Перша в світі електрична гребінець-випрямляч Fast Hair

У власниць хвилястого і неслухняних волосся не раз виникає питання про безпечний і швидкому випрямленні кучерів. Звичайні прасування травмують локони, спалюють їх і вони стають сухими і млявими. За кордоном вже активно використовується гребінець випрямляч для волосся, яка здатна дбайливо випрямити волосся. Даний гаджет з'явився, а також набирає популярність і у нас.

Чудо-гребінець сподобається кожній дівчині, так як це просто і зручно

Новинка: електрична гребінець випрямляч

загрузка ...

Це перший в світі електричний гребінь здатний виконувати дві функції: розчісувати і випрямляти. Вона володіє керамічним покриттям, який не псує локони, а навпаки додає їм блиск і навіть відновлює їх. Зубчики гребінця забезпечені внутрішньою ізоляцією, що запобігають утворення опіку шкіри голови. Довжина шнура становить 2 - 3 метри. Підходить дана новинка для салонного, професійного і домашнього користування.

Гребінець-праску для випрямлення волосся має наступні особливості:

  • Покриття. Воно позитивно впливає на стан локонів, відновлюють їх пошкоджену структуру, роблять м'якими, запобігають їх випадання.А також наявні кристали турмаліну прискорюють їх зростання.
  • Забезпечує волоссю захист. Завдяки іонізації локони не постраждають від перегріву, сухості, електризації. Після процесу випрямлення вони придбають природний здоровий блиск.
  • Швидкість. Протягом 5 хвилин повністю можна випрямити волосся, вони стануть рівними і гладкими. Вона швидко справляється навіть з сильно хвилястими кучерями.
  • Безпека.

Гребінець для випрямлення волосся не залишить опіків, що нагріває елемент розташовується в зубчиках, додатково захищений вставочками і зубцями.

Керамічна гребінець для короткого волосся

Порадує керамічна гребінець і дівчат з коротким волоссям. Такі стрижки щодня потрібно укладати, випрямляти. А утюжками практично неможливо це зробити, ними дуже важко захопити локони від коренів. Та й щоденне їх використання сушить і пошкоджує структуру волосся. Іонізація електричної гребінці забезпечує випрямленою локонам зворотний ефект, вони стають блискучими і мають здоровий зовнішній вигляд.

Гребінець зручно тримати в руці, зроблена вона з пластика стійкого до високих температур, які виникли при нагріванні. Тому вона не буде деформуватися.Хоча для випрямлення короткого волосся не потрібно високої температури, електрична гребінець впоратися може і при нагріванні до + 80, +120 градусів.

Особливості використання оригіналу Fast hair straightener

  1. Гребінець є електричної, тому для роботи їй потрібно забезпечити електроживлення. В результаті має спалахнути табло на рукоятці.
  2. Потім поставити необхідну температуру і через 2 секунди можна приступати до використання. Температурний режим вибрати за бажанням, але не варто ставити відразу на максимум. Краще почати з мінімальної температури і поступово її підвищувати, намагаючись знайти підходящу, не спроможну завдати шкоди волоссю і в той же час забезпечити потрібним ефектом.
  3. Далі розділити локони на невеликі пасма (вони повинні бути сухими), і по кожній провести близько 2-х раз гребінцем fast hair, як при звичайному розчісуванні.
  4. Через 5 - 10 хвилин, в залежності від довжини волосся, зачіска буде готова.

Ціна і відгуки про електричну гребінці

У зв'язку з популярністю електричної гребінці в інтернеті можна знайти велику кількість відгуків. Всім подобається, що процес розчісування стає не тільки легше, але і приємніше.Адже випрямлення пасом супроводжується разом з масажем шкіри голови, благотворно впливає і зміцнює локони. Споживачі стверджують, що вже через півмісяця після застосування fast hair волосся повністю змінюються, усувається їх млявість і тьмяність, вони набувають здоровий вигляд.

Гребінець, що випрямляє волосся є в багатьох інтернет магазинах. Але для отримання потрібного ефекту необхідно купувати саме оригінал. Він від підробки відрізняється більш високою вартістю, варто враховувати, що ціна на нього набагато вище, ніж на звичайний гребінь. Рекомендується за покупкою електричної гребінці звертатися до сайту виробника або офіційним їхнім представникам. Вони в обов'язковому порядку видадуть гарантію на товар.

Fast hair - відмінний вибір для красунь

Кожен день волосся відчувають стрес від впливу на них морозу, сонячних променів, пилу, сухого повітря в приміщенні. В результаті вони стають неслухняними, пухнастими, сухими. І щоб повернути їм здоров'я потрібно багато працювати з ними. Посилювати їх стан прасування і фенами не варто, а для створення зачіски і випрямлення кучерів слід скористатися безпечної гребінцем fast hair straightener.

Залиште Свій Коментар