Машинка для стрижки волосся Philips HC3400: 2 способи використання

На вітчизняному ринку машинка для стрижки волосся Philips HC3400 є одним з лідерів продажів. Перевагою вироби можна назвати демократичну ціну, простоту у використанні, футуристичний дизайн.

Покупці звертають увагу на авторитет фірми, яка випускає виріб: це теж послужило зростання популярності машинки. У той же час у неї є ряд мінусів. Деякі користувачі вважають, що вона недостатньо справляється зі своїм завданням.

Машинка для стрижки волосся Philips користується дуже великою популярністю

Опис машинки для стрижки волосся Philips hc3400 15

Як стверджує виробник, при створенні цього приладу була впроваджена модернізована технологія DualCut. Це означає, що ріжучий блок у вироби виготовлений з подвійною заточуванням, що дозволяє стригти волосся практично будь-якого типу і набагато швидше, ніж це робили попередні машинки Philips. Ця ж технологія дозволила зменшити тертя.

Машинка для стрижки Philips HC3400 укомплектована лезами, які не вимагають заточування і мастила, вони повинні залишатися гострими, не дивлячись на часте використання.

У цій моделі 13 установок довжини: якщо використовувати гребінь - можна встановити довжину від 1 до 23 міліметрів (12 установок), гребінь знімають, коли хочуть добитися мінімальної довжини - в 0,5 міліметра.

Існує модифікація цієї моделі - машинка для стрижки Philips HC3400 / 15.

Технічні характеристики і ціна: потужність і інші дані машинки

Компанія Philips в підтримку продажів приладу цієї та попередніх серій запустила рекламний слоган: "Стрижка в два рази швидше". Оцінити можливості вироби можна за такими характеристиками:

 • серія випущена в 2014 році;
 • ширина ножів становить 41 міліметр;
 • можна встановити 13 параметрів довжини, від 0,5 до 23 міліметрів;
 • ножі зроблені з нержавіючої сталі, вони самозатачивающиеся і не потребують мастилі;
 • випускається в різних колірних рішеннях: можна вибрати машинку для стрижки волосся в червоно-чорній гамі, срібно-чорний, а темно-синьою і інших відтінків;
 • працює при напрузі від 100 до 240В;
 • вартість становить від 1500 до 2000 рублів;
 • в комплекті з машинкою йде адаптер, інструкція, щіточка для чистки, гарантійна книжка і одна насадка;
 • на машинку дається дворічна гарантія, виробник обіцяє, що тим, хто зареєструється на офіційному сайті, вони дадуть додатково 3 роки гарантії, однак вона не діє на ріжучі блоки, а саме вони найчастіше виходять з ладу.

В інтернеті зустрічаються різні думки з приводу якості виробу: одні пишуть, що воно непогано справляється з м'якими і жорсткими волоссям, інші скаржаться,що машинка швидко забивається, сильно шумить, і у неї постійно западають кнопки.

Поради щодо застосування триммера: як поміняти ножі та інші рекомендації

Щоб почати роботу, потрібно спочатку вставити штекер в виріб, а потім з його допомогою підключити до мережі електроживлення. Можна підстригати волосся, попередньо встановивши на прилад гребінь, або без нього.

Як використовувати:

 1. З гребенем. Встановлюємо бажану довжину. Якщо прилад використовується вперше, то потрібно встановити максимальну довжину, щоб зрозуміти принцип роботи машинки, потім можна буде зменшити настройки. Включаємо прилад після визначення установок. Направляти машинку слід проти росту волосся. Вона повинна щільно прилягати до шкіри.
 2. Без гребеня. Знімаємо насадку. Плавно, без натисків водимо машинкою по шкірі. У такій комплектації машинка буде зрізати всі волосся до довжини 0,5 мм.
Звертайтеся з технікою правильно

Після закінчення підрівнювання, прилад слід вимкнути з мережі, зняти гребінь, якщо він був встановлений, окремо прочистити під струменем води або щіточкою. Потім необхідно зняти ріжучий блок і так само його почистити. Внутрішні частини очищаємо сухим пензликом.Ріжучий блок і гребінь встановлюємо тільки після того, як деталі висохнуть. Сам виріб промивати заборонено.

Залиште Свій Коментар