24 відтінку фарб для волосся Syoss: русяве, темні і блондинки оцінять

З необхідністю зміни кольору волосся за допомогою фарби стикається більшість жінок. Незалежно від причин такої процедури, хочеться не тільки підібрати якісний продукт, а й знайти відповідний колір. Здійснити все це допоможе фарба для волосся Syoss, довго тримається і володіє великою різноманітністю відтінків і кольорів.

Фарба для волосся повинна бути, як мінімум, з світовим ім'ям

особливості продукту

Відгуки жінок і дівчат, які використовували фарби марки Syoss, відзначали чимала кількість їх достоїнств. Так, застосування барвників не викликало ні алергії, ні поплутаних після фарбування волосся, зате призводило до рівномірного розподілу кольору по зачісці і доданню додаткового обсягу і блиску. Завдяки фарбам Сьyoс відтінок волосся виходить більш природним, а щадний склад забезпечує збереження їх структури. Зовнішній вигляд зачіски зберігається дуже довго, навіть з урахуванням частого миття.

Syoss Gloss Sensation і інші фарби без аміаку

Крім звичайної лінійки фарб Color марка Syoss випускає спеціальні препарати, що забезпечують не тільки сяючий відтінок, але і тримаються на волоссі до 2 місяців.Gloss Sensation підсилює колір і блиск, знижує ламкість і відмінно підходить для зафарбовування сивини.

Німецький виробник також пропонує фарби, що містять 100% масел. Безаміачна формула такого препарату, Oleo Intense, дозволяє барвнику проникнути глибше в волосся і забезпечити високу стійкість фарбування.

способи фарбування

Спосіб приготування і подальшого нанесення фарб Сьyoс стандартний і мало відрізняється від звичайних способів. Головне - наносити препарат на сухі і немите волосся. Відмінність полягає лише в тому, що при першому фарбуванні пасма фарбують повністю, а в інших випадках - тільки відросло коріння.

Етапи фарбування:

  • Суміш готують за інструкцією;
  • Поступово наносять фарбу на волосся;

  • Витримують півгодини (або 20 хвилин, якщо фарбуються тільки коріння);
  • Розподіляють гребенем або гребінцем фарбу по всій поверхні пасом (тільки для фарбування нижній частині локонів);
  • Змивають барвник з волосся;
  • Застосовують бальзам, що закріплює колір.

Палітра відтінків Syoss color

Кращі відтінки при фарбуванні досягаються з досвідом змішування фарб. Однак палітра кольорів в лінійці Syoss Color складається з 24 різних варіантів. І навіть в домашніх умовах можна отримати необхідний відтінок, просто вибравши зі списку.Всі варіанти пронумеровані двома цифрами, що позначають глибину тону і його колірне напрямок.

Блонд і русявий

Світлі відтінки представлені у продукції Сьyoс набором освітлювачів, блонд і русявих квітів. Варто відзначити наявність серед темних варіантів кольору:

  1. карамельного блонда,
  2. золотисто темно-русявого,
  3. бурштинового,
  4. русявого.

Список світлих відтінків складається зі світлого, пісочного і скандинавського блонда, а природних - темно-русявого і русявого.

каштановий

Серед каштанових варіантів є відтінок червоного дерева з насиченим червоним гамою. Для того щоб створити теплий тон волосся рекомендовані кольору типу каштаново-шоколадного і горіхового світло-каштанового. А холодного - морозно-каштанової фарби. Є й природні відтінки - коричневий і світло-каштановий.

червоні тони

У числі тонів, що відносяться до червоних, присутні відтінки червоного дерева, інтенсивно червоного і янтарно-русявого. Хоча останній варіант відноситься, скоріше, не до червоних, а до блонд. Він же вважається найсвітлішим в наборі.

Вибирайте свій відтінок і насолоджуйтеся ефектом якісної фарби для ваших влоконов

Темні відтінки і шоколад

Щоб вибрати темний відтінок потрібно зробити вибір з п'яти варіантів фарб Сьyoс: темно-фіолетового, темно-каштанового, чорного, синьо-чорного і темного шоколаду. Разом з ними варто використовувати активатор кольору тієї ж фірми, що підвищує насиченість і стійкість.

Ціна фарб

Вартість виробів марки Сьyoс цілком доступна - одну пачку можна купити дешевше, ніж за 250 руб. При цьому фарба є в більшості онлайн-магазинів і звичайних супермаркетах. Завдяки цьому і знайти, і придбати потрібний барвник не складе труднощів.

Залиште Свій Коментар