Зачіски для емо-кидов: 3 варіанти стрижок для різної довжини волосся

Сьогодні більшість підлітків 12- 16 років проявляють надзвичайний інтерес до субкультури емо. Таких молодих людей називають емо-кідамі, що в перекладі з англійської означає емо-діти. Емо - це субкультура молоді, заснована на одному з музичних стилів.

Зачіска в стилі емо не залишити вас без уваги оточуючих

Ця культура набула свою популярність завдяки різнобічним поглядам на життя, протистояння несправедливості і зайвої емоційності. Емокіди ранимі, чутливі люди, які бажають змінити світ на краще.

У суспільстві помилково склалася думка, що молодіжні субкультури становлять небезпеку для розвитку особистості дитини. Але на відміну від інших культур, рух емо направлено на подолання несправедливості в соціумі. Тому його представників вкрай помилково вважати небезпечними або "дивними".

Цей стиль став популярний завдяки незвичайним зачісок і стрижок, які підкреслюють індивідуальність людини. Емо-зачіски відрізняються оригінальністю, екстравагантністю, великою кількістю квітів і унікальністю.

Маючи таке стрижку, представник емо культури може відчувати себе вільним і щасливим людиною.

Особливості зачісок в цьому стилі

Емо-стрижка підходить як для чоловіків, так і для дівчат. Вона допомагає виразити індивідуальність і статус людини. Сьогодні робиться стрижка емо на середні волосся, довгі і короткі.

Ніяких обмежень в довжині шевелюри не існує. Головне бажання виділиться із загальної маси людей, перетворити свій образ і імідж до невпізнання.

Особливості зачісок в цьому стилі:

 • Наявність чубчика. Не важливо, якою вона буде: косою, рваною, прямий. Головне щоб вона була присутня. Але стилісти цієї думки не поділяють. За їх твердженням одним з головних показників стрижки в цьому стилі є рвана косий чубчик, що закриває частину обличчя.
 • Темний колір волосся.

Представники субкультури фарбують волосся в темно-каштановий, шоколадний, чорний або темно - бордовий колір.

 • Наявність яскравих пасом в зачісці. Мається на увазі присутність яскраво-забарвлених пасм на тлі темного волосся. Емокіди забарвлюють пасма в будь-які яскраві кольори: рожевий, червоний, синій, фіолетовий і ін.
 • Обов'язкова укладання. Без правильного укладання стрижка емо буде здаватися звичайним каскадом. Тому для завершення емо-образу потрібно щодня витрачати близько години на укладку.
 • Наявність рваних пасом.
 • Рівні волосся. Зробити зачіску в цьому стилі на кучериках не вийде.Для дівчат з такими локонами потрібно щодня вирівнювати пасма стайлером.

Варто пам'ятати, що сьогодні головне завдання субкультури - виділення індивідуальності. Тому строгих рамок щодо кольору або форми волосся немає. Сьогодні можна зустріти емо-кидов зі світлим кольором волосся.

Але це скоріше випадок виключення, ніж закономірність. Але що ж відрізняє емо-зачіску від звичайної стрижки? Відповідь проста - це яскраві акценти на волоссі, які допомагають виділитися з натовпу і привернути увагу оточуючих.

Робимо емо стрижку на довге і середні волосся

Стилісти рекомендують для створення емо образу звернутися за допомогою до професійного перукаря. По суті, стрижки емо на довге волосся - це рваний каскад по всій довжині пасом.

Але якщо можливість відвідування салону відсутня, то можна стрижку зробити і в домашніх умовах.

Стрижка емо на середні волосся

Варто відразу зауважити, що волосся середньої довжини - це пасма до плечей. Іншими словами, у необробленому належним чином каре.

Покрокова інструкція створення стрижки емо на середні волосся:

 1. Спочатку потрібно вимити і висушити голову.
 2. Потім в хаотичному порядку вибираються пасма і обрізаються. Обрізати потрібно різної довжини. Не потрібно боятися асиметричності. Це і є головний "козир" емо - зачіски.
 3. Далі буде потрібно обрізані пасма профілювати за допомогою Філіро ножиць.
 4. Після цього варто зайнятися верхівкою. Відбираються пасма на маківці і остригають так, щоб від коренів залишалося не більше 5-8 см. Це необхідно для того щоб пасма легше піддавалися укладанні і створювали обсяг.

Стрижка емо на довге волосся

Покрокова інструкція створення стрижки емо на довге волосся:

 1. Спочатку волосся поділяються на дві рівні частини горизонтальним проділом. Іншими словами окремо підбираються верхні і нижні пасма.
 2. Нижня частина заколюється. Не потрібно підбирати її!
 3. Потім верхні пасма розпускаються і стрижуться по рівню початку росту нижніх. Щоб це було простіше визначити, заколіть нижні пасма шпилькою і зістригайте верхні за рівнем шпильки. Таким чином, вийде "шапочка" з верхніх пасом.
 4. Потім верхні пасма обов'язково Філіро в хаотичному порядку.
 5. Після цього робиться обсяг на маківці: вистригає частина волосся на маківці довжиною від 5 до 8 см.
 6. Після цього робиться чубчик за бажанням. Для довгого волосся підходить пряма і коса чубчик. Головна умова при укладанні - укладати її навскіс.

Короткі емо стрижки

Короткі емо-стрижки відрізняються рваними пасмами, об'ємністю і асиметричністю. Для створення такої "краси" буде потрібно вистригти пасма в хаотичному порядку. Ззаду кант залишається рівним. Довжина волосся особливого значення не грає.

Але краще стрижка виглядає на волоссі довжиною до мочок вух. Така зачіска універсальна. Хоча вона підходить для хлопців і дівчаток. Але найчастіше з такою зачіскою можна зустріти саме хлопців. Дівчата ж воліють носити довші варіанти зачісок.

Емо стрижка чоловіча

Варто зауважити, що спочатку для створення чоловічої зачіски в стилі емо потрібно подбати про довжину волосся, так як на короткому волоссі створити такий "шедевр" не вийде. Мінімальна довжина волосся повинна доходити до рівня носа.

Підстригся, варто пам'ятати, що попереду волосся повинне бути довшим, ніж ззаду. Це обов'язкова умова при створенні зачіски в цьому стилі. Хлопцям потрібно пофарбувати волосся в темний колір.Стилістика не примушує хлопців виділяти пасма яскравими відтінками, але за бажанням це можна зробити.

Головний атрибут емо-стрижки - це чубчик, що закриває більшу частину обличчя. Як і дівчатам, хлопцям потрібно щодня укладати шевелюру для відповідності стилю.

Зачіски для хлопців і дівчаток

Головне що відрізняє стрижку емо від звичайного каскаду - це асиметричність пасом і чубчик. Вона повинна обов'язково бути присутнім. Короткі стрижки в стилі емо більш універсальні. Вони підходять як дівчатам, так і хлопцям.

Під короткою стрижкою маються на увазі стрижені волосся до рівня мочок вух. Довжина не може бути нижче плечей. Інакше вона більше буде нагадувати жіночу, ніж універсальну.

Після стрижки можна приступати до фарбування. Вибирається будь темний колір за бажанням. Фарбуються все локони. Потім вибирається одна пасмо або кілька і забарвлюється в яскравий колір.

Варіації стрижки чубчика для емо

У стрижці емо чубчик грає важливу роль. Вона повинна бути обов'язково довгою і косою. Вона вистригає таким чином, щоб вона закривала частину обличчя людини. Пряма чубчик під цей стиль не підійде.

Бажано профілювати чубок, для того щоб вона легше укладалася. Яскраві акценти також рекомендовано робити на чубку, яка закриває одне око.Якщо волосся темно-каштанового або чорного кольору краще зробити помаранчеві, червоні або фіолетові пасма.

Укладання зачіски

Варто пам'ятати, що укладання - незамінний супутник стилю цієї суб'єктивної культури. Для укладання знадобиться:

 • Фен.
 • Гель, мус, лак.
 • Щітка для волосся.
 • Гребінець для створення начосом.

Покрокова інструкція:

 1. Спочатку миється голова.
 2. Потім на волосся наноситься пінка сильної фіксації.
 3. Вирівнюються волосся феном або випрямлячем.
 4. Спочатку піднімається потилична частина за допомогою створення начосом. Якщо не хочете робити начісування, скористайтеся феном для створення обсягу.
 5. Після "підняття" верхівки злегка начёсиваются бічні пасма.
 6. Далі вони змащуються гелем для фіксації.
 7. Вся зачіска забризкується лаком.

висновок

Вкрай небажано робити стрижки в домашніх умовах. Сьогодні існує безліч фотографій в інтернеті з зачісками в цьому стилі. Краще роздрукувати сподобалися, та показати його кваліфікованому стиліста.

Не варто переживати, що обрані зачіски в стилі емо НЕ будуть підходити вам. Стрижки цього стилю відрізняються універсальністю.Асиметричність пасом допомагає приховати широкі вилиці, коса чубчик робить акцент на більш виразних рис обличчя, а піднесена верхівка надає об'єму.

Техніка емо-стрижки настільки складна, що її виконання варто довірити професіоналу

У будь-якому випадку перед рішенням створити такий образ варто проконсультуватися зі стилістом. Тільки перукар зможе підібрати і зробити ту зачіску, яка буде прикрашати людину, а не навпаки.

Залиште Свій Коментар