2 найкращих способу створити густу чубок: поради стілітса

Багато популярних в даний час зачіски включають створення прямоt або, як її називають, французької чубчика. Завдяки своїй здатності візуально змінити форму особи, зробити яскравіше і помітніше, вона користується попитом і у знаменитостей, і у звичайних жінок. Хоча ще не так давно густа чубчик зустрічалася, в основному, у підлітків і дітей.

Густа чубчик привертає увагу завжди

Коригування особи за допомогою цієї частини зачіски - поширений варіант виправити невеликі недоліки зовнішності. Однак неправильно обраний варіант призводить до негативного результату, і завдати шкоди зовнішньому вигляду. Щоб такого не сталося, слід знати, кому така чубчик може підійти, і як правильно її робити.

Процес створення густий прямий чубчика

Виконувати роботу слід, використовуючи пряму гребінець, пульверизатор, затискачі для волосся і дуже гострі ножиці. Перед стрижкою пасма закріплюють по одній зажимами, поділяють на тонкі частини і прочісують для створення рівної укладання.

Тепер слід провести наступні дії:

  • Окропити волосся водою;
  • Взяти виділену пасмо і, відокремивши ще більш тонку її частина, зістригти до потрібної довжини - це буде орієнтир для всёй чубчика.
  • В 1 см від підстриженою пасма відокремити іншу, і продовжити виконувати ті ж дії, відрізаючи смужки по обох краях від "еталонної";

Ножиці при створенні чубчика направляють під кутом до чола, що вирівнює лінію стрижки. Волосся піднімати не можна. Це може привести до отримання пасом різної довжини.

Допускається виконати стрижку і іншим способом:

  1. Підняти всю чубок, крім нижнього ряду, вгору за допомогою затискачів;
  2. Продовжити стригти за прикладом попереднього способу;
  3. Отримавши один ряд, відокремити інший, на 1 мм більше, і робити так до закінчення стрижки. Все це візуально збільшує пишність.

Кому йде довга пряма чубчик?

Найкраще французька чубчик підходить брюнеткам, Блондинкам робити її допускається, але в результаті елемент зачіски може просто загубитися.

Варто пам'ятати, що особливістю густий чубчика є зменшення, і робити її жінкам з дрібними рисами і широкими особами не рекомендується.

Будь-яка зміна має бути саме на-віч

Хоча використання декількох прийомів допоможе підійти чубку і невеликим особам - при цьому вона робиться не прямий, а рваною. Підійде такий стиль і жінкам з тонкими волоссям, зробивши зачіску більш пишною.А у тих, хто має кучеряве волосся, теж буде доречна не пряма чубчик, а, наприклад, коса. Варіантів багато - але важливою деталлю є не тільки зачіска, а й укладання.

способи укладання

Після закінчення стрижки волосся миються і сушаться за допомогою фена. Не можна дозволити їм висохнути самим - це утруднить укладання. В якості насадки фена вибирається "сопло", після чого прилад вмикається на повну потужність. Чубчик укладається за допомогою плоскої щітки, яка піднімає волосся біля коріння. Струмінь повітря висушує спочатку одну сторону волосся, потім другу. В результаті виходить красива і рівна чубчик.

Другий спосіб полягає в тому, що чубчик ділиться навпіл проділом, а верхня частина кріпиться шпильками. Нижня укладається феном. Тепер верхня частина розпускається, і виконуються аналогічні дії. Закінчивши укладання, волосся згладжують за допомогою веслообразний щітки.

Укладання без використання фена передбачає створення спочатку невеликого начосом і використання лаку. Є й інші варіанти. Якщо волосся укладаються набік, бажано, щоб довжина була не вище рівня брів.

відповідний макіяж

Правильний вид особі додасть не тільки обрана чубчик, але і відповідний до неї макіяж. Бажано вибирати його непомітним і не притягає погляди оточуючих. Центром уваги повинні стати волосся. Непоганим варіантом макіяжу стане використання:

  1. чітко виражених брів;
  2. підведених олівцем очей;
  3. не надто яскравих губ.

Будьте красивою!

Залиште Свій Коментар