Все про парових прасування: 3 пункту про вибір

Ще не так давно кожна друга представниця прекрасно статі починала ранок з завивання пасом або, як мінімум, підкручування кінчиків, оскільки того вимагала мода. Але сьогодні індустрія краса каже "так!" прямим, гладким волоссю.

Сьогодні в моді красиві, здорові, пряме волосся

Але не всі жінки мають ідеально прямими пасмами від природи, тому сьогодні одним з найпопулярніших приладів для укладання є паровий випрямляч для волосся.

Удосконалена плойка на основі пара: ціна за якість

Випрямляч за зовнішнім виглядом нагадує звичні плойки для завивки, але з різницею - плойка має округлу форму для створення локонів, а праску має дві пластини, завдяки якому пасма випрямляються.

Але основна перевага приладу в універсальності.

Завдяки різновидів пристосування на полицях магазину, можна підібрати такий праску, за допомогою якого можна як випрямити кучері, так і завити локони або створити зачіску гофре завдяки насадок.

Але що не переплатити і вибрати парова праска для волосся?

Професійний або звичайний - який вибрати: Babyliss ultrasonic bab2191sepe, Лореаль, Steampod

Прилади для випрямлення пасом діляться на дві групи - професійний і звичайні.

Однак не варто гнатися за дорогими моделями зі складним функціоналом, який вам може виявитися марним. Потрібно підбирати випрямляч виходячи з ваших вимог.

Вартість парового випрямляє прасування для волосся залежить від матеріалу нагрівають пластин. Від нього залежить не тільки отриманий ефект випрямлення, а й здоров'я шевелюри.

  1. Метал. Насадки з цього матеріалу є найдешевшими, проте шкоду, яку можна нанести зачісці, настільки ж великий. Через тяжкості насадок, пасма між пластинами затискаються занадто сильно, через що цибулини постійно травмуються і це призводить до випадання волосся. Таким чином, на металеві пластини краще відразу поставити клеймо і не пробувати подібні моделі на пасмах.
  2. А ось кераміка прекрасно підходить для будь-якого типу волосся. Вона захищає локони навіть від регулярного використання прасування і температура рівномірно розподіляється по пасмам, знижуючи ризик шкоди шевелюрі.
  3. Турмаліновим покриття - ідеальний варіант для випрямлення локонів.Турмалін зменшує електрілізацію волосинок і зберігає водний баланс пасом.

Крім пластин, важливе значення має можливість зміни температурного режиму, оскільки для кожного типу волосся є відповідна температура.

Так, для жорстких, кучерявого локонів потрібна максимальна температура для випрямляча, що дорівнює 200 градусів.

А ось фарбованим або ослабленим волоссю необхідна температура не вище 170 градусів.

Відмінними характеристиками для новачків має паровий праску steampod.

Чи шкідливий для локонів парової праску для волосся - правда і вигадка

Але основним питанням дівчат є шкода від використання парового випрямляча для волосся. Чи дійсно регулярне користування праскою шкодить пасмам або ж це вигадка?

Щоб відповість на це питання, необхідно зрозуміти, як працює прилад.

  • Під час термічної обробки шевелюри, при русі зверху вниз по пасма лусочки надійно згуртовуються між собою, тим самим роблячи волосся цілісним, гладким і гнучким. Це безсумнівний плюс для власниць пухнастих волосся.
  • Крім того, праску для волосся генерує тривалий потік пара і тим самим не завдає шкоди волоссю.
  • Тим більше, що при обробці феном лусочки навпаки розходяться в сторони, а праску для волосся виступає не тільки в ролі випрямляча, але і як міні-фен, який запаює лусочки.

Але є і негативна сторони випрямляча - він висушує вологу, що знаходиться всередині волосся. Саме через це пасма стають прямими, тому запобігти випаровування вологи зі структури волосся при випрямленні неможливо.

Однак можна зменшити шкоду, яку завдає парової праску для волосся, використовуючи маски для локонів.

живильні маски

Основним принципом масок, які ви плануєте робити після використання прасування, має бути зволоження шевелюри.

Якщо ви маєте схильність до швидкого забруднення коренів, то потрібно наносити маску по всій довжині пасом, відступаючи від коріння 3-4 см.

До складу масок можуть входити: жирне молоко, кефір, сметана, різні масла, мед та інші продукти, які є в кожному холодильнику і можуть бути використані для зволоження.

Частота застосування масок залежить від того, як часто ви використовуєте праску для волосся з парою і інші прилади для термічної обробки.

При щоденному користуванні маску потрібно робити мінімум 2 рази на тиждень або перед кожним миттям голови.

Для відновлення балансу вологи в волоссі після використання парового прасування використовуйте живильні маски

Доглядайте за своєю шевелюрою, і не забувайте, здорове і доглянуте волосся красиві без будь-якого укладання!

Залиште Свій Коментар