Пов'язуємо шарф на голову: 6 способів з красивими варіантами

Жінка ніколи не зупиняється на досягнутому, і завжди шукає спосіб, як урізноманітнити свій образ. Доповнюючи образ різними аксесуарами, не можна пройти повз шарфів - вони служать не тільки для захисту шиї при прохолодній погоді, але і можуть стати справжнім стильним прикрасою.

Хустка як аксесуар допоможе закінчить обраний вами образ

Головне - знати, як красиво зав'язати шарф на шиї і на голові, і тоді в ваших руках виявиться воістину невичерпне джерело створення оригінального прикраси з одного і того ж предмета одягу.

Вибір шарфа для зав'язування на голові

Шарф, призначений в якості головного прикраси, повинен відповідати наступним параметрам:

 • же не бути надмірно товстим і важким;
 • повинен мати довжину, достатню для здійснення оборотів навколо голови і створення вузла;
 • бути досить щільним, щоб не допустити зісковзування з голови.

Пам'ятайте, що малюнок шарфа, так само як і спосіб його зав'язування повинен відповідати загальному стилю і віку жінки.

Кокетливо зав'язаний бантик прикрасить молоду дівчину, але буде безглуздо виглядати на жінці середнього віку, а незграбна забарвлення буде недоречна в поєднанні зі строгим нарядом.

Красиво зав'язати шарф на голові не надає складнощів.

Але є один нюанс - необхідно трохи заздалегідь потренуватися перед тим, як вибрати такий оригінальний головний аксесуар, як хустка або шарф.

Іноді потрібні додаткові елементи - шпильки, кільця або брошки.

Тут будуть представлені способи зав'язування шарфів на голові, які відрізняються можливістю додаткового варіювання - місцем розташування вузла, способу його зав'язування і навіть порядком виконання операцій.

Це допоможе вам створити на основі базових способів безліч своїх варіантів.

Не забувайте перед початком проведення операцій з шматком тканини розправити її або, навпаки, скласти з максимальною акуратністю. Це допоможе красиво і елегантно зав'язати шарф на голові.

Спосіб перший: Гарний ободок

Цей метод відноситься до найбільш простим і доступним, але в той же час передбачає безліч варіацій. Він полягає в тому, щоб скласти з обробленого шматка тканини смужку будь-якої вподобаної вам ширини і зав'язати вузол ззаду під волоссям.

Варіанти обідка:

 • розташування обідка на голові - на волоссі; закриває коріння волосся; безпосередньо над надбрівними дугами;
 • різна довжина кінців шарфа - довгі кінці, спадаючі збоку; короткі, заправлені під ободок, щоб їх не було видно; зав'язані у вигляді банта;
 • вид вузла - простий, у вигляді банта, закріплений брошкою і інші;
 • розташування вузла - ззаду або збоку.

Порада. Щоб кінці шарфа спадали красиво, складайте його у вигляді "гармошки" - тоді довгі кінці будуть лежати дуже елегантно і акуратно.

Спосіб другий: Голлівуд

Часто доводиться бачити знаменитих актрис або моделей з головою, закутаний шарфом. В цьому немає нічого дивного - актриса і модель в будь-якій ситуації повинна виглядати, як з картинки журналу, але напружений графік і часті переїзди не завжди дають можливість створити відповідну зачіску.

І тоді на допомогу приходить звичайнісінький шматок тканини - досить красиво одягнути на голову шарф, щоб не було видно основний зачіски - і зірка готова постати на публіці.

Перевага цього методу в тому, що він простий і неймовірно ефективний, тим більше, що для цього способу можна використовувати і хустку, складений трикутником.

Послідовність дій така:

 • накинути тканину на голову, щоб кінці вільно спадали;
 • одночасно взяти обидва кінці і потягнути їх для більш щільного облягання голови;
 • зав'язати кінці ззаду, розмістивши вузол або зверху тканини, або під нею.

Як варіант - можна один кінець шарфа згорнути джгутом і обмотати навколо голови і закріпити його під вузлом, а другий кінець залишити вільним. Ширина шарфа повинна бути достатньою, щоб повністю покрити голову.

Спосіб третій: Східний стиль

Цей спосіб створює імітацію тюрбана на голові. Для цього треба:

 • середину шарфа розмістити на потиличній частині голови;
 • взявшись за кінці, світи їх треба чолом;
 • схрестити кінці;
 • завести їх назад на потиличну частину і там зав'язати.

Як варіант - можна кінці не схрещувати, а завести їх в заздалегідь приготоване красиву каблучку або пряжку.

Спосіб четвертий: Африканський

Шикарно виглядає палантин, зав'язаний африканським способом. Для цього треба спочатку зробити високий пучок, добре закріпивши його - це буде основа всієї конструкції. Покроково весь процес представлений на фото.

Цей спосіб прийнятний і для зав'язування теплого шарфа, тому він застосуємо в холодну пору року.

Спосіб п'ятий: Чарльстон

Спосіб, добре знайомий нам по фільмах і фотографій початку минулого століття. Дуже елегантний романтичний.Для того, щоб зробити таку пов'язку на голову, шарфик треба надіти на голову зі вільно звисаючими ззаду кінцями.

За кінці взятися і сильно натягнути, щоб забезпечити щільне облягання голови. Скручуючи тканину в джгут, зав'язати його подвійним вузлом, або бантом. Причому вузол або бант можна розмістити як на потиличній частині голови, так і збоку.

Спосіб шостий: В'язані шарфи на голові і шиї

Шарф може служити захистом від холоду. Найбільш прийнятний спосіб - це шарфом-хомутом або шарфом грубої в'язки створити щось на зразок капюшона.

Теплі палантини доцільно розмістити на голові, а обидва кінці або один з них закинути за плече, красиво розподіливши складки і даючи тканини вільно звисати.

Існує кілька варіантів прикрасити голову шарфом або хусткою і ви обов'язково підберете свій

Експериментуйте, крутите шарфи з різних позицій, зав'язуйте в самі немислимі вузли - коли-небудь ваш стиль і спосіб пов'язування шарфа на голові теж увійде в історію моди, ставши еталоном.

Залиште Свій Коментар