Стайлер Gillette Fusion ProGlide - 3 в 1

Гоління - делікатна процедура, яка пов'язана з дискомфортом для особи. Але зараз з'явилася велика кількість пристосувань, призначених для зручного і ретельного гоління, а також для стрижки рослинності на обличчі.

Сьогодні існує величезна безліч засобів, які зроблять для вас процедуру гоління комфортної та швидкої

Одне з таких пристроїв - бритва стайлер Gillette Fusion ProGlide Styler. Давайте розглянемо її пристрій, особливості застосування, і ознайомимося з відгуками споживачів.

Опис бритви-стайлера Gillette fusion proglide power styler

Стайлер Fusion ProGlide Stylerс зі змінною касетою power від відомого бренду Gillette - універсальний прилад для догляду за волосяним покривом особи.

Крім гладкого гоління, даний пристрій гарантує забезпечення рівної довжини і чітких контурів рослинності на обличчі.

Таким чином, прилад позиціонується розробниками як 3 в 1. Бритва-стайлер Gillette Fusion ProGlide Styler має три насадки, які забезпечують різну довжину стрижки. Стандартний комплект складається з наступних компонентів:

  • бритва;
  • комплект насадок;
  • гель;
  • батарейка АА;
  • підставка.

Серед комплектуючих відсутня пензлик для чищення.

Леза приладу ультратонкі. Товщина на краях менше світлової хвилі.Крім того, леза покриті багатошаровим покриттям, яке забезпечує гладке ковзання по шкірі.

Використання пристрою

Бритва стайлер тріммер Fusion ProGlide проста в обігу. Процедури виконуються легким натисканням руки без застосування зусиль.

Безпосередньо за гоління відповідають п'ять лез насадки, що кріпиться на Тример від фірми Braun, який зарекомендував себе з найкращого боку.

Тример здатний забезпечити нахил стайлера практично під будь-яким кутом, повторюючи контур обличчя, що гарантує гладке гоління навіть найбільш недоступних ділянок особи.

Під час гоління надлишки гелю видаляються по шести спеціальних каналах. М'які мікрогребні розгладжують шкіру, роблячи процедуру комфортною.

Покращене ковзання бритви гарантує спеціальна змащуюча смужка, в якій містяться додаткові змащувальні матеріали, включаючи компоненти для зволоження і мінеральні масла.

Після завершення процесу гоління стайлер для гоління бороди і догляду за вусами закріплюють на спеціальній підставці-органайзере, що додається до комплекту.

Характеристику даного пристрою доповнює наявність автономного живлення, і водонепроникність, що дозволяє виробляти процедуру гоління навіть під душем.

Відгуки користувачів: ціна відповідає якості

Більшість відгуків позитивно характеризують новий Джилет Стайлер. Користувачами відзначаються такі риси пристрої:

  • простота у використанні;
  • надійність і безвідмовність в роботі;
  • висока якість гоління;
  • відсутність проводів;
  • малий рівень шуму.

У той же час, є користувачі, які, незважаючи на загальну позитивну оцінку, зуміли відшукати і деякі недоліки бритви Gillette Fusion ProGlide Styler.

Серед недоліків відзначається відсутність в комплекті пензлика для чищення та самозагострювальних лез. Не всім покупцям подобається той факт, що бритва прикріплюється до Тримери, і те, що вона працює від батарейки АА. Останній факт не дозволяє виробляти підзарядку пристрою.

У той же час, більшість дрібних зауважень можна охарактеризувати скоріше як прояв особистого смаку користувачів, а не об'єктивних недоліків.

До того ж, навіть ті покупці, які знаходять незручні для себе окремі моменти при користуванні бритвою Gillette Fusion ProGlide, в цілому характеризують її досить високо.

Стайлер Gillette Fusion ProGlide в більшості випадків має позитивні відгуки користувачів, які перевірили її здатності на собі

Таким чином, даний стайлер- один зі світових лідерів серед аналогічних товарів в своєму класі.

Залиште Свій Коментар