Вибираємо чоловічу стрижку: 7 основних правил

Правильно підібрана зачіска - важливий елемент іміджу сучасного чоловіка. Від того, наскільки стрижка підходить, залежить не тільки загальне враження, а й внутрішня впевненість. З її допомогою можна доповнити образ, підкреслити достоїнства і приховати недоліки. Вона повинна відповідати віку, стилю життя, статусу. Як вибрати зачіску чоловікові, щоб вона відповідала всім цим правилам?

Чоловіча стрижка

Базові правила при виборі чоловічої укладання

Перш ніж вибрати чоловічу стрижку, слід врахувати кілька нюансів:

 1. Чи буде відповідати нова укладання цілісного образу. Якщо є вуса або борода, необхідно щоб вони гармоніювали з зачіскою, а не виглядали розрізнено.
 2. Не варто забувати про традиції і правила, які введені в колективі і присутні в суспільстві.
 3. Нова зачіска не повинна нести повну зміну гардероба, особливо, якщо це не входить в плани.
 4. Екстравагантна стрижка вимагатиме багато часу, щоб підтримувати її в такому ж стані.
 5. При зміні зачіски, подивися на неї з боку на різних моделях і з різних ракурсів. Можливо, думка різко зміниться.
 6. Прислухайтеся до порад рідних, друзів і професіоналів.
Враховуйте вік, статус, особливості зовнішності

Вибираючи стрижку, керуйтеся власним стилем і внутрішнім станом.Звичайно, не варто шокувати оточуючих, але головне, щоб вам було комфортно з такою укладанням.

Ефектна зачіска для молого людини

Як правильно підібрати зачіску за формою обличчя

Підібрати стрижку чоловікові не так вже й складно, особливо, коли основні правила взяті на озброєння. Остаточно визначитися з вибором допоможе овал обличчя. Зовнішність у кожної людини індивідуальна.

Саме форма особи визначає відповідний тип зачіски

Для того, що визначити свій типаж, підійдіть до дзеркала, приберіть волосся з чола і уважно подивіться на віддзеркалення.

Форми особи чоловіків умовно ділять на:

 • Овал. Ідеальний типаж. Підходять будь-які стрижки: від класичних до екстравагантних. Єдина умова: чубчик не повинна прикривати лоб. Пасма краще зачесати назад, в іншому випадку особа візуально зміниться і стане схоже на коло.
 • Чоловічі зачіски для овального обличчя: "канадка", "бокс", стрижка з чубком.
Чоловічі зачіски для овального обличчя

Якщо віддаєте перевагу носити довге волосся, збирайте їх в хвіст

 • Овал подовжений. Довгасте обличчя коректують, залишаючи пасма на маківці коротший, а з боків трохи довше. Чоловіча стрижка для овального обличчя добре виглядає з подовженою чубчиком.
Рекомендується відмовитися від занадто коротких або довгих волосся
 • Коло. Форма вважається круглою, якщо ширина і довжина приблизно дорівнює, при цьому особа найширше в щоках. Рекомендується відмовитися від пишних зачісок, оскільки вони надають ще більше округлості. Слід підібрати коротку стрижку без чіткої окантовки з боків.
Добре виглядають пасма середньої довжини з подовженням з боків, щоб приховати контури особи
 • Квадрат. Широкий підборіддя, квадратна нижня щелепа, випирають вилиці свідчать про те, що у вас квадратний тип особи. Пом'якшити різкі, незграбні лінії допоможуть високі зачіски. Середня довжина волосся з боків також додасть особі м'який образ.
Чоловічі зачіски для квадратного особи "їжачок", зачесане назад пасма додадуть особі мужності
 • Трикутник або сердечко. Чоловікам з таким типажем складно підібрати правильну стрижку.Пишні зачіски тільки підкреслять неправильні форми і виділять загострене підборіддя. Щоб прибрати незграбність, віддайте перевагу м'яким лініям. Рекомендується вибрати чоловічі стрижки для трикутного особи у вигляді "канадки", "undercut", "quiff".
Чоловіча стрижка для трикутного особи

Вибираємо вдалі варіанти по фотографії на комп'ютері в режимі онлайн безкоштовно

Великою популярністю користуються онлайн-сервіси з підбору зачіски. Буквально за пару хвилин "приміряти" будь-яку укладку. Щоб побачити образ цілісно, ​​розглядайте кілька варіантів, в тому числі з борідкою і вусами.

Як чоловікові підібрати собі зачіску в режимі онлайн? В першу чергу необхідно вибрати 2-3 фотографії в комп'ютерному варіанті.

Стрижку накладаються на знімок, можна переглянути кілька найбільш підходящих варіантів

Поради

 1. Не варто вибирати вигадливі зачіски. Зупиніться спочатку на класичних варіантах, за якими легко доглядати.
 2. Враховуйте не тільки типи особи чоловіків, але і структуру волосся. Якщо пасма прямі, зупиніть свій вибір на коротких стрижках. Для кучерявого волосся підійдуть подовжені варіанти.
 3. Розгляньте образ цілком: з різною довжиною, з бородою, вусами, приміряйте окуляри.
 4. Порадьтеся з рідними і друзями. Якщо ви керуєтеся тільки своїми бажаннями, то вони дадуть об'єктивну оцінку обраному стилю, глянувши на нього з боку.
Подумайте, чи вистачить часу на укладку та догляд за зачіскою

Вчимося у зірок: зачіски відомих чоловіків

Якщо ви не знаєте, як підібрати зачіску чоловікові, погляньте на своїх кумирів: акторів, телеведучих, зірок кіно та естради. Можливо, що гідний приклад вкаже правильний напрямок.

У Дмитра Малікова кругле обличчя. Своєю укладанні він не змінює кілька років, зрідка підстригся кінчики волосся. На перший погляд здається, що пасма недбало розкидані по плечах, однак його образ продуманий до дрібниць.

Зачіска Дмитра Малікова

Валерій Меладзе за допомогою бакенбард і борідки підкреслив вилиці і злегка витягнув особа. Стрижка досить коротка, проте сучасна укладання допомогла приховати лобові залисини.

Зачіска Валерія Меладзе

Зачіска Рассела Кроу проста, за нею легко доглядати, на укладку не потрібно багато часу.

Ефект мокрого волосся додасть образу романтичності

Зачіска як у Кевіна Харріса підійде більшості чоловіків. Класичний косий проділ, коротко виголені скроні, волосся злегка зачесане назад.

Кевін Харріс

Підібрати зачіску хлопцеві не так складно, як здається на перший погляд. Головне, врахувати основні нюанси і керуватися здоровим глуздом.

Залиште Свій Коментар