Автоматична плойка для волосся: 2 типу моделей для ідеальної завивки

Справжня жінка завжди виглядає бездоганно. У створенні ефектних зачісок величезну роль грають різні плойки і стайлери. Сьогодні все більшу популярність завойовує автоматична плойка для завивки волосся. Цей апарат простий у використанні і цілком безпечний, але результат перевершує всі очікування. У чому ж його секрет?

Автоматична плойка здатна створити неповторні кучерики

особливості інструменту

Принцип пристрою такого стайлера полягає в тому, що немає необхідності власноруч намотувати пасмо на нагріті щипці. Для цієї мети є спеціальний барабан, який захоплює волосся і накручує їх таким чином, щоб сформувати ідеальний завиток. Температурний режим та час витримки прядки встановлюються окремо. Таким чином, автоматична плойка - найпростіший і швидкий спосіб домогтися ідеальної завивки.

Розрізняють два типи таких пристосувань:

Спеціальний барабан створює ідеальні завитки
 1. Відкрита плойка. На вигляд нічим не відрізняється від звичайної ручної плойки, але процес створення зачіски автоматизований. Захоплюється кінець пасма, а потім в дію приводиться обертовий елемент, який накручує волосся на плойку,а потім сам їх розкручує після подачі сигналу про завершення процесу. Найпопулярніший приклад - Rowenta.
 2. Машинка для завивки. Має закритий обертовий елемент - барабан. В апарат вставляється відокремлена прядка. Захоплення відбувається з боку коренів, тому можна регулювати відстань і моделювати як всю довжину, так і кінчики. В одну мить волосся намотуються на барабан і фіксуються завдяки рівномірному нагріванню. Потім досить прибрати в сторону машинку - і локон готовий. Плойки такого типу випускають бренди Babyliss, Saturn, Rowenta, Philips.
Мабуть найпопулярнішим інструментом є Babyliss Pro

Конусная і потрійна плойка для завивки волосся: інструкція із застосування

Більш зручними і ефективними є машинки. Вони самостійно виконують всі операції і створюють рівномірно накручений завиток. Автоматичні щипці для завивки волосся більш повільні в роботі і вимагають додаткових маніпуляцій з боку людини. Наприклад, на потилиці накрутити волосся буде як і раніше складно. Машинка же впорається з цим завданням без проблем.

Довжина волосся в цьому випадку має мінімальне значення. Для обробки підходять пасма від 10 до 65 см.Всі робочі параметри регулюються і виставляються індивідуально перед початком роботи.

Створення кучериків сучасними інструментами займає лічені хвилини

Переваги та недоліки професійної плойки

Щоб переконатися в тому, що такий апарат незамінний для сучасної жінки необхідно розглянути основні переваги та недоліки плойки-автомат. Спочатку поговоримо про плюси:

 • забезпечує швидкий і максимально простий процес моделювання і створення ефектної зачіски;
 • дбайливо ставиться до волосся, не пошкоджує і не травмує їх;
 • рівномірно прогріває пасмо, але не довше, ніж передбачалося;
 • абсолютно безпечна у використанні;
 • НЕ заплутує волосся, при неправильному розташуванні пасма спрацьовує автоматичне вимикання;
 • підходить для градуйованих і коротких зачісок;
Плойка-автомат дбайливо ставиться до волосся, не пошкоджує і не травмує їх
 • доступний підбір оптимального режиму укладання;
 • не вимагає спеціальних навичок і будь-яких зусиль.

Що стосується недоліків, більшість користувачів сходяться на думці, що їх немає. Відгуки споживачів позитивні, жінки оцінили нове пристосування і активно використовують його для створення красивих зачісок.Мінімальні витрати часу і зусиль - головний критерій, який стимулює дам купувати автоматичні плойки.

З недоліків користувачі відзначають такі недоліки, як вага виробу, який зазвичай коливається в межах 600 - 900 грам, і високу ціну.

Завивка звичайної плойкою зажадає більше зусиль для створення неповторного образу

Вартість професійних і напівпрофесійних моделей може вас неприємно здивувати, але для домашнього використання цілком підходять вироби середньої цінової категорії з базовим набором функцій і можливостей.

Вибір відповідної моделі

Щоб не помилитися з покупкою недешевого стайлера слід ретельно продумати які саме вимоги він повинен задовольняти. Також рекомендується додатково переглянути відгуки інших споживачів і характеристики доступних у продажу моделей техніки.

Автоматична плойка для волосся Babyliss Pro Perfect Curl

Найбільшим попитом користується прилад для завивки волосся babyliss. Це машинка з закритим барабаном.

Машинка Babyliss Pro має закритий барабан і регулювання довжини волосся

Все нагріваються деталі в ній оснащені захистом у вигляді термоплатіка, а з робочою боку покриті керамікою, що запобігає травмуванню і прилипання волосся.

Для створення завитків різної інтенсивності є три режими витримки пасма: 8, 10, 12 секунд. Мінімальний час розраховане на створення легких недбалих хвиль, а максимальне - пружних і стійких кучериків.

Як користуватися стайлером Babyliss Titanium Tourmaline для локонів

Щоб запобігти перегріванню виставляється відповідний температурний режим. Він розраховується окремо для кожного типу волосся:

 • 180 - 190 градусів - для тонких, піддатливих, фарбованих і ослаблених;
Щоб не нашкодити волоссю варто уважно поставитися до температурного режиму завивки
 • 210 градусів - стандартний режим для нормального волосся;
 • 230 градусів - розрахований для жорстких пасом, які важко піддаються моделюванню, в тому числі для кучерявих від природи.

Поділ на кілька режимів роботи актуально і для більшості моделей плойок інших виробників. Це дозволяє використовувати прилад для створення різноманітних зачісок на всіх типах волосся будь-якої довжини.

Правила

Розглянемо приклад створення зачіски за допомогою такого пристрою. Автоматична завивка волосся з babyliss займе 10 - 20 хвилин.

 • Вимийте волосся, просушіть їх і розчешіть, обробивши попередньо термозащитним засобом.Виставте потрібний режим на апараті.
 • Поки барабан гріється, розділіть всю масу на кілька пасом і сколите їх окремо.
 • Відокремте першу пасмо. Виділіть дрібну прядку і понесіте до неї плойку на відстані близько 5 - 10 см від коренів.
 • Розкрийте плойку і захопіть прядку. Барабан намотає її за секунду. При заплутуванні, що практично виключено, спрацьовує автоматичне відключення.
 • Після подачі сигналу відведіть плойку, щоб звільнити сформований локон.

 • Після обробки всієї маси волосся розділіть їх на дрібні завитки і збризніть лаком.

Якщо ви працюєте з пристроєм іншого типу, потрібно захоплювати пасмо у кінчика, а потім посувати плойку в міру намотування на неї волосся. Після виходу часу на нагрів включите зворотне обертання і зніміть завиток. Цей тип пристрою працює повільніше, але коштує дешевше. У будь-якому випадку процес створення зачіски помітно полегшується.

Користуватися такими моделями - одне задоволення, тому обов'язково купите собі таку помічницю для створення ефектного образу. Не забувайте доглядати за плойкою і очищати її після кожного використання.

Залиште Свій Коментар