5 чоловічих стрижок для круглого особи

Бажання знайти щось нове і незвичайне властиво всім чоловікам. Вибрати стрижку буває складно, так як не всі знають, на що при цьому орієнтуватися. Треба врахувати форму обличчя, тип волосся, вік.

Чоловіча стрижка для круглого особи повинна бути частиною вигляду

Кругла форма обличчя нечасто зустрічається, вибрати відповідні для неї зачіски нелегко.Такіх чоловіків відрізняють круглі щоки, плавний контур підборіддя. Для цього типажу підходять стрижки, що врівноважують риси обличчя. Об'ємні ж варіанти, з хвилястими локонами, чубчиком створюють картину товстого особи.

Які стрижки вибрати в 2018 році для круглого особи

Відповідні зачіски для чоловіків з круглим обличчям - це класичні боб, бокс, напівбокс, каскад, візуально подовжують обличчя. Наближають до овалу, коректують форми зачіски в стилі ретро з довгою чубчиком при наявності зачосом назад. Якщо підняти, зафіксувати чубок, то вилиці будуть виглядати гостріше.

Щоб витягнути підборіддя, виділити вилиці, можна відростити довгу косу. При наявності густого волосся підійде невеликий хаос на голові, що приховує округлість особи, як і щетина на підборідді. Гарні багатоярусні стрижки, зорово витягають,які не потребують багато часу на укладку.Мужчінам з круглим обличчям завжди йдуть стрижки з пишним верхом, укороченими віскамі.Сужают щоки бакенбарди, подовжені пасма на скронях.

Молодим людям завжди простіше вибрати зачіску. Їм підійдуть оригінальні стрижки з асиметрією, недбалістю.

Майстер-клас створення модного чоловічого зачіски

Зачіска з багатовіковою історією, що належить виключно сильній статі. Каре з боковим зачосом добре поєднується з хвилястим волоссям. Воно підходить чоловікам всіх типажів, незалежно від віку, статусу, типу шевелюри.Виделяют довге, коротке каре, з чубчиком і без неї. Чубчик може бути:

  • довгою,
  • косою,
  • прямий.

Нюанси залежать від типу і структури. Кудрі відмінно поєднуються з піднятими пасмами, що відкривають лоб.

Каре вимагає уваги і догляду. Постійна підтримка чистоти, застосування шампунів, кондиціонерів в залежності від типу шевелюри. Така стрижка вимагатиме укладання з моделюючими засобами.

Канадка може бути і з залисиною

Ще одна популярна чоловіча стрижка для круглого ліца.Ее відрізняють коротке волосся на потилиці, верхівці і в скроневій зоні. Область чубчика і тім'яна зона трохи подовжені.П'ятихвилинна стрижка, що перетворює будь-якого чоловіка в елегантного денді. Проста форма дозволяє пробувати різні укладання. Круглолицим рекомендується залишати пасма для обрамлення особи, щоб пом'якшити риси.

Канадка теж вимагає щоденної укладки, стійкості, охайності. Укладають волосся феном зі спеціальними засобами. При сушінні важливо приділити увагу чубчик, нанести на неї мус для закрепленія.Еслі з'явилися неслухняні пасма, їх повертають в зачіску воском. Готову укладання фіксують лаком. Канадка органічно виглядає в будь-якій ситуації.

Канадка підходить не всім

Бокс і напівбокс: коротко і модно

Поширена практична чоловіча зачіска, легко здійсненна на волоссі будь-якої довжини, фактури. Поєднується з будь-яким типом ліца.Технологіяпроста, передбачає створення пишного верху, укорочених скронь. Дані чоловічі зачіски для круглого особи створюють баланс рис.

Для "Боксу" властива коротка довжина пасм, не більше 4 см. У тім'яної зоні пасма довше, ніж в скроневій області. Допустима чубчик будь-якої довжини, що гармоніює з зачіскою.

"Напівбокс" виглядає і виконується по-іншому. Відрізняється довжиною волосся.Дана стрижка вимагає довгого волосся в тім'яній зоні, максимально укорочених скронь або збритого повністю. У класичному варіанті передбачає перехід в нижній потиличній частині або по центру, який розташовується нижче, ніж в "боксі".

Асиметрія для творчої особистості

Тренд, вигідно преображающий кругле обличчя. Асиметрія допомагає відволіктися від непропорційних рис обличчя і візуально коригує їх. Для посилення ефекту можна доповнити зачіску косою чубчиком, трохи прикриває одне око.

Асиметричні чоловічі стрижки на кругле обличчя повинні передбачати коротке волосся на потилиці з подовженням до лицьової частини. Оригінально виглядає зачіска з пасмами, що обрамляють обличчя з одного боку і зачесаним з іншого. Укладання здійснюється за стандартною схемою. В кінці можна трохи розтріпати локони, для створення ефекту недбалості. Це буде виглядати оригінально і свіжо.

Актуальні молодіжні чоловічі стрижки з асиметрією прекрасно приховують округлості особи. Стильно з такими укладаннями виглядають молоді чоловіки.

Залиште Свій Коментар