3 причини відмовитися від висмикування сивого волосся

Поява першого сивого волосся не завжди обумовлено віковими причинами і цілком природною реакцією більшості жінок при виявленні однієї-двох посивілих волосинок є бажання видалити їх за допомогою пінцета або висмикнувши пальцями. Однак такий радикальний спосіб боротьби з сивиною приносить тільки тимчасовий результат, так як відразу ж після видалення на його місці починає рости точно такий же.

Сивина турбує всіх без винятку

Про сивині на голові у молодих і дорослих

Щоб зрозуміти, чи є сенс висмикувати сиве волосся, слід розібратися в причинах, які призводять до появи сивого пасом.

За вироблення меланіну (пігменту, що додає забарвлення шкірі, очам і волоссю) відповідають клітини, розташовані у верхньому шарі шкіри (меланоцити). Кількість меланіну в структурі волосся безпосередньо залежить від правильної роботи меланоцитів. При падінні кількості меланіну нижче 30% від норми волосся повністю знебарвлюються (сивіє).

Седіна- це величезний стрес

Причин припинення або скорочення вироблення меланіну і, як наслідок, появи першої сивини може бути кілька:

 • Спадковість.Найчастіше раннє посивіння викликано генетичною схильністю.
 • Вікові зміни в організмі.

 • Стресові ситуації, сильне емоційне напруження.
 • Зміст в фарбувальних засобах речовин, що пригнічують вироблення меланіну.
 • Гормональні порушення.
 • Порушення кровообігу у верхніх шарах шкіри голови.
 • Проблеми зі щитовидною залозою.
 • Брак білка, як наслідок нестачі вітаміну B12.

На жаль, кошти, здатного відновити або стимулювати вироблення меланіну, поки не знайдено, тому єдиним способом боротьби з сивиною є фарбування.

Наслідки виривання сивого волосся: можна виривати або не можна?

Існує повір'я, що якщо вирвати сиву волосину, на його місці незабаром виросте кілька нових і теж сивого. Таке повір'я відноситься до розряду забобонів - так, виросте, але тільки один, так як кількість цибулин в результаті таких дій не збільшиться. Але і до нешкідливим така процедура теж не відноситься. Виривати сиве волосся не можна з наступних причин:

 1. Проблему це не вирішить і через короткий проміжок часу на місці вилученого виросте новий сивий волос.
 2. При висмикуванні існує великий ризик пошкодження фолікула, в результаті чого відбувається деформація нового волоса в процесі росту.
 3. Вплив на цибулину може привести до запальних процесів, дерматиту та інших проблем.

Виявивши перші ознаки сивини, не варто відразу ж впадати в паніку і виривати сиве волосся. У деяких випадках кілька сивих пасм не тільки не зіпсують зовнішній вигляд, але і додадуть зачісці певний шарм.

Методи боротьби з сивиною

Повернути пасмам природне забарвлення і відновити вироблення меланіну, на жаль, неможливо. Однак існує безліч методів позбутися від дискомфорту за допомогою професійних косметичних засобів або народними способами.

При виборі барвників слід підбирати засоби, призначені для фарбування саме сивих пасм

Такі фарби проникають в саму структуру волосся, не схильні до вимивання або вицвітання і зберігають глибину кольору протягом тривалого періоду часу.

Якщо хочеться зберегти природний колір локонів і зафарбувати тільки сивину, можна застосовувати барвники, які містять в своєму складі аміак.Такі фарби надають щадне вплив на шевелюру і зберігають її природний колір.

Крім того більшість таких засобів містять масла, вітамінні комплекси і інші речовини, що забезпечують додатковий догляд і підтримують здоров'я локонів і шкіри голови.

Залиште Свій Коментар