-корона

Зачіски з кіс влилися в модне русло кілька сезонів тому. Вони завоювали дівочі серця завдяки тому, що виглядають ніжно, романтично, природно, але при цьому елегантно. З'явилося безліч різновидів кіс, але на піку популярності в 2018 році знаходиться корона.

Коса - корона

Коронація світу з волосся

Чому дана зачіска називається корона? Тому що за формою вона нагадує монарший головний убір. Виникла вона ще в епоху Середньовіччя, коли благочестивим дамам не личило носити розпущене волосся. Тоді вони почали винаходити різні плетіння, серед яких були і коси, що оперізують голову. Прикрашали їх стрічками, квітами, намистинами.

У 2018 році корона повернулася на модні подіуми. У сучасній інтерпретації вона є втіленням жіночності, елегантності, благородства. Корона доповнить повсякденний образ, підійде для романтичного побачення, урочистого виходу і навіть весілля.

Корона доповнить повсякденний образ

А ось варіативність виконання зачіски з косою: високі вечірні на випускний або повсякденні

Зробити корону можна двома способами:

  1. Заплітаючи одну, або декілька кіс, і уклавши їх навколо голови.
  2. Виконуючи плетіння по колу, подібно колоску, по черзі приєднуючи верхні і нижні пасма.

Існує кілька різновидів даної зачіски:

  • традиційна, французька, об'ємна вивернута коса, риб'ячий хвіст, або колосок, сформовані навколо голови. Припустимо застосовувати комбінацію декількох технік;
  • бублик на маківці, виконаний з коси;
  • многопрядевое плетіння, укладене навколо голови;
  • ажурне плетиво (об'ємне, або з витягнутими пасмами), яка оперізує голову
Плетіння корони може бути різним

Як зробити красиву королівську весільну зачіску нареченій з фатою

Образ нареченої повинен бути елегантним і романтичним - забезпечить це укладання корона. На густих, довгому волоссі вона виглядає розкішно і велично, але при цьому жіночно. Високо укладена коса відкриє шию нареченої, акцентує увагу на формі голови і рисах обличчя. Такий варіант укладання підійдемо сміливим красуням, люблячим перебувати в центрі уваги. Плететься корона легко і швидко, але виглядає при цьому оригінально. З нею наречена відчує себе королевою. Кругову косу можна прикрасити шпилькою, квітами, але аксесуарів не повинно бути багато.

Кругову косу можна прикрасити шпилькою

Укладання навколо голови, виконана на основі плетіння "павутинка", "французька коса", або "риб'ячий хвіст", з кількома випущеними пасмами зробить образ нареченої ніжним і романтичним. Вона природно обрамлені обличчя дівчини, надаючи їй злегка загадковий вигляд.

Весільні зачіски з короною можна доповнювати живими квітами, або фатою - це додасть образу нареченої легкість і романтичність

Дитяча зачіска корона для дівчаток

На мам юних леді покладена особлива місія - навчити їх доглядати за собою, виробити почуття стилю. Важливою частиною цього є зачіски. Але оскільки дівчинки часто непосидючі, укладання потрібно зробити швидко. Для цих цілей і передбачені легкі зачіски для дівчаток під корону. Подібні укладання часто носять героїні мультфільмів, тому вони напевно сподобаються юної леді.

Дитячі зачіски з короною можуть базуватися на традиційній косі. Для плетіння використовують все волосся, або тільки верхню частину, залишивши позаду і з боків спадаючі локони. Більш вишукана зачіска для дівчинки - корона з волосся, що складається з коси, сформованої з закручених пасом.Вона виглядає легко, ніжно і природно. Також косу можна злегка змістити набік, створивши легку асиметрію. Додадуть виразність плетіння дрібні квітки, розміщені по його периметру.

Дитячі корони з кіс з квітами

Варіації великий або маленької корони для довгих і коротких волосся

Сплести кругову косу можна не тільки з довгого волосся. Сучасні техніки дозволяють сформувати корону з пасом різної величини. Половинчаста коса - варіант зачіски з короною на середні волосся довжиною до плечей. Вона складається з двох частин, непомітно з'єднаних між собою. Коротке волосся можна заплести в односторонній колосок так, щоб косичка розташовувалася півколом. З іншого боку голови залишають спадаючі пасма. Ну а вибір зачіски з короною на довге волосся не важко - їх велика різноманітність

Зачіски-корони, знову підкорили модні подіуми, дозволять кожній жінці відчути себе королевою. Вона настільки різноманітні, що підійдуть для волосся будь-якої довжини. А завдяки універсальності, укладка може використовувати для завершення щоденного образу, весіль та урочистих заходів.

Залиште Свій Коментар