Завивка короткого волосся - 3 популярних способу

Якщо у вас коротка стрижка не варто хвилюватися, що не кожна зачіска підійде. Зробити стильну укладку можна на шевелюру будь-якої довжини, навіть милі кучерики. Стилісти вважають, що деякі зачіски набагато ефектніше виглядають з більш короткими пасмами і укладання тримається довше, ніж з довгими. Однак власниці такої шевелюри набагато рідше вдаються до створення кучерів, так як вважають, що зробити це складно.

Зробити стильну укладку можна на шевелюру будь-якої довжини

Як красиво і правильно завити невеликі пасма на плойку або щипці

Стилісти рекомендують завивати кучері на коротке волосся, щоб надати їм форму. Розглянемо найпростіші і в той же час популярні способи укладання невеликих пасом.

Види зачісок з завивками: хім завивка, вертикальна і легка

Щоб завити коротке волосся плойкою, починати потрібно з вибору моделі щипців. Великі локони для такої дини волосся не підійдуть, краще зробити невеликі. Тому плойка для короткого волосся повинна бути в діаметрі не більше 2,5 см. Зверніть увагу на моделі з терморегулятором, які дбайливо впливають на шевелюру.

Великі локони для такої дини волосся не підійдуть, краще зробити невеликі.

Хімічна завивка на коротке волосся в домашніх умовах

Якщо пасма неслухняні, то краще використовувати спеціальні засоби для укладання (мус або гель). Далі берете невеликі пасма (вони повинні бути добре висушені) і обертаєте навколо щипців. Час накручування залежить від товщини пасма і очікуваного ефекту. Воно може тривати від 5-10 секунд, але не варто тримати більше хвилини, щоб не пошкодити локони. Коли все кучері плойкою на коротке волосся накручені, укладайте їх за своїм бажанням. Щоб зберегти форму зачіски збризніть лаком. Ступінь фіксації залежить від уподобань.

Для завивки можна використовувати плойку

Для країн, що розвиваються кучерів використовуйте легке засіб, а для нерухомої зачіски краще застосувати лак сильної фіксації. Укладання плойкою на коротке волосся виконується швидко і легко. Завиті локони трохи зменшують довжину пасом, тому щоб зберегти звичний вид краще 1,5-2 см від краю локона НЕ накручувати.

Велика завивка локонів на бігуді

Зробити кучері на короткому волоссі, можна використовуючи бігуді.

  • Для додання зачісці пишності краще скористатися великими бігуді-липучками. Волосся в цьому випадку краще трохи зволожити, потім накрутити на бігуді коротке волосся і підсушити феном.
Використовуємо бігуді для створення кучериків
  • Зробити локони на короткому волоссі можна за допомогою бумерангів. Такі бігуді дозволяють зробити кучері будь-якого розміру, крім того в них зручно спати, так як вони загорнуті в поролон. Бігуді-бумеранги накручують на вологі пасма, попередньо оброблені мусом, пінкою або гелем. Такий спосіб підходить для тих, хто не любить рано вставати і вважає за краще подбати про укладання з вечора. Але потрібно пам'ятати, що бумеранги вимагають досвіду. Краще потренуватися робити локони на коротке волосся напередодні вихідних, щоб вранці понеділок не жахнутися отриманим результатом.
Робимо локони за допомогою бумерангів
  • Красиво завити коротке волосся швидко, можна використовуючи термобігуді. Пасма повинні бути обов'язково сухими. Термобігуді знімають хвилин через 10-15. Це залежить від типу шевелюри. Такий варіант підходить для випадків, коли потрібно накрутити коротке волосся швидко, але користуватися часто таким способом завивки не варто, так як висока температура пошкоджує пасма.
  • Великі локони виглядають красиво, надають образу загадковість, але тримаються недовго. Тому, зачіски на коротке волосся з кучерями краще зробити за допомогою папільоток.Такі невеликі кучерики надовго збережуться і додадуть образу юнацький запал, але вони також вимагають досвіду. Не бійтеся експериментувати, і з часом завивка короткого волосся буде саме такою, як ви планували. Якщо завивати пасма на бігуді мокрими, то сохнути вони будуть довго, а результат буде непередбачуваним.
Стайлер здатний створити красиві локони на короткому волоссі

Накручуємо короткі і дуже короткі пасма стайлером (праскою)

Багато жінок використовують праску тільки для випрямлення пасом. Але стайлери здатні створювати красиві локони на коротке волосся.

  1. Якщо при використанні прасування виходять тільки великі локони на коротке волосся, то стайлером домагаються кучерів будь-якого обсягу, потрібно тільки змінити насадку.
  2. Насадка щітка для стайлера допоможе зробити легкі кучері на коротке волосся. Якщо використовувати спіраль, то локони вийдуть рівними і чіткими.
  3. Але отримати спіралеподібні кучері можна і за допомогою випрямляча. Для цього праскою затискають пасмо і роблять один оборот, пристрій утримують паралельно підлозі. Потім праску провертають до вертикального положення і кілька разів прокручують.Таким способом накручені коротке волосся додадуть зачісці деяку недбалість.

Як зробити завивку карвінг на короткій стрижці

Для невеликої шевелюри підійде проста укладання праскою. Сухі дрібні пасма скручують жгутиком і по всій його довжині проводять праскою. Обробленим пасмам краще дати трохи часу охолонути. А потім розправляють їх. Виходять м'які хвилі, які краще зафіксувати лаком. При використанні випрямлячів
і стайлер для завивки кучерів, краще застосовувати засоби для укладання, щоб виключити пошкодження шевелюри.

Залиште Свій Коментар