Schwarzkopf і Wella: 2 лідера з виробництва пінок для волосся

Жіноча натура мінлива як весняний вітер. Тому представниці прекрасної половини людства часто змінюють свій вигляд. Зазвичай, для цього використовується фарба для волосся, але згідно з останніми дослідженнями, такий радикальний метод негативно відбивається на здоров'ї локонів. Практично всі фарбувальні засоби зроблені на аміачної основі. Ця речовина, при регулярному застосуванні руйнує фолікулу, що призводить до сухості і втрати пасом. Як бути модницям, якщо сьогодні хочеться бути рудою, а через тиждень попелястої блондинкою? Залишається пінка для фарбування волосся. Такі засоби для зміни кольору пасом вважаються менш агресивними і видаляються після декількох змивань. Тому використання пінок для фарбування дозволяє змінювати свій образ необмежену кількість разів, вражаючи оточуючих екстравагантним зовнішнім виглядом. Серед представленого різноманіття виділяються продукти виробництва Wella і Schwarzkopf. Зробимо короткий огляд продукції.

Продукція компанії Wella для волосся

Особливості пінок і відтінків мусів для фарбування волосся Шварцкопф і Ігора

Пінка для волосся Шварцкопф широко використовується професіоналами і в домашніх умовах.Зверніть увагу, що це не повноцінний засіб для фарбування, а скоріше оттеночная пінка для волосся Шварцкопф. Відповідно, кардинально змінити колір зачіски не вийти, зате можна надати локонам оригінальний відтінок. Палітра кольорів від цього виробника складається з 13 відтінків, тому підібрати підходящий варіант праці не складе.

Для таких волосся відмінно підійде продукція компанії Шварцкопф

Порада! Продукцію Шварцкопф можна комбінувати з фарбою. Наприклад, фарбу використовують для коріння, а на кінчики наносять відтінку мус для волосся.

Шварцкопф: палітра кольорів

З основних переваг можна виділити наступні моменти:

 • Стійкість кольору і фарбування сивого волосся. Залежно від використовуваного шампуню, пінка від Schwarzkopf може пережити 3-4 миття голови.
 • Допускається змішування кольорів. Це дозволяє створювати химерні відтінки.
 • Оттеночная пінка для волосся Igora наноситься без застосування додаткових пристосувань (кисть, гребінець).
 • Зручно дозується і легко змивається у разі потреби.
13 виразних відтінків для ваших розкішних локонів

Не обійшлося і без недоліків.Тонуючий мус для волосся розділяється по квітам цифровим позначенням. Тому з'ясувати, як виглядає на локони золотистий відтінок 7-5 вельми проблематично. Такий спосіб позначення кольорової палітри, пояснюється тим, що продукція Шварцкопф орієнтована на професійних стилістів.

Знайомимося з Wella

Фарбувальна пінка для волосся Велла представлена ​​двома продуктами: Color і Viva. Ключові особливості виглядають так:

Навіть коротким пасмам можна надати незвичайну форму
 1. Доступна ціна. Вартість одного флакона не перевищує 200 рублів.
 2. Тривалий ефект. Пінки для фарбування волосся Wella відносяться до категорії фарбувальних засобів тривалої дії. Після використання результат закріплюється мінімум на 30 днів.
 3. Надає локонам натуральний колір і природний блиск.

До недоліків відноситься той факт, що пінка для фарбованого волосся міцно зчіплюється з локонами. Тому, навіть після кількох змивань, залишки кошти все одно залишаються в волоссі.

Важливо! Продукція компанії Велла, міцно в'їдається в акрил. Тому раковину або ванну після змивання кошти необхідно мити відразу, інакше вивести в'їдаються плями не вдасться.

Ефект мокрого укладання відмінно підходить брюнеткам

Як користуватися: інструкція із застосування

Фарбування волосся відтінку пінкою відбуваються за одним принципом. Виробник тут не грає особливої ​​ролі. Ось як відбувається процедура:

 • Перед початком фарбування ємність з пінкою потрібно ретельно струснути.
 • На руки надягають гумові рукавички. Використовуючи мус Wella, рекомендуємо обернути плечі рушником, щоб не забруднити одяг.
 • Засіб рівномірно наносять на сухі пасма. Перед застосуванням рекомендується вимити голову.
 • Чекаємо 20-30 хвилин.
 • Змиваємо залишки кошти і робимо укладку.

На підставі вищевикладених чинників, можна зробити висновок: пінка просте і швидке засіб фарбування.

Залиште Свій Коментар