Натуральний шампунь Logona (Логон) №1 для догляду за волоссям - адекватна ціна за натуральність

Ринок товарів по догляду за тілом і волоссям - перенасичений. Більшою мірою, всі засоби представляють собою набір хімічних сполук, отриманих з полімерів і активних добавок. Сказати, що такі шампуні нешкідливі - не можна. Відсоток натуральної сировини не чути великою кількістю хімії. Проте російський ринок готовий запропонувати покупцям екологічно чисту альтернативу -Шампунь Logona.

Природні засоби по догляду за волоссям завжди користуються попитом

Ціна значна, але детальне розгляд дозволяє сказати, що вона адекватна якості.

склад шампуню

Німецький виробник, на підставі багаторічних аналізів, удосконалював власне дітище, і тепер шампунь містить численні компоненти, що допомагають уникнути поширених неприємностей або купірувати вже наявні проблеми з волоссям.

В основі завжди рослинна сировина - відвари трав, екстракти коренів. В якості природного консерванту використовують харчову добавку і спирт. Останнє становить викликає питання - чи немає сухості волосся і голови від застосування? Ні, тому що кількість розраховане саме для консервації, і вплив його на волосся - мізерно.

Натуральний шампунь Logona допомагає шевелюрі

Переваги та недоліки шампунів Logona: ціна і якість

Підбирати засіб для догляду за волоссям, слід виключно під свій тип шевелюри. Всі компоненти розраховані на індивідуальне споживання, чому можна розраховувати на хороший результат. Крім цього, гідності в наступному:

 • При високій ціні, покупка вигідна. Консистенція шампуню нагадує желе, чому витрата невеликий.
 • Нейтральний аромат. Деяким користувачам трав'яний запах здасться незвичним, але неприємного відчувати ніхто не буде.
 • Шампунь додає об'єм з першого разу застосування, ретельно очищає шкіру голови і волосся, сприяє запобіганню або позбавлення від лупи.

Практично всі зразки мають ці якості. Різниця лише в основних компонентах, які працюють по заявленої проблеми. Не можна промовчати про недоліки:

 1. Чутливі респонденти все-таки відзначають деяку сухість після використання складу. Якщо ви відрізняєтеся такою особливістю, то варто вибрати інший засіб.
 2. Піноутворення відлякує багатьох користувачів - воно мало. Однак, не можна вважати це недоліком - ефект властивий натуральним миючим засобам. До речі, по ньому і судять про екологічну складову.
 3. Мала доступність.Лише мережу аптек і інтернетні ресурси дозволяють зробити покупку. У роздріб його годі й шукати.
 4. Висока вартість. Ціна шампуні logona варіюється від 300 рублів і вище за стандартну упаковку в 400 мл.
Красиві волосся- це перш за все правильний догляд

Незважаючи на мінуси, пробувати все ж варто. Хоча б для переконання в дійсному ефекті шампуню.

Серії шампунів Logona: Naturkosmetik для забарвлених хною волосся, з ялівцем та акацією

Щоб орієнтуватися в асортименті, розглянемо склад шампунів, придатних для тієї чи іншої проблеми:

 • Відновлення. Засіб містить екстракт календули і гінгко білоба - рослини, багатого животворящими речовинами. Результат - зменшення випадання, пробудження цибулин до нового зростання.
 • Лупа. У складі ялівець, кора верби, кропива, бруньки тополі. Всі рослинні компоненти мають антисептичні властивості, що перешкоджають утворенню грибка на шкірі голови.
 • Жирність. Цукрові буряки, висівки, протеїни шовку, екстракт меліси.
 • Немає обсягу. Мед акації, дріжджі, календула.
 • Тьмяність. Кофеїн, ягоди Годжі, бамбук, сік алое, вербена, масло оливи і кокоса.

Визначивши власну проблему, підбирають варіант.До речі, є і дитяча серія. Стандартний догляд за нормальними волоссям полягає в застосуванні відповідного варіанту з компонентами, що не дають об'ємного ефекту або розгладження.

Залиште Свій Коментар