Коса риб'ячий хвіст: 4 види плетіння з особливостями зачіски

Існує величезна кількість різних видів плетінь, одним з таких є косичка риб'ячий хвіст. Назва вона отримала таке тому, що має схожість з хвостом морських і річкових мешканців.

Існує кілька варіантів плетіння коси риб'ячий хвіст

Риб'ячий хвіст - цікава, оригінальна і незвичайна зачіска, її можна плести на дружню або ділову зустріч, прогулянку, побачення, а якщо обіграти плетіння і додати якусь родзинку, образ підійде для весілля або іншого пишного заходу.

Головна особливість зачіски

Багато людей вважають, що плести косу риб'ячий хвіст слід на рівних і довгому волоссі, але працівники в сфері перукарських послуг в силу своєї практики, доводять зворотне. Зачіска підійде жінкам:

 1. З тонкими ослабленими пасмами.
 2. Рідкісними і кучерявими.
 3. Густими і пишними.

Ідеально і бездоганно плетіння риб'ячий хвіст виглядає на волосся з мелірування або калорірованіем, коли 2 або 3 кольору цікаво змішані, то створюється неймовірна картина.

Порада: коса оригінально підкреслить будь-який ваш образ і наряд, виділить з натовпу, і ви не залишитеся непоміченою. Для того щоб зробити таку зачіску, трохи потренуйтеся і подивіться навчальні відео уроки.

Схема плетіння і покрокова інструкція

Підходячи до практичного заняття, відзначимо, що зачіска риб'ячий хвіст плететься дуже просто, але перед цим потрібно подивитися кілька картинок з поетапними діями.

 • Чисте волосся висушіть феном, розчешіть і злегка пройдіться гребінцем з пінкою, щоб кожна пасмо прилягала один до одного;
 • Розділіть на дві частини - праву і ліву;
 • З ліва візьміть тонку прядку і покладіть на частину пасом справа;

 • Тепер відокремте тонку пасмо справа, і покладіть на волосся зліва;

 • Перекидайте тонкі прядки з одного боку на іншу, щільно стягуючи їх між собою, поки не побачите косичку.

Порада: плести риб'ячий хвіст потрібно уважно, щоб все пасма, взяті з боків, були однакового розміру, так малюнок вийде гарним і акуратним. Щоб отримати пишну косичку, витягніть трохи по черзі пасма.

Кілька різновидів зачіски, техніці яких можна навчитися поетапно

Самостійно зробити косу риб'ячий хвіст не важко, потрібно потренуватися на собі кілька разів, і все неодмінно вийде. Тепер докладніше розглянемо види плетінь.

туга косичка

Відмінний варіант для довгих рівних пасом без каскаду.Для того щоб зробити зачіску риб'ячий хвіст тугий, необхідно приготувати:

 • гребінець;
 • Спрей з водою;
 • Пінку або мус;
 • гумку;
 • Аксесуари (якщо є бажання).

Схема плетіння риб'ячого хвоста практично така ж, як написано вище, тільки в даному випадку волосся підбираються від чола, і міняються місцями до тих пір, поки зачіска не буде готова. Або робиться високий хвостик, а потім плетіння. Оригінально виглядає риб'ячий хвіст навпаки.

Об'ємні м'які коси

Якщо ви володарка кучерявого або кучерявого волосся, заплести риб'ячий хвіст самій собі не складе труднощів, зачіска вийде неймовірно об'ємної, пишною і красивою.

Порада: доповніть косу елегантними аксесуарами і прикрасами, і плетіння перетвориться в шикарний романтичний образ для пишних торжеств і заходів.

Не менш привабливо виглядає риб'ячий хвіст навиворіт, плести який слід по класичному варіанту, тільки переплітаючи пасма і змінюючи їх місцями під низом волосся.

Багато риб'ячих хвостів

Зробити риб'ячий хвіст - просте і швидке заняття, а якщо включити фантазію, зачіска вийде набагато оригинальней і привабливіше.Завдяки такому плетіння ви прикрасите пишними косичками всю голову, а якими вони будуть - вибір за вами:

 • Дві прості коси;
 • Від чола плавно переходить в протилежну сторону до плеча;
 • Від чола в пучок на потилиці або маківці;
 • Три або більше кіс з випущеними пасмами, і інші варіації.

бічна коса

Якщо ви вмієте робити риб'ячий хвіст самій собі, пора попрактикуватися з такою зачіскою як риб'ячий хвіст на бік. Складного в ній нічого немає, тільки техніка плетіння переноситься з центру голови, на одну сторону ближче до плеча.

Такі зачіски роблять високими або низькими. Також прикрашають різними шпильками, шпильками, стрічками та іншими аксесуарами.

висновок

Якщо ви вирішили на вечірці, побаченні або іншому заході здивувати присутніх, ця зачіска підійде як не можна краще, адже вона цікава, незвичайна і багатогранна.

Коса риб'ячий хвіст буде красиво виглядати і в повсякденному житті і на торжестві

Плюс до всього, якщо обіграти її деякими рішеннями, ви перетворитеся на зірку вечора, і вся увага буде належати тільки вам!

Залиште Свій Коментар