3 варіанти зробити волосся об'ємними за допомогою шампуню

Доглянуте волосся завжди є предметом заздрості оточуючих і метою жінок. Час іде, змінюється мода, стилі, типи зачісок, але незмінним залишається бажання володіти густим волоссям. Якщо жінці пощастило народитися за природою з такими волоссям, то надати їм обсяг легко. Набагато важче проходить процес надання густоти у тих людей, волосся яких має тонкою структурою. Щоб розібратися в питанні, який шампунь для обсягу волосся краще, потрібно вникнути в принцип дії таких засобів на структуру.

Об'ємні волосся- мрія багатьох жінок

Принцип дії шампуню для додання обсягу тонким волоссю

Яку б зачіску не вибрала жінка, маючи обсяг волосся, укладка виглядає набагато доглянутий. Можна штучно створити ілюзію об'єму, скориставшись начосом або лаком, нанесеним на корені, але це виглядає неохайно, тримається недовго, і згодом призводить до втрати волосся.

У сучасному світі цінується природна краса, тому для об'ємності пропонується використовувати спеціальний шампунь. До складу такого шампуню входять компоненти, які охоплюють кожну волосинку на зразок плівки і створюють гладку структуру волосся, при цьому потовщуючи його.

Компоненти, або так звані силікони, діють так, що ефект триває довго, аж до наступного миття голови. Розрізняють силікони різного рівня стійкості, від слабкого до дуже стійкого. Від цього залежить якість шампуню і то, наскільки ефективно вплив шампуню на локони.

Обсяг волосся-це ваш шарм і розкіш

Серед компонентів:

 • "Поліолдіметікони",
 • "Диметикон",
 • "Амодіметікони",
 • "Летючі" силікони,
 • "Високополімерні" силікони.

Їх можна побачити в складі шампуню. Висловлюється безліч думок з приводу того, корисно чи небезпечно використання таких коштів. Одні фахівці впевнені, що силікони не дають волосу дихати, і позбавляють шкіру можливості вільно отримувати кисень. Інші ж стверджують, що нічого страшного не відбувається, і можна без побоювань використовувати такі препарати.

З власного досвіду зазначу, що хороший вихід - це помірність.

Тобто застосування шампуню для об'єму в комплексі з іншими засобами. Наприклад, мити через раз, чергуючи шампуні для відновлення, харчування, обсягу і т.д. Тоді ефект не вважається довгостроковим, і не зможе завдати шкоди волоссю.

Вибирайте засіб, який підходить саме вам

Вибираємо засіб для позбавлених об'єму волосся і коріння

Вибрати шампунь для обсягу волосся допоможе рейтинг. Ми познайомимо вас з різними рейтингами продуктів, розділивши їх на три групи:

 1. професійний шампунь для обсягу,
 2. шампунь для домашнього використання,
 3. бюджетний шампунь.

Перша група продуктів розрахована на салонне використання, при цьому ефект триває набагато довше, але і ціна такого шампуню вище. Шампунь для будинку відрізняється більш м'яким впливом при середній величині вартості. Остання ж група підходить людям з маленьким доходом і фінансовими можливостями.

Ці продукти також надають обсяг волоссю, але дія триває мало і ефект не настільки помітний. Рейтинг кращих шампунів для об'єму волосся, а також відгуки користувачів допомагають жінці правильно вибрати відповідний шампунь, які надасть максимально позитивний ефект на структуру волосся.

Чи не загубите волосся незрозумілою косметикою

Рейтинг кращих професійних засобів

Магазини пропонують багато шампунів цього класу різних світових виробників. Серед них найпопулярнішими вважаються:

 1. "Прелесть Профешн",
 2. "Диплома",
 3. "Білить",
 4. "Ревлон",
 5. "Фортіс",
 6. "Марка",
 7. "Капус",
 8. "Лонда".

Вивчивши відгуки майстрів салонів, робимо висновок, що кожен із перелічених засобів надає сильний ефект на обсяг волосся. При цьому хочеться відзначити, що професійний засіб купують і для домашнього користування. Але користуватися ним потрібно відповідно до інструкції, щоб не завдати шкоди волоссю.

Запам'ятайте здоров'я шевелюри на 1м місці

Максимальний обсяг в домашніх умовах: Естель, Ейвон, Toni guy, Satinique

Нам звичніше використовувати не особливі професійні шампуні, а ті, які пропонують магазини, при цьому не останню роль відіграє вартість товару. На відміну від першої групи шампунів, ці засоби коштують дешевше, хоча дешевими їх не назвеш. Наводимо перелік засобів, доступних в магазинах:

 1. "Натура Сіберіка",
 2. "Чиста лінія",
 3. "Лореаль-Ельс",
 4. "Тимотей",
 5. "Глиссе-курей",
 6. "Шаума",
 7. "Планета Органіка",
 8. "Ейвон".

Даний список - не еталон, він зроблений на основі проведення дослідження в мережі. Вивчивши безліч інформації, ми вивели ось такі два списки шампунів. Про кожного з них написано безліч інформації, порад щодо застосування і відгуків. Саме тому ми внесли їх в наші списки.А зараз хотілося б зупинитися детальніше на третій групі засобів, а саме на тих, які мають середню ціну.

Вибір за вами

Серія бюджетних, але ефективних шампунів

Перш ніж ми розповімо про кожен засобі, хочемо нагадати, що якісний продукт не буває дуже дешевим. Це суперечить логіці. Кожен знає, що натуральні і корисні елементи в складі будь-якого товару коштують грошей. Але вибір залежить від самої людини, тому розповімо про всі можливі варіанти. Отже, давайте розглянемо кожен засіб окремо.

 • "Пантін". Польський продукт, які варто того, щоб ним скористатися. Крім додання обсягу, шампунь успішно справляється з лупою.
 • "Нівея". Німецький шампунь робить благотворний відновлює дію, оздоровлюють шкірний покрив, лікує кожну волосинку.

 • "Віваліті". Російський шампунь розроблений на основі протеїну, який входить в препарат. Єдиним мінусом є те, що волосся брудняться через день і мити їх потрібно майже раз в два дні.
 • "Клів". Італійський продукт, розрахований на відновлення волосся після фарбування або проведення захисту.Більш того, шампунь приємно пахне, і запах цей тримається довго.
 • "Тимотей". Російський шампунь сприятливо впливає на структуру волосся, і милиться з піною, хоч і не сильно. Піни можна було б додати, хоча в загальному ніяких негативних відгуків прочитано не було.
 • "Дріжджі". Російський препарат, який добре допомагає зупинити випадання волосся, в складі - близько двохсот речовин, корисних для розвитку. Вартість близько 150 руб.
 • "Сансілк". Російський вітамінний препарат. Комбінує в собі шампунь і кондиціонер. Вартість близько 50 руб.
 • "Ворожка". Російський живильний шампунь з комплектом вітамінних добавок. Ціна радує, всього 25 руб. Відмінною особливістю є недостатня кількість піни в процесі купання.
Зважте ціну і якість і зробіть свій вибір

Все що було сказано щодо препаратів, які надають обсяг волоссю, необхідно знати, щоб орієнтуватися в світі, багатому різними продуктами по догляду. Кращим же варіантом буде порадитися з фахівцем, як краще вирішити проблему тонкого волоса. Адже крім перерахованих методів, можливе застосування інших засобів збільшення обсягу.Народні засоби також пропонують кілька варіантів.

Наприклад, деякі жінки користуються спеціальними масками. Серед популярних варіантів в мережі виділяються три маски:

 1. желатинова з гірчицею,
 2. коньячна з сіллю,
 3. вершкова з коньяком.

Застосовуючи ці або інші маски, ви знайдете допомогу в боротьбі за здорове волосся і об'ємну зачіску. Не ігноруйте такий метод. З давніх-давен жінки довіряли народними рецептами, і волосся в них відрізнялися блиском і красою.

Ще в гаремі султанів дружини використовували природні компоненти в догляді за волоссям. Назвемо ще деякі нюанси. Вибираючи засіб, слід пам'ятати, що кожна жінок реагує на різні препарати по-своєму.

Те, що допомагає одній людині, зашкодить іншому. Тому не варто спиратися повністю тільки на поради оточуючих. У будь-якому випадку ви дізнаєтеся результат тільки після того, як ви купите і іспробуете засіб на собі.

Залиште Свій Коментар