Новий імідж Ольги Бузової: кілька цікавих думок

Публічні люди постійно на виду, вони часто є темою обговорення і навіть осужденія.Поступкі, дії, зовнішній вигляд акторів, ведучих телепрограм і інших популярних особистостей схильні до пильній увазі з боку фанатів і злостивців. Ольга Бузова - не виняток.

Зачіска робить імідж сама за себе

Поширена думка про те, як називається зачіска

Люди публічних професій, в тому числі телеведучі стали об'єктом підвищеного інтересу. Їх зовнішній вигляд для деяких обивателів - еталонвкуса і приклад для наслідування.

Відомих персон по перевагах в зовнішньому вигляді можна умовно розділити на два типи:

  • експериментатори;
  • консерватори.

Перші люблять зміни -в одязі, в зачісці, іміджі. Лайма Вайкуле - яскравий приклад того факту, як жінка може постійно змінюватися і при цьому залишатися привабливою і бажаною.

Другі протягом тривалого періоду не змінюють стилю, зачісці, аксесуарів. Впізнаваність, своє власне "обличчя" притаманні таким медійнимгероям. Михайло Боярський незмінний у своїй крислатому капелюсі, Алла Пугачова чарівна в сукнях-балахонах і пишною зачісці, Валерія Леонтьєва важко уявити без кучерявою шевелюри ...

Зовнішність деяких відомих широкому загалу людей на кшталт шкірі, вона не змінюється, імідж немов приріс до особистості. Боязнь експериментів часом пов'язана з небажанням втратити свого глядача, слухача або фаната.Часто артисти, спортсмени, співаки, ведучі популярних телепередач стають заручниками одного образу, звичного для шанувальників їхнього таланту.

Приємний експеримент телеведучої: коротке каре

Зачіска Ольги Бузової довгий час залишалася незмінною. Довгі блондинисті волосся стали частиною знайомого образу незмінною телеведучої шірокомасшабного екранного дії.

Багато років, з моменту приходу в "Дом-2" в якості учасниці і до телеведучої популярного шоу, зачіска Бузової залишалася практично однієї і тієї ж. Довге волосся світлих тонів Ольга укладала у вигляді локонів, кучерів, надавала їм кореневої обсяг, використовувала аксесуари - шпильки, обідки, гумки та ін.

Нарощені волосся прекрасно виглядали і в вигляді "гофре", зробленого за допомогою спеціального прасування для витягування пасом. Навіть "африканські косички" приміряла на своїй голові ведуча телевізійного шоу. Але всі експерименти були пов'язані з довгим волоссям.

Нова зачіска Бузової ніяк не вкладається в рамки попередніх творчих починань, пов'язаних з волоссям. Ведуча програми "Дом-2" раніше не наважувалася на стрижку волосся.

Але довге каре анітрохи не зіпсувало зовнішність чарівної блондинки. Нова стрижка Бузової підходить до зовнішнього вигляду і стилю популярної ведучої. Укладати волосся можна і в цьому іміджі -робити великі кучері, улюблені теледівою, завивати локони або причісувати пасма рваним каскадом. Все-на-віч цієї милої дами: і грецькі зачіски з обідками і стрічками, і стильна укладка.

Думок багато, а натхнення людини ніхто не зрозуміє, тому кожна людина робить те, що захоче

Думка шанувальників про нову стрижку (зачіску) Ольги Бузової

Люди, які пильно стежать за телеведучої, розділилися в думках: одні вважають, що стрижка Бузової ще більше підкреслила її стиль і підходить молодій жінці, інші категорично не згодні з цією думкою.

Противники нового образу провідною кажуть, що, зі стрижкою Ольга стала виглядати старше.

Можливо, стиліст теледіви саме цього і домагався, намагаючись надати Бузової солідності і значущості, але ніяк не віку.

У будь-якому випадку, сама володарка короткого волосся дуже задоволена експериментом і висловила слова подяки своєму перукареві на сторінках соціальних мереж.

Залиште Свій Коментар