Фарба Permess: помічник №1 в питанні краси вашого волосся

Фарба для волосся Permess створена на основі поєднання високих технологій і органічної чистоти. Завдяки цьому волосся набуває природного і насичений колір, наповнений яскравим блиском і стійкістю до змивання. Використання в складі крем-фарби комплексу пептидів і масла каріте забезпечує дбайливий догляд, заспокоює і пом'якшує вплив на волосся.

Фарбоване волосся це ваша орігінальнотсь

Трохи про виробника


Італійська фірма Barex Italiana розпочала свій професійний шлях ще в 1697 році в місті Болоньї, де підприємцем Сержіо Байезі був заснований невеликий сімейний бізнес. Раніше він працював в сфері парфумерії, що позначилося на приділення особливої ​​уваги запахів косметичних засобів Barex. Так, кошти для фарбування відрізняються приємним запахом, чимось схожим на легкий парфум.

На базі компанії функціонує спеціальна науково-дослідна лабораторія. Вона розробляє формули для косметичних новинок і з особливою ретельністю вибирає постачальників необхідних компонентів. Своїм пріоритетним завданням співробітники лабораторії називають дослідження, розробку і використання натуральних компонентів для створення найбільш ефективних і високоякісних засобів.

У своїй діяльності представники бренду орієнтуються не на модні тенденції, а на кінцевий результат, а саме створення натурального продукту, який в першу чергу піклується про здоровий стан волосся.

Різноманітність палітри: сила кольору

Фарба для волосся БАРЕКС включає в себе колірні варіанти на будь-який смак. Палітру представляють близько 77 тонів. Серед них виділяються такі відтінки:

 1. натуральний;
 2. натуральний теплий;
 3. попелястий;
 4. золотистий;
 5. мідний;
 6. бежевий;
 7. чорний;
 8. червоний;
 9. махагон;
 10. фіолетовий;
 11. тютюновий.

Крім цього, палітра кольорів фарби БАРЕКС для волосся включає в себе коректори, представлені червоними, фіолетовими, сріблястими і попелястим тонами. Асортимент фарбувальних засобів Barex Permesse colour assurances розроблений таким чином, щоб охопити всі широко використовувані кольори, а також додати оригінальні варіанти.

Переваги використання фарби Permess для волосся

Кількість аміаку, яке містить крем-фарба, не перевищує 1,5%. Завдяки цьому використання фарби перешкоджає сильного пошкодження волосяних структур. Наявність пептидів і масла дають додатковий догляд, зволожуючи і відновлюючи волосся.Густий склад позбавляє процес фарбування від зайвого дискомфорту.

Користуйтеся якісною косметикою

При цьому крем забезпечує рівномірний розподіл по всій довжині волосся. Його текстура легко вбирається. Використовується тюбик економно, найчастіше його вистачає на два фарбування. При цьому колір зберігає насиченість відтінку. Для того щоб домогтися бажаного кольору можна використовувати коректори, які підкреслять, пом'якшать або змінять результат фарбування.

Застосування фарби дає результати:

 • стійкий колір, який довго зберігає насиченість;
 • ефект природного тону після фарбування;
 • м'яке і дбайливе вплив;
 • гарний зовнішній вигляд;
 • збереження здоров'я волосся;
 • комфортний процес фарбування;
 • приємний запах фарби.

Мінуси застосування фарби

Бувають випадки, що фарба тримається на волоссі тривалістю в два тижні, після чого варто освіжити колір. Це залежить від структури волосся. Також важливо дотримуватися правил під час застосування засобу. Як все фарбують кошти, крем-фарба Barex може викликати алергічну реакцію. Для запобігання подібної неприємності слід провести тест, описаний в інструкції препарату.

Залиште Свій Коментар