4 правила використання миноксидил для бороди

Субкультура хіпстера привнесла в моду нові віяння. Зокрема, стало популярно носіння бороди. Вона придбала багато шанувальників, завдяки своїй універсальності - вона модна, надає образ стилю і здатна приховати недоліки особи, наприклад, маленький підборіддя або невірний прикус.

Борода зараз в моді і багато хто намагається відростити її за допомогою додаткових косметичних засобів

Догляд за бородою потрібен значний. Тим не менш, це не так складно, як щоденне гоління. Але красива густа борода відростає не у всіх. Відсутність генетичної схильності до зростання густого волосся на підборідді є серйозною проблемою. Засіб миноксидил для відрощування бороди допоможе розв'язати цю проблему.

Що таке миноксидил: вартість (ціна) в аптеці

Миноксидил або Мінокс (торгова назва) - засіб для зовнішнього застосування, що використовується для стимуляції росту волосся на бороді. Після нанесення лосьйону судини розширюються і мікроциркуляція крові в шкірі збільшується. В результаті волосяні фолікули отримують достатнє харчування і ріст волосся прискорюється.

Крім прискорення зростання існуючої щетини, відбувається активний вплив на Пушкова волоски.В результаті вони товщають, пігментуються і перетворюються в жорстку щетину. Це робить засіб ідеальним і при занадто рідкою щетині.

Однак генетична схильність в значній мірі впливає на те, як діє minoxidil для бороди. У деяких користувачів результати видно вже через місяць, у інших - тільки через 3 - 4 місяці.

Як використовувати його для зростання бороди: інструкція із застосування

Препарат розрахований на довгострокове застосування. Час розвитку Пушкова волоска в щетину різному для кожного користувача і залежить від гормонального балансу і вродженої схильності. В результаті, термін використання коштів для всіх користувачів різний.

Щоб борода до і після застосування засобу відрізнялася, тобто результат зберігся і після закінчення його використання, необхідно застосовувати Миноксидил досить для того, щоб стан щетини стало для Пушкова волосся природним. Для цього препарат використовується більше року або по кілька років. Тільки таке тривале використання дає стабільний результат. Правила використання засобу такі:

  1. Застосовувати двічі на день;
  2. Доза на 1 використання - 1 мл (7 натискань на розпилювач спрею);
  3. Перерва між нанесенням близько 8 годин;
  4. Препарат всмоктується годину.

Вибирайте такий час нанесення, щоб лосьйон не стирається об одяг або наволочку, що не змивався під час прийому душу і т.п. Не варто перевищувати рекомендовану дозу, так як в якості побічного ефекту можливі набряки.

Показання до застосування: побічні ефекти все ж є

Застосовувати препарат рекомендується при рідкісної щетині, коли волосків мало. Також підходить якщо вони слабкі і ламкі, повільно ростуть. Препарат не є гормональним. Застосовувати його до 18 років не рекомендується, так як досліджень і випробувань на підлітках не проводилося, тому, немає даних про те, як миноксидил Алерана для бороди впливає на їх організм.

  • З обережністю застосовувати алергікам. Перед першим використанням проведіть алерготести;
  • Скасуйте препарат якщо в місцях нанесення виникає свербіж, печіння, набряклість;
  • Може викликати ріст волосся на необроблюваних ділянках тіла.

Рідкісні побічні явища - набряки рук і ніг, непритомність. Іноді - посилене серцебиття, збільшення ваги.

Випуск у вигляді лосьйону і спрею: миноксидил Кіркланд, Алерана

Випускається у вигляді спрею, мазі і лосьйону. Спрей - зручний вид. Вбирається нешвидко. Для повного вбирання потрібно 1 - 2 години. При тому, що довший щетина, тим більше потрібно часу. Після 2-х годин необхідно вмитися, так як на обличчі утворюється липкий шар, яку важливо змивати.

Мазь - незручний вид. Вбирається ще довше, ніж спрей. Наноситься рівномірно тільки при відсутності щетини. Після вбирання особа стягнуте, з'являється липкий шар.

Кращим рішенням є миноксидил - лосьйон. Він приємно пахне, швидко вбирається (близько півгодини). Після його вбирання немає утворюється плівка, особа не липке і не стягнуте. Але спрей вважається безпечним, так як користувач не контактує із засобом безпосередньо руками.

Чи допомагає від випадання волосся, який ефект зростання

Відгуків про препарат дуже багато. І майже завжди вони позитивні. Результату не домагаються, в основному, ті чоловіки, що сподівалися швидко отримати хороший результат, і у яких не вистачило терпіння на тривале використання. Або ті. Хто правила застосування порушував. В інших же випадках препарат дає практично 100% - ву гарантію успіху.

тривалість застосування

Щоб волосок з Пушкова перетворився в термінальний, тобто в жорсткий і здоровий, йде близько 16 місяців. Але є ймовірність, що після виходу з обігу, борода поступово повернеться в початковий стан. Тобто, коли відросло волосся випадуть природним чином, на їх місці відросте все той же пушок, який і був до застосування спрею або лосьйону.

Більшість користувачів застосовують миноксидил для зростання бороди по багато років. Препарат недешевий сам по собі, до того ж тривалість використання збільшує витрати. Тому, після основного курсу, засіб можна застосовувати рідше і в інших (можливо, більш дешевих) формах випуску.

Вибирайте для себе засіб для відрощування бороди

Він продається без рецепта, а тому не потребує консультації з лікарем для початку використання. Ви можете самостійно розрахувати тривалість основного курсу і періодичність і тривалість наступних, згідно з інструкцією до препарату.

Залиште Свій Коментар