Зачіска у вигляді сердечка: як стати красивою за 5 хвилин

Деякі жіночі зачіски, являють собою складну конструкцію, яка вимагає певної підготовки і навичок. Однак, є простий спосіб привести волосся в порядок, не володіючи спеціальними знаннями в перукарському справі. Це зачіска сердечко. Завдяки своїй формі, такий стиль укладання вважається дитячим: мами часто прикрашають своїх дочок сердечком, сплетеним з кіс. Насправді, зачіски у вигляді сердечок підходять для будь-якого віку. Познайомимося з цим стилем оформлення локонів ближче.

Цікаві форми кісок і раніше популярні

Порядок виконання

Варто відзначити, зробити зачіску "сердечко" можна в декількох варіаціях. Тому ми наведемо елементарний спосіб виконання, освоївши який ви зможете пробувати сили в більш складних схемах.

Ось як це робиться:

 • Волосся розчісують на проділ по центру. Щоб пасма не доставляли незручності, частина з якої ви не працюєте, рекомендуємо стягнути гумкою.
 • Частину потрібно розполовинити, і починати сплітати в косу.
 • Отримана коса повинна згинатися в області скроні, і йти на потилицю. Після завершення плетіння, коса скріплюється шпилькою.
Форма серця цікаво виглядає особливо на густому волоссі
 • Робимо аналогічну косичку з іншого боку.
 • Кінці обох кісок скріплюються разом гумкою або сплітаються в загальний хвіст.

Зачіска виконується буквально за 10 хвилин. Нагадуємо, що це найпростіший варіант, доступний всім без винятку. Для закріплення результату, отримане сердечко можна обробити лаком.

Порада. Щоб зачіска сердечко з кісок вийшла напевно, потрібно попередньо вимити голову і працювати зі злегка вологими пасмами.

Можливі варіанти на довге волосся для дівчаток

У дітей локони найбільш податливі до плетіння

Зачіска серце підходить для будь-яких життєвих ситуацій. Вона цілком гідно виглядає з вінчальну сукню або повсякденним одягом. Єдиним винятком з цього правила, є діловий стиль одягу. Жінка-керівник не може носити на голові настільки легковажну зачіску. Зате такий стиль оптимально підійде для корпоративу або закритої вечірки в дорогому клубі. Розглянемо кілька способів плетіння.

Зачіска сердечко з кісок і хвостиків волосся

 • Сформувати косу можна не з усіх локонів, а задіяти лише невелику частину. Тоді залишилися пасма будуть вільно спадати на плечі, допомагаючи створити пікантний образ.
Різноманіття варіантів зачісок
 • Оригінально виглядає велика коса сердечко в обрамленні маленьких аналогів. Для створення такої зачіски роблять велике серце, а що залишилися локони продовжують сплітати в кіски. Згодом з цих кісок роблять невеликі сердечка.
 • Непогано виглядає зачіска, складена з двох сердечок. Для її створення волосся поділяються на дві частини прямим проділом. Потім кожен хвостик закручують в джгут, при цьому потрібно правильно витримати напрямок. Один хвіст потрібно обертати по ходу годинникової стрілки, інший - в протилежному напрямку. Зробивши одне серце, процедура плетіння повторюється з іншого боку.
Можна обіграти пасма за допомогою банта

Важливо! При створенні зачіски з двох сердечок потрібно чітко дотримуватися симетрію. Для цього потрібно стежити за розташуванням хвостиків, які є основою конструкції.

Корисні поради: як плести розпущене волосся для підкреслення особи поетапно

 1. Щоб волосся було більш слухняними при плетінні, рекомендуємо злегка змочити їх розчином морської солі.
 2. Коса серце оригінально виглядає з різними аксесуарами.Можна вплести в пасма яскраву стрічку: це допоможе підкреслити форму зачіски. Непогано будуть виглядати живі квіти або стрази.
 3. Щоб косички добре тримали форму, потрібно після завершення плетіння їх витягнути.

Проявивши трохи фантазії, можна надати собі веселий або романтичний образ. При цьому витративши на зачіску не більше 30 хвилин! Погодьтеся, що це досить вражаючий результат.

Залиште Свій Коментар