Ультракоротких стрижка: 3 яскравих образу зірки "Ханна Монтана"

Майлі Сайрус - популярна співачка і актриса. Життя кожного селебріті проходить під пильною увагою об'єктивів, і дівчина не стала винятком. Молода, яскрава і талановита, вона завжди в центрі уваги, а кожна зміна її образу, особливо зачісок - одна з частих тем обговорення на жіночих форумах.

Варіанти зачісок Майлі Сайрус відрізняються різноманітністю, ця юна зірка любить епатувати громадськість кардинальними змінами кольору і довжини волосся. І кожен її експеримент закінчувався вдало: тисячі прихильниць прагнуть зробити зачіску, як у Майлі Сайрус.

Історія зачісок Майлі Сайрус

Дівчина стала відомою завдяки серіалу "Ханна Монтана", в якому зіграла головну роль. Зачіска Майлі Сайрус в образі героїні стала зразком для декількох поколінь тінейджерів. Вона запам'яталася як диснеївська принцеса з довгим світлим волоссям, які іноді збирала в хвіст або накручувала в локони.

Згодом колір волосся неодноразово змінювався:

  • попелястий,
  • рудий,
  • шатен,
  • блонд

Не можна назвати відтінку, який вона не випробувала.

Спочатку зачіски Майлі Сайрус були середньої довжини, але поступово вона стала вкорочувати волосся.І кожен раз нова зачіска Майлі Сайрус викликала фурор: грецькі локони, кінський хвіст, боб і інші.

У 2010 році дівчина кардинально змінила колір з блонда в темно-каштановий. У 2011р. її локони були пофарбовані в золотистий колір і вільно спадали вниз, а вже в 2012 р голову прикрасив елегантний боб, який зробив юну бунтарку витонченою.

У 2013 р світ побачив новий експеримент юної зірки: ультракоротких стрижка, з поголеними скронями і білосніжним кольором. Коротка стрижка Майлі Сайрус негайно стала предметом обговорень, але навіть злостивці не можуть не визнати, що дівчина стала виглядати витонченіше і впевненіше, вона відразу виділилася з натовпу інших "голлівудських красунь".

Вже протягом трьох років оригінальна стрижка Майлі Сайрус є її візитною карткою, більш того, початківці зірки і світові знаменитості починають копіювати її стиль.

3 сміливих способу 2018 року

Експерименти Майлі Сайрус з новою зачіскою не закінчилися. Ми хочемо представити три яскраві укладання, які вона використовувала на червоних доріжках і зйомок для гламурних журналів.

1 образ

Завдяки укладанні з виділяються, як би заточеними пасмами, дівчина виглядає впевнено і трохи агресивно. Підняті вгору волосся акцентують увагу на рисах обличчя.

Другий образ: з короткою стрижкою

Ту ж стрижку, яка в попередньому випадку робила дівчину агресивної, можна зробити романтичною. Досить підняти пасма вгору і надати зачісці об'єм.

3 образ: як називається нова зачіска

Юна зірка не нехтує накладними локонами, що вона продемонструвала на червоній доріжці премії MTW VMA 2015. Оригінальний наряд і штучні коси надають співачці футуристичний вигляд.

Залиште Свій Коментар