6 серйозних і 6 жартівливих причин постригтися наголо

Зовсім недавно жіноча стрижка наголо асоціювалася з душевнохворими людьми і кримінальниками. Але, часи змінилися і сьогодні стрижка наголо - це оригінальне вираження свого іміджу. Лису голову можна в принципі назвати не просто стрижкою, а навіть зачіскою, так як до процесу можна підійти з творчого боку.

Лиса жінка теж може виглядати жіночно

Переваги стрижки "під нуль"

Налисо стрижуться як чоловіки, так і жінки, хоча якщо розбиратися в питанні глибоко, то можна прийди до висновку, що в питанні "лисої голови" підлогу все-таки має якесь значення. Якщо для представників сильної статі лисина - це природне явище, і будь-який чоловік з часом прийде до цього стану природним шляхом, то стрижки наголо для жінок, на думку більшості обивателів це досить сміливе, дивне і неприродне дійство. Хоча такі голлівудські знаменитості як Демі Мур, Наталі Портман і Амбер Роуз абсолютно не погодилися з такою постановкою питання. Ці дами свідомо обстригли волосся і анітрохи про це не шкодують.

Безперечними перевагами стрижки наголо є наступні фактори.По-перше, не треба витрачати час, нерви, сили і час на укладку волосся. По-друге, не потрібно купувати бальзами, робити масажі і обгортання. Уявіть, скільки у жінки з'явиться часу, коли вона перестане сушити волосся, витягати волосся праскою, завивати їх плойкою, обробляти бальзамами, робити масажі і т.д. Єдиний мінус, це те, що повторювати стрижку налисо потрібно буде досить часто.

Чоловік зі Стіжка наголо

Саме відсутність волосся дозволяє помітити, як швидко росте волосся, що проблематично помітити, маючи довгий волосся.

Яким чоловікам підходить стрижка наголо?

Вважається, що чоловіча стрижка наголо це класика і нічого нового в них придумати не можна. Однак це помилка. Провідні стилісти світу змогли довести, що навіть класичні чоловічі стрижки можуть виглядати креативно і стильно.

Чоловіча стрижка наголо підходить практично всім чоловікам і для будь-яких типів волосся. Але, існує два обмеження: дефект шкіри або черепа. Тому, щоб морально не травмувати оточуючих, чоловікам з такими проблемами краще не голитися наголо.

Жіноча стрижка наголо

Будь-яка жінка знає, що якщо кардинально змінити колір волосся або поміняти зачіску, то події в житті можуть розгорнутися на 180 градусів.Для дівчат навіть банальне підрівнювання кінчиків це майже магічний і сакральний процес, що вже говорити про стрижки наголо. Не кожна жінка зважиться на такий неординарний крок. Але що ж все-таки підштовхує дівчат на такі радикальні зміни зачіски.

Жінка зі стрижкою наголо

Одна з найголовніших причин це кардинальні зміни в зовнішності, і як наслідок в житті. Багато чоловіків і дівчата вважають, що жіноча стрижка наголо - втілення сексуальності і привабливості.

В основному дівчата повністю ліквідують волосся для того щоб:

 1. Створити новий, незвіданий образ;
 2. Показати свою неординарність;
 3. Продемонструвати свою приналежність до якоїсь групи;
 4. Знайти вихід з депресії.

Існує ще одна причина, чому дівчата стрижуться наголо. Ця зачіска - спосіб "перевиховати" неслухняне волосся.

Зачіска наголо часом розглядається як спосіб перевиховати волосся

Припустимо, дама хоче мати гарне волосся, які будуть "беззастережно" її слухатися, але та шевелюра, яка є зараз "живе своїм життям".

Жіноча стрижка наголо дозволить змінити напрямок росту нового волосся.І хоча деякі медики вважають це твердження неправильним, стилісти вже не раз на практиці довели зворотне.

Якщо у жінки з'явилося бажання приміряти на себе незвичайний і екстремальний спосіб, то стрижка наголо - це один з найбільш підходящих варіантів. Ще кілька років тому такий гостро радикальний образ практично не зустрічався в містах. Більш того, навіть самі модні глянцеві журнали уникали сміливо висловлюватися на користь жіночих стрижок наголо. У моді була класична жіночність. Як не дивно, але перший досвід голених жіночих голів був викликаний необхідністю. Перші селебреті, які зважилися на такий досвід були актриси, ролі яких вимагали таких зачісок. Наприклад "Солдат Джейн". Але сьогодні все частіше зустрічаються жінки, для яких жіноча стрижка наголо не є необхідністю.

Це звичайнісінька примха і бажання убити оточуючих неординарним зовнішнім виглядом.

Зачіска дозволяє привернути до себе увагу

Переваги стрижки наголо

 • Стрижка налисо - швидкий процес.
 • Лисина - це не жарко.
 • Процес остріжкі голови можна розглядати, як косметичний і оздоровчу дію. Завдяки йому з голови видаляються віджилі клітини.
 • Стрижки налисо можна вважати досить економічними як за часом, так і по фінансових витратах на покупку шампуні і бальзамів.
 • На миття волосся не витрачається час і гроші на покупку шампунів.

Голову без волосся легко підтримувати в чистоті, а це значить, що у лисого людини не виникне педикульозу, лущення, себореї. Природно, що стрижка наголо прикрасить не кожного жінку. Такі зачіски будуть виглядати стильно і цікаво на дівчатах з модельною зовнішністю: високий зріст і крихка статура. Дамам ж з жіночними формами стрижка наголо навряд чи додасть гармонії в образі.

Дуже велике значення має форма черепа. Будь-стиліст зможе підказати чи підходить стрижка наголо до форми Вашого черепа.

Стрижка наголо йде тільки власникам ідеальної форми черепа

Яскраві приклади такого відповідності це Наталі Портман, Демі Мур і Даша Астаф'єва.

6 жартівливих причин, чому люди стрижуться налисо

 1. У бійці Вас ніхто не зможе схопити за волосся;
 2. Лиса голова відлякує небажаний контингент;
 3. Немає взагалі ніяких проблем з волоссям;
 4. Лиса голова зручна річ при заняттях спортом. При відвідуванні басейну, його адміністрація не зможе вимагати від Вас надіти шапочку.Крім того, лиса голова при плаванні надає людині гідродинаміки, а при їзді на велосипеді - аеродинаміки.
 5. З ранку взагалі немає проблем з причісуванням волосся;
 6. Лисий чоловік автоматично стає агресивним і мужнім. Яскраві тому докази: Гоша Куценко, Джейсон Стекхем, Дмитро Нагієв, Федір Бондарчук.

Технологія стрижки наголо ручної машинкою

Підстригтися можна і в домашніх умовах

Технологія стрижки наголо досить легка і доступна навіть в домашніх умовах.

Стрижка наголо ручної машинкою - це один з варіантів створення нової зачіски. Можна цей процес зробити і за допомогою електричної машинки, але в будь-якому випадку волосся повинне бути сухими. При цьому застосовувати будь-які насадки абсолютно не потрібно.

Щоб підстригтися в домашніх умовах, потрібно при собі мати: гребінець, машинку або тріммер і ножиці. Для початку зайву довжину волосся потрібно прибрати ножицями, а після цього пускати в роботу триммер або машинку. Чисто вимиті, але сухе волосся ретельно розчешіть і розділіть їх по зонах природного зростання. Починати потрібно з тім'яної зони. Зачесати пасмо на лоб, притримуючи її гребінцем, ліквідуйте її за допомогою машинки. Рухатися треба проти росту волосся.Скронево-бічні зони стрижуться знизу і до верхівки, таким же чином стрижеться і потилична частина. Для ліквідації можливого шлюбу і огріхів слід пройтися машинкою ще раз.

Як доглядати за "лисиною"

Технологія догляду за стрижкою наголо проста і необтяжлива. Єдине, про що потрібно періодично турбуватися - це походи в перукарню.

Постійно відростив волосся, зроблять Ваш образ неохайним і перебував у занедбаному стані

Незважаючи на те, що стригти наголо неважко, все одно потрібно звернутися до професійного стиліста. Він зробить стрижку швидко, якісно і крім того дасть слушні поради по догляду за новою зачіскою.

Стрижка налисо має безліч позитивних якостей і багато людей, які зважилися на такий експеримент, прагнуть виглядати стильно, оригінально і чарівно.

Сучасні технології дають можливість ще до відвідування перукарні дізнатися, чи буде Вам до лиця стрижка наголо. Достатньо лише поекспериментувати зі своїми фотографіями на комп'ютерних редакторах. Якщо після таких експериментів у Вас не зникне бажання відвідати стиліста, тоді сміливо вирушайте в перукарню і втілюйте бажання в життя!

Залиште Свій Коментар