4 види стрижок за формою: пояснення стиліста

Зачіски за спрощеним варіантом прядок поділяють на 4 категорії. Таким чином, кожну зачіску відносять до однієї з чотирьох категорій. Форми стрижок можна розділити на чотири категорії - це рівномірна форма, потім йдуть градуйовані, прогресивні і монолітні варіанти. Така класифікація створює бажану стрижку.

Форм жіночих стрижок насправді не так багато, давайте розберемося скільки їх насправді

Варіант зачіски вибирається виходячи з таких параметрів:

  1. тип голови;
  2. тонкощі рис обличчя;
  3. тип чола.

Пам'ятайте! Вибравши правильну різновид, ви підкреслите гідності і приховає недоліки зовнішності.

Монолітна (однакова) коротка стрижка

Довжина волосся однакова. Можливе застосування каскадної техніки для додання зачісці додаткового обсягу і ефекту недбалості. Ця зачіска підійде власницям круглої і квадратної різновиди особи.

Приклад: каскадне каре. Як правило, така масивна форма стрижки надає Прядка обсяг і без нанесення засобів для укладання.

Градуйований тип: підбір до овальної форми обличчя

Характеристика даного виду: різна довжина прядок. Кожна довжина накладається одна на іншу.Таким чином створюється ефект трикутної різновиди стрижки. Власниці овальної різновиди особи, зробивши таку зачіску, візуально приховає недоліки зовнішності.

Нижня частина прядок текстурная. Верх зачіски - гладкий і з об'ємом.

Прогресивна форма стрижки для жінок

Згідно з правилами створення зачісок, прогресивний тип означає, що внутрішня частина прядок коротка, а зовнішня має велику довжину. Завдяки такій будові прядок, зачіска візуально подовжується.

На малюнку прикладів для цього різновиду. Як бачимо, волосся рівномірні, внутрішня частина кінчиків коротше.

рівномірна різновид

Відповідно до стандарту, рівномірна стрижка на схемах позначається зеленим кольором. Даний тип має на увазі, що прядки мають однакову довжину. Гладкість, рівномірність -характеристики образу. Така зачіска не створює на волоссі обсягу і не має на увазі густоту.

Обсяг надають за допомогою спеціальних хімічних засобів: лаків, мусів, пінок, гелів і інших косметичних продуктів.

Приклад рівномірного типу моделювання прядок: каре до плечей, довгі рівні волосся та інші.Цей варіант моделювання підходить всім власникам рівного черепа. Найбільш вдало цей різновид підкреслюється короткими і середніми по довжині прядками.

Форма стрижки повинна поєднуватися з вашим обличчям по максимуму

На малюнку вище представлений один з типів рівномірного моделювання прядок. Як бачимо, стрижка повністю повторює форму голови. Обсяг отриманий за рахунок використання косметичних засобів. Силует цього типу максимально повторює контур голови.

Основні види зачісок

Крім варіантів прядок, також необхідно знати загальноприйняту класифікацію різновидів стрижок. Існує два основних види:

  • Простий. Цей різновид має на увазі обстріганія прядок по всьому покрову волосся рівномірно або укорочення тільки на окремих ділянках покриву. До цієї категорії відносять звичайний каскад, каре, боб-каре та інші популярні різновиди стрижок;
  • Модельна різновид. Такі варіанти виконані за певним методом, розробленим самим майстром. У свою чергу модельний також класифікується. Існують базові, що моделюють і комбіновані варіанти модельного виду зачіски.

Базовий модельний варіант - це метод додання волоссю особливої ​​форму, відповідно до загальноприйнятих правил (наприклад, каскад). Моделююча різновид створюється на основі базової. Однак майстер враховує персональні унікальні особливості рис обличчя людини. Комбінована модельна зачіска - це відразу кілька базових, які сінетзіровани в одну.

Залиште Свій Коментар