3 самурайські зачіски, які ви можете зробити самі

Довгі чоловічі зачіски стають все більш популярними. Хоча носити їх наважуються далеко не всі чоловіки. Та й думки з приводу чоловічих хвостів, пучків і довгих розпущених волосся розділилися: хтось вважає це позбавленим смаку, а хтось упевнений, що довге волосся додають зовнішності чоловіки романтичності і стильно виглядають. Виділяється на тлі всіх чоловічих довговолосих стрижок зачіска самурая. Вона виглядає оригінально і стильно, підкреслює мужність. Але перш, ніж вирішити, чи робити таку стрижку, потрібно дізнатися трохи історії, які є різновиди зачіски японських самураїв і правила догляду за ними.

Витоки сучасних зачісок самураїв

В Японії приділялася велика увага зачісці. Вона говорила про те, до якого стану належить людина. Моднічать не доводилося: невідповідність тягло за собою суворе покарання. Самураї носили просту стрижку, прирівнювати їх до решти маси населення. Якщо об'єднати всі види самурайських зачісок, то їх можна описати так: основа - волосся, скорочення в вузол на тім'ї або зав'язані в хвіст, який потім випускається на верхівку. Недоторканими залишали скроню і потилицю, або голили і залишали коротке волосся.

Факт! Японські самураї користувалися аксесуарами для волосся.Перевага цих аксесуарів було в матеріалі виготовлення: металеві аксесуари в особливих випадках використовувалися як зброя і рятували життя воїна.

З плином часу зачіски кілька видозмінювалися, ось деякі примітні стрижки:

  1. Зачіска стародавнього японського воїна. Вважалося, що волосся - зосередження здоров'я і життєвої енергії, тому їх не підстригали. У той час чоловіки-воїни носили таку укладку: поділяли пасма на дві частини і робили прямий проділ по всій голові. Потім кожну з частин скручували в петлю і підв'язували на рівні вух.
  2. Сакаякі. Ця зачіска мала не стільки декоративну, скільки практичну цінність: волосся під шоломом не заважали, а хвіст пом'якшував удари. А робилася вона так: виголювалося верхівка і лоб, волосся на потиличній частині голови і на скронях збиралися, з них робили хвіст. Потім хвіст скручувався і просмикувався в бамбуковий або картонний футляр, призначений спеціально для самурайських зачісок. Після цього волосся оброблялися "укладальним засобом", до складу якого входив бджолиний віск, і нахилялися вперед і підв'язувалися.
  3. "Плід дерева гінкго". Ця назва зачіски.Від попередньої вона відрізняється тим, що на поголеною верхівці посередині залишали недоторканою пасмо волосся. Ця пасмо з'єднувалася з волоссям з потилиці і скронь і скручувалась в пучок на тімені.

Були й інші варіанти стрижок і укладок, які змінювалися з часом. У певний період зачіска молодого самурая виглядала так: на тімені волосся виголювалося, а у чола їх залишали. Зав'язували маленький вузол і ще один, на потилиці. Потім обидва вузла об'єднували в один.

Японські зачіски на сучасний лад: варіант з хвостиком на потилиці, хвіст і інші

Чим же самурайська зачіска так приваблює чоловіків сьогодні? А ось чим:

  • Стильно виглядає. Неможливо не звернути увагу на чоловіка з самурайської стрижкою. Вона привертає погляд своєю оригінальністю.
  • Несе особливий сенс. Деякі чоловіки вибирають цю стрижку, думаючи про мужність, сміливість, справедливість і відданості самурайських воїнів. Про якостях, властивих справжньому чоловікові.

Тёнмаге - так називається будь-яка чоловіча зачіска самурай в даний час. Пояснюється це назва так: більшість чоловіків з часом, будемо говорити прямо, лисіють. Тому при укладанні волосся в самурайському стилі, в профіль вимальовується "галочка", яка по-японськи читається як "Тен". Інша частина назви, "маге", перекладається як "чуб".У відповідність з цим повна назва стрижки - "чуб у вигляді галочки".

Крім стрижок, що мають на увазі довгі пасма волосся, в якийсь момент в Японії стали набувати популярності короткі стрижки на європейський лад, які називалися "дзангірі Атамась". А сьогодні ці "європейські" стрижки асоціюється виключно з самурайськими зачісками.

Нижче описано, як зробити стрижку японських воїнів. Для того щоб повторити їх, потрібно володіти середньою довжиною волосся. Пам'ятайте: все укладання робляться на чисте волосся.

"Сакаякі"

Для створення цієї зачіски вам потрібні поголений лоб і верхівка, а також невелике кільце. Можна картонне. Нанесіть на волосся масло для додання гладкості локонам, а потім зберіть волосся в хвіст на верху. Скрутити його в джгут і пропустити через кільце. Зафіксуйте кільце біля основи вашого хвоста. Потім нахиліть хвіст-пучок вперед і зафіксуйте в декількох місцях. Якщо ж хвіст вийшов невеликим, то нехай залишається як є, не нахиляти його вперед.

Важливо! Якщо поголений лоб і верхівка - занадто сміливий варіант для вас, не робіть цього. Тим не менш, ви можете зробити цю зачіску.

"Плід дерева гінкго" зробити просто

Така зачіска має на увазі поголену маківку і лоб, а посередині залишається довга пасмо волосся. Довге волосся зберіть нагорі і зав'яжіть в пучок, скріпивши підходящої мотузкою або непомітною гумкою. Використовуйте лак для фіксації.

Ця зачіска лягла в основу популярних нині стрижок "Бун" і "Топ Кнот". Перша не передбачає наявність виголених частин голови, а друга відрізняться поголеними скронями і потилицею.

"Тёккакукатто" - японський образ

Для створення стрижки оптимальна довжина волосся не перевищує 5 сантиметрів. Використовуючи укладальні кошти, розчешіть волосся вгору. Потім машинкою для стрижки прибирайте довжину на скронях, рухаючись до потилиці. Залиште волосся ззаду однієї довжини, а волосся вгорі довше. Надайте зачісці потрібну форму і зафіксуйте.

Проста зачіска - складний догляд за стрижкою

Доглядайте за волоссям і зачіска завжди буде на висоті

Зважившись зробити самурайську зачіску, потрібно врахувати, що за нею буде потрібно певний відхід:

  • Регулярне відвідування перукаря з метою підрівняти відросло пасма і надати стрижці акуратний вигляд.
  • Використання доглядають коштів. Якщо вже зважилися на довге волосся, то потрібно за ними доглядати.Здорове волосся - гарне волосся.
  • Не застосовувати препарат часто фен. Це з короткою стрижкою ніяких проблем - витер голову рушником, і вже висох. З довгими пасмами так не вийде. Але спокуси постійно використовувати фен краще уникати, так як це шкодить волоссю.
  • Регулярно мити голову. Брудні довге волосся виглядають жахливо. Замість мужнього брутального способу є ризик заробити не втішну репутацію.
  • Мінімум аксесуарів. Точніше, вистачить однієї гумки для зав'язування хвоста або пучка. Вона повинна гармоніювати з кольором волосся, щоб не виділятися.

Які б спонукання рухали вами, але, якщо вас приваблює стрижка самурай, зробіть її. Носіть пучок або підстрижіться коротко в дусі японських воїнів, і ви можете бути впевнені, що виглядаєте стильно і оригінально.

Залиште Свій Коментар