Масло Londa velvet oil - 4 аргументу на користь застосування

Хтось дізнався про цей продукт від свого майстра. Кому-то порекомендувала подруга. А деякі вичитали про нього в модному журналі. Важливим є те, що, так чи інакше, ви з ним зустрілися. Масло для волосся londa velvet oil засіб, спрямоване на відновлення, зволоження та живлення святая святих жінки - її волосся. Чим відрізняється це масло від інших засобів і чому варто купити саме його, спробуємо розібратися.

Знаменитий бренд в світі краси

Загадкові інгредієнти масла для волосся Londa velvet oil

Щоб краще зрозуміти, в чому особливість продукту, перевіримо, з яких інгредієнтів він складається. Їх можна розділити на 2 групи: синтетичні і натуральні.

Масло Londa velvet oil допоможе вашому волоссю
  • Синтетичні компоненти - діметіконол і ціклопентасілоксан. Це силіконові полімери, які зменшують в'язкість субстанції, дозволяють косметичного засобу рівномірніше розподілятися по довжині волосся. Завдяки їм, лусочки стрижня склеюються і зачіска втрачає "пухнастість", стає слухняною. Вони виконують функцію розчинника для натуральних жирів. Масло для волосся Лонда містить денатурований етанол, або спирт. Він виконує подвійну функцію: антисептичну і транспортну. Добавка не пересушує лусочки, так як вступає у взаємодію з силіконом.Парфумовані аромату штучного походження, але входять до переліку дозволених в косметології препаратів.

  • Натуральні компоненти - найбільшу цінність в складі продукту представляє "рідке золото" або Арганова масло. Воно містить велику кількість вітаміну Е, каротиноїдів, олеїнової, лінолевої кислоти і сквалену (потужний антиоксидант). Завдяки цим інгредієнтам масло для волосся londa зволожує, кондиціонує, захищає, відновлює локони при укладанні. Це регенератор пошкодженого волосся. Такими ж властивостями володіє і абрикосове масло, яке теж входить до складу засобу. Пантенол підсилює дію силікону, але крім створення зовнішньої плівки, проникає і в середину стрижня.

Важливо! Не бійтеся наявності штучних складових в косметиці. Це збільшує терміни експлуатації і покращує деякі властивості продуктів. Слідкуйте, щоб інгредієнти були в списку безпечних. Це легко перевірити.

Склад масла дуже якісний

Вплив, призначення, особливості

Продукція Лонда спеціально призначена для виконання кількох функцій.

  1. Захисної - завдяки наявності силікону і пантенола, на стрижні створюється захисна плівка.Вона не дозволяє проникати під кутикулу шкідливих речовин з навколишнього середовища, захищає від ультрафіолетових променів, пересушування під час укладання феном або праскою.
  2. Відновлювальної - присутність арганового і абрикосового масла, великої кількості вітаміну Е і пантенола дозволяє застосовувати засіб для повного глибокого відновлення волосся. Пантенол заповнює порожнечі і тріщини в стрижні, коректуючи постраждалі пасма. Вітамін Е і масла виводять вільні радикали з клітин, утримують вологу, регенерують пошкоджені кінчики. Наявність стеринів в оліях активує метаболічні процеси і підсилює вироблення колагену.
  3. Естетичної - масло для волосся Лонда вельвет дозволяє полегшити укладання і домогтися поставленого результату. Основне завдання - прибрати зайву "пухнастість" волосся. Домогтися їх слухняності. Надати зачісці візуальну легкість і контурність.
Слухняні волосся- це ефект косметичного засобу

Упаковка і застосування Londa Professional

Упаковка має презентабельний вигляд. Скляна пляшка ємністю 100 мл, з зручним помповим дозатором полегшує і збільшує тривалість застосування засобу.Для ефективності укладання досить двох коротких натиснень. Отримана кількість масла рівномірно втирається між долонями на 2/3 довжини пасом.

Порада! Використовуйте масло на вологі, добре вимите волосся. Для полегшення видалення кошти, наносите шампунь на сухе волосся, полістиролу, що наскільки це можливо і тільки потім заливайте струменем води. Масляниста складова буде одразу нейтралізована.

Для кращого ознайомлення з продуктом подивіться відео.

Що маємо в результаті застосування масла

Красиві і здорові волосся- що ще може бути краще

При застосуванні масла зачіска миттєво набуває доглянутий, стильний вигляд. Пасма не вибиваються, простежується легкий недбалий силует. Сухі кінчики і зіпсований настрій під час укладання відходять у минуле.

Ще один важливий фактор - ледве помітний, дуже приємний, струмує за вами аромат. Приглушені нотки цитрусових, сандалу, ванілі будуть створювати прекрасний настрій весь день. Масло для волосся Лонда - професійна турбота про волосся, застосовувати його можна без перерви.

Залиште Свій Коментар