Градуйована стрижка: 3 види для волосся будь-якої довжини

Техніка градуйованою зачіски полягає в стрижці під кутом. Цей стиль може бути застосований до довгих, середніх і коротким волоссям. Ступінчасту зачіску частіше носять жінки з пасмами, що опускаються трохи нижче підборіддя, але вище плечей. Довгі локони, звичайно ж, теж можна підстригти в цьому стилі, але ефект буде кілька завуальований і менш драматичним.

градуйована стрижка

Схема зачіски з градацією для середніх і корткіх прямого волосся

Зачіску воліють жінки з прямими пасмами. Для створення візуального ефекту потрібні гострі кути, чого найлегше добитися від коротких прямого волосся. Кудрі важче укласти в прямі лінії. Жінки з кучерявим волоссям або природними завитками іноді роблять собі градуированную зачіску, але при цьому щодня їх випрямляють феном для більшої помітності кута. Для того, щоб розріз виділявся, волосся повинне бути абсолютно прямими.

Стрижка з градацією для прямого волосся

Подовжені стрижки з чубчиками: боб, каскад, каре

Ступінчаста стрижка користувалася великою популярністю завжди і цього існує безліч пояснень. Перш за все, вона візуально збільшує обсяг навіть найтонших і довгого волосся.

Важливий підбір варіанту і техніки виконання для конкретної форми і типу обличчя.Комбінування кутів підйому пасом дозволяє досягти великої різноманітності зачісок, що істотно відрізняються за вираженості і обсягом шарів.

Градуювання доповнить спеціальне фарбування. Дуже добре виглядає:

  1. колорування,
  2. мелірування,
  3. брондірованіе.
Градуйована стрижка на коротке волосся виглядає надзвичайно привабливо

В основному тому, що вона привносить в образ стильну недбалість, обсяг, густоту і здоровий вигляд.

Три види техніки градуювання

Від дині пасом залежить і техніка стрижки.

  • Варіант для довгих зачісок виконується спереду. Утворивши найбільш підходящий проділ, слід філіровочнимі ножицями обробити пасма навколо особи так, щоб вони сходинками спадали вниз, а їх кінці загиналися всередину. Також ступінчаста зачіска може опускатися нижче рівня вух і тривати по всій довжині. Цей варіант більш доречний для густого волосся. Якщо градуювання проводиться нагорі, як у випадку з тонкими пасмами, слід взяти до уваги, що на маківці потрібно залишити не менше 5 см. Інакше може статися ефект "пуделя" або "їжачка". Якщо все зроблено правильно, то довгі тонкі пасма виграють в обсязі тим більше, якщо підібрано правильне фарбування.
  • Якщо пасма опускаються трохи нижче плечей, то градуйована стрижка на середні волосся, виконувана пошарово по всьому об'єму, підійде найбільше. Це освіжить звичні обриси, візуально збільшить пишність і обсяг.
Стрижка для середньої довжини волосся

Така зачіска дозволяє різні види укладок, в залежності від обстановки і настрою.

  • Для короткого волосся градуированная стрижка найчастіше робиться таким чином, щоб довжина найближчих до лиця пасом була найбільшою. У міру наближення до потилиці локони стають коротшими і коротшими. Довжина по обидві сторони особи повинна бути однаковою, також, як і ступінчаста стрижка з двох сторін голови. Кінці повинні замикатися в середній точці задньої частини голови. Протилежний зміст зустрічається вкрай рідко, так як жіноча градуированная стрижка має на меті обрамлення особи.
Жіноча градуированная стрижка має на меті обрамлення особи

Вдале завершення образу

Щоб підкреслити індивідуальність кожної жінки, кут градації слід підбирати індивідуально. Для урбаністичного, незграбного, або екстра-модного стилю потрібно градуювання волосся під кутом аж до 45 градусів.

Ступінчаста зачіска підійде всім. Цей стиль улюблений багатьма зірками, тому його переваги нескладно оцінити. Спеціальних навиків укладання ця стрижка не вимагає. Знадобиться лише фен, пласка або кругла гребінець, мус і лак для волосся.

Градуйовані стрижки можна носити і з чубчиком, і без. Чубчик тут - ще один прийом обрамлення особи. Як правило, її стрижуть тільки прямо, без будь-яких скосів.

Ця зачіска стала популярною і тому, що з нею діловим жінкам не потрібно більше ховати локони в хвіст або вузол. А градиентное фарбування підкреслить фактуру і вдало завершить образ.

Залиште Свій Коментар