6 типів засобів для догляду від Kapous

Kapous - бренд, що випускає професійну косметику для салонного використання. Останнім часом все більшої популярності набувають лінійки Капус, призначені для застосування в домашніх умовах. Вони допомагають отримати якісний салонний догляд і помітний результат вдома.

Доглянуте волосся це перш за все здоровий волосяний покрив

Особливості продукції бренду

Російський бренд заснований в 2001 році і з того моменту постійно розвивається, випускаючи на ринок все більш вдосконалені і інноваційні склади. Він став першою маркою професійної косметики, що з'явилася в РФ. Висока якість продукції досягається за рахунок двоступеневого контролю. Виробництва розташовані в країнах Західної Європи, а тому кошти проходять контроль на відповідність європейським стандартам. При надходженні на російський ринок же проводиться контроль на відповідність стандартам російським.

Основна характеристика продукції бренду - оптимальне співвідношення ціни і якості складів.

Хоча продукція kapous professional і забезпечує якість догляду, порівнянне зі світовими брендами, ціни на продукцію в Росії залишаються трохи нижче.

Представники бренду проводять тренінги та майстер - класи по роботі з їхньою продукцією та перукарського мистецтва. Тренінги проводяться в Москві та інших містах і користуються популярністю як у професіоналів високого рівня, так і у початківців майстрів.

В даний час, нарівні з косметикою, під цією маркою на ринок надходять і аксесуари, такі як сумки, кисті, ємності для фарби, фартухи для майстрів, пеньюари для клієнтів і багато іншого. Представлено дві моделі фенів.

Продукція kapous є дуже якісною

Засоби для догляду за волоссям фірми Kapous: шампунь, бальзам, крем, масло, флюїд і сироватка

Серед складів для догляду від Капус є безліч різновидів бальзамів, сироваток та ін. Покупцям вдається підібрати необхідну, яка буде оптимальною при використанні на даний тип волосся. Засоби по догляду від бренду поділяються на такі категорії:

 1. сироватки;
 2. маски;
 3. флюїди;
 4. масла;
 5. бальзами;
 6. Кондиціонери.

Існує ряд складів, що вийшли поза лінійок і серій, на який зберігається стабільний попит. Це бальзами для всіх типів волосся (з ментолом або без), для забарвлених чи ні пасом.Кожен такий kapous бальзам для волосся випускається в двох обсягах - в тюбику 200 мл і пляшці обсягом 1 л. Присутній 6 тонів відтіночним бальзаму.

 • У серії Professional представлені зволожуюча сироватка і сироватка - догляд. Поставляються в двох обсягах - 200 мл і 0,5 л. У цю ж серію входять флюїд, захисне масло і маска;
 • У серії Caring Line представлений бальзам для фарбованого волосся kapous, для створення об'єму, відновний і універсальний для щоденного застосування;
 • Лінійка засобів з екстрактом іланг - ілангу включає в себе бальзам і кондиціонер для будь-якого типу волосся;
 • Smooth & Curly- лінійка, кошти якої орієнтовані на природні характеристики шевелюри. У неї входять два спеціалізованих бальзаму - для кучерявих і для прямих локонів;
 • Лінійка Milk Line включає крем для відновлення локонів, збагачені молочними протеїнами;
 • Magic Keratin - склад для будь-якого типу, збагачений кератином. Розгладжує, додає блиск. Є також сироватка, маска.

Окремо можна виділити Капус бальзам для волосся з пантенолом, що надає сяйво, серії Brilliants Gloss. Цей бальзам призначений для всіх типів волосся і може використовуватися часто.

Переваги коштів для локонів і їх кінчиків

Засоби випускаються лінійками і для отримання оптимального ефекту варто купувати всю лінійку.Якщо у випадку з коштами загального догляду, можна обійтися і одним бальзамом або маскою, то коли мова йде про спеціалізовану лінії (відновлення, лікування лупи і т.п.), ефект буде помітний лише при використанні всіх засобів серії.

З огляду на величезного розмаїття асортименту, деякі шанувальники підбирають всі засоби для волосся у даного виробника. При тому не тільки косметичні, але і укладальні. Вони відмінно поєднуються один з одним і дозволяють отримати хороший результат.

Невисока ціна на продукцію в РФ пояснює попит як у майстрів, так і у непрофесійних користувачів. В даний час практично вся продукція, що випускається маркою, будь то бальзам Капус або фарби для волосся, може використовуватися вдома.

Користуйтеся тільки перевіреними засобами для догляду за волоссям!

Залиште Свій Коментар