Фарби для волосся Естель делюкс: 3 причини для покупки кошти

Кожна дівчина хоче виглядати бездоганно. Для цього дуже важливо навчитися правильно вибирати косметичні засоби. Наприклад, для фарбування волосся можна підібрати відмінну фарбу Естель Делюкс. Цей засіб є досить доступним, але за якістю не поступається відомим брендам.

Склад косметичного засобу

Фарба для волосся Естель Делюкс була розроблена російським брендом "Юнікосметік". Це засіб вважається повністю безпечним, оскільки в нього входить оптимальне співвідношення хімічних компонентів з природними речовинами.

Чудодійними характеристиками фарби цього бренду зобов'язані присутності хромоенергетіческого комплексу. Ця емульсія включає реагент хітину, який має зволожуючі властивості, і вітамінний комплекс. Саме тому засіб має такі властивості:

 • формує на поверхні волосся плівку, яка захищає їх від шкідливих факторів;
 • лікує і оновлює пошкоджене волосся;
 • дарує пофарбованим пасмам приголомшливий блиск і гладкість.

Крім цього, фарба включає витяжку кінського каштана і чимало важливих мікроелементів. Завдяки цьому зміцнюється структура локонів і відновлюється їх зовнішній вигляд.

За рахунок наявності в засобі кератину оновлюється структура пасом. Ця речовина робить локони м'якими і слухняними.

Властивості фарби для волосся Естель ДЕЛЮКС для тонування

Даний косметичний продукт придуманий для позитивного впливу на тонкі і слабкі волосся. Завдяки простоті виготовлення складу для фарбування його можна використовувати самостійно.

Фарба відрізняється економічністю. Для локонів середньої довжини вистачить 60 г барвника. За рахунок приємною текстури засіб легко розподіляється по локонам.

Якщо правильно використовувати склад, можна отримати стабільні результати, приголомшливий блиск і насичений відтінок. Крім того, фарби Естель забезпечують 100% фарбування сивого волосся.

Різноманіття колірних рішень: делюкс сильвер і сенсей

В даний час в палітру колірних рішень бренду входить 140 тонів:

 1. З цього числа 109 відтінків підходить для отримання однотонних кольорів. Всі вони повністю прибирають сивину.
 2. З 10 відтінків утворена група засобів для знебарвлення.
 3. Ще 10 відтінків входить в категорію коректорів. Всі продукти мають індивідуальне призначення. Так, фарба з аміаком освітлює волосся і дає можливість отримати нові тони. Засіб з нейтральним складом забезпечує проміжні тони.
 4. 5 відтінків, які входять в категорію High Flash, застосовуються для виконання різнобарвного мелірування.
 5. І останні 6 відтінків "Extra Red" утворюють унікальну гаму червоних кольорів. Завдяки їх застосуванню вдається отримати дивно інтенсивний результат.

Для чого потрібні колористичні таблиці: всі кольори палітри

Щоб жінки не плуталися в різноманітті відтінків, фахівці придумали різні види таблиць. Їх можуть використовувати і професійні майстри, і звичайні споживачі. В арсеналі марення існує кілька видів таких таблиць:

 1. Для клієнтів салонів. Пасма, які пофарбовані засобами Естель, допомагають зрозуміти, який колір отримає клієнтка в результаті.
 2. Для майстрів. Такі таблиці містять колірну палітру з урахуванням всіх тонів і особливостей. Завдяки цьому істотно полегшується робота професіоналів.
 3. Для любителів і професіоналів. Ці таблиці вважаються універсальними. Вони показують повну палітру кольорів і містять точні рекомендації по фарбуванню.

Процес створення нових відтінків: інструкція по змішуванню

При виготовленні фарбувального складу застосовується окислююча емульсія з такою ж категорії, що і барвник.Щоб отримати необхідний відтінок, емульсію ретельно змішують з барвником, а потім застосовують за призначенням.

Сьогодні в арсеналі цього бренду є 3 різновиди оксігента, які містять речовини, що окислюють різного ступеня концентрації:

 • 3% оксигент - допомагає фарбувати локони в темні тони;
 • 6% емульсія - застосовується виключно при оновленні відтінку;
 • 9% емульсія - допомагає освітлювати темні локони.

Оксигент грає роль активатора, оскільки його характеристики вводять в дію барвник. В результаті він потрапляє глибоко в структуру волосся, дозволяючи отримати рівномірний відтінок.

Особливості формування ціни професійного продукту

Фарба цього бренду входить в категорію продукції бізнес-класу. Характерною рисою кошти є комбінація прекрасної якості і доступній ціні. Ціна фарби для волосся Естель Делюкс становить близько 300 руб.

При формуванні ціни розробники враховують не конкретну вартість кошти, а його споживчі якості. Спочатку фахівці намагаються отримати хороші результати і тільки потім розраховують підсумкову вартість.Тому до складу коштів Естель входять дорогі, але дуже корисні натуральні інгредієнти.

Фарби Естель допомагають отримати насичений відтінок волосся і постійно експериментувати зі своїм образом. При цьому засіб має унікальну формулу, яка робить локони красивими і здоровими.

Залиште Свій Коментар