6 стрижок для тонкого волосся: добиваємося обсягу

Тонке волосся - проблема, усунути яку складно. Зачіски не тримають обсяг, виглядають рідкісними навіть якщо це не так. Вони складно піддаються укладанню. Скорегувати зовнішній вигляд вдається тільки за допомогою правильних багатошарових стрижок, допомагає надати їм об'єму візуально.

Стрижка для тонкого волосся повинна бути філегранной

Довгі локони і кругле обличчя

Відрощувати довжину нижче плечей власницям тонких волосків не варто. Краще вибирати стрижки для додання обсягу тонким волоссю. Але якщо зачіска коротше не підходить, то проблему недостатнього обсягу вирішуйте укладанням. Використовуйте наступні прийоми:

  • Начісування в поєднанні з кучерями допоможе створити вечірню укладку. А в поєднанні з легкими локонами - ніжний романтичний образ;
  • Максимум в тім'яній зоні створіть за допомогою накладок, шиньйонів і подібного. Така ретро укладання в моді;
  • Якщо волосся часті, то підняти їх можна локонами і кучерями;
  • Для щоденного носіння вибирайте зручні об'ємні коси, заплетені особливим чином.

Але для більшої зручності та простоти в укладанні, все ж варто задуматися про зміну довжини. Так як навіть серед стрижок, призначених для підняття волосся, є ті, що допоможуть зберегти деяку довжину.

Зачіски для тонкого волосся: мода в 2018 році

Основна мета, яку хочуть досягти майстри, працюючи на тонких волоссі - надання природного обсягу. Тобто такого, який з'являється після сушки природним чином. Так, щоб клієнтові не доводилося виконувати укладку після кожного миття голови.

Стрижка для обсягу волосся має кілька шарів. Найкраще виглядає на середніх і коротких шевелюрах, але розроблені і варіанти, що дозволяють зберегти локони. Що надає обсяг стрижка на середні волосся є єдиним рішенням тільки тоді, коли вони не тільки тонкі, а й рідкісні і зберегти довжину і надати бажаний ефект не вдається.

Каскад - вихід для рідких середніх волосся

Одна з небагатьох стрижок, що дозволяє зберегти довгі локони і підняти їх. Сенс її в тому, що пасма стрижуться в кілька шарів. Перший - зовнішній, найкоротший, другий довший, третій - ще довше. Більше трьох виконується рідко.

Може бути:

  1. симетричний;
  2. Асиметричний.

На середніх локонах виглядає досить старомодно, тому більше підходить для довгих.

Шапочка - модна стрижка на коротке волосся

Стрижки додають об'єм, найчастіше, виглядають дуже гламурно і стильно. Але навіть серед них виділяється шапочка.Вона буває звичайна і асиметрична. Може виконуватися як на коротких, так і на довгих шевелюрах, але на коротких виглядає краще і об'ємніше. Основа технології, залишення деякої кількості коротких пасом в нижньому шарі, які і "піднімають" верхній шар.

Шапочка для тонкого волосся

драбинка

Ще одна стрижка для обсягу тонких волосся, що дозволяє не стригти шевелюру коротко. Підходить для прямих пасом, так як на них виглядає більш виразно. Технологія полягає в послідовному збільшенні довжини пасом від особи до плечима і за них. Вона стрижеться від певного проділу. Найбільш ефектно виглядає з прямим. По всій голові локони також можуть бути різними або ж бути состріжени звичним чином, тобто, формуються тільки пасма у особи. Допускається як простий зріз, так і попрядно, сходинками.

Рвані стрижки для тонкого волосся

Найбільш ефективні стрижки для збільшення об'єму волосся. Найкраще виглядають на середніх і коротких шевелюрах. Відмітна особливість - кінці волосся зрізано нерівно, нагадують бахроми. Виконується це бритвою або спеціальними ножицями. Вони можуть зістригають під різними кутами, довжина також буде варіюватися. Правильно підібрану рвану зачіску можна укласти як завгодно - від класики до креативу.

Рвані волосся виглядають оригінально

Боб

Ще один варіант непоганий стрижки для обсягу, яка представляє собою, по суті, модернізований класичний боб. Виконується на середніх шевелюрах. Чубчик в цьому випадку укладається набік. Має місце косий проділ. Довжина збігається з довжиною чубчика. Такий варіант ідеальний для тих, хто хоче витягнути особа або візуально зменшити щоки.

довге каре

Ще один варіант, що допомагає зберегти шевелюру довгою. Може виконуватися коротким на потилиці зі збільшенням довжини в міру наближення до лиця. Різновидом каре є, так звана, французька стрижка надає об'єм волоссю. Це коротке каре виконується за допомогою машинки. Головні роботи відбуваються в області обличчя. Лінія волосся тут повинна нагадувати букву П.

Вибирайте свій стиль і будьте привабливою

Відео урок по стрижці

Подивитися, як виконуються дані форми і яким буде результат, можна на відео.

Бережіть волосся!

Залиште Свій Коментар