Джастін Бібер: 2 стрижки, багато образів

Джастін Бібер - відомий музикант і співак, який підкорив серця дівчат своїми зворушливими піснями. Це положення зобов'язує виглядати гідно. Один із способів - це зачіска. І це те, в чому Джастін процвітає. Він змінює стрижки та укладки із завидною частотою, так що навіть не всі модниці жіночої статі встигають змінюватися з такою ж періодичністю. Трохи про те, які зачіски носив співак раніше, про те, як зробити укладку, як у нього, ви прочитаєте нижче.

Джастін Бібер - відомий музикант і співак

Джастін Бібер і його експерименти зі стрижками

Протягом кар'єри співака стилі зачісок Джастіна Бібера не раз мінялися. Вперше він з'явився на сцені з подовженим бобом. Особливості його зачіски були такі:

 • Об'ємний потилицю.
 • Подовжені у особи пасма.
 • Густа косий чубчик.

Нова стрижка в 2018 році

Така зачіска виглядала дуже стильно, підходила юному музикантові. Завдяки варіативності цієї стрижки, різноманіттю укладок, він виглядав кожен раз по-новому, не змінюючи своїм образом. Але наступний крок - і Бібер стрижеться, волосся на потилиці, а також з боків стають коротшими.

Стрижка під назвою Канадка

Але з ним залишається його коса густа чубчик.

Але співак вирішив, що пора змінюватися, зробивши нову стрижку, яка називається "канадка".

Нова стрижка Джастіна Бібера не тільки здивувала фанатів, але ще викликала асоціації з співаком Енріке Іглесіасом, тільки в більш молодому віці. Насправді не важливо, наскільки вони схожі, враховуючи, що ця стрижка дуже личить молодому співакові. Ось особливості цієї стрижки:

 • У лобовій і тім'яній зоні голови залишається обсяг.
 • Короткі потилицю, віскі і верхівка.
Довгі вибілені волосся переходять в чубок
 • Переходи від короткого волосся до довгим здійснюються плавно.

Стрижка "канадка" підходить не тільки Біберу. Ця елегантна зачіска універсальна, вона підходить переважній більшості чоловіків.

"Канадка" Джастіна: як її повторити

Якщо вас приваблює зачіска як у Джастіна Бібера, то спробуйте її повторити. Про те, що таке "канадка", як вона робиться, описувалося вище. А тепер про те, як її можна укласти:

 1. Волосся повинні бути Свіжовимите. Нанести на них стайлінгу, краще - гель для моделювання.

  Сценічний образ з піднятими до верху пасмами

 2. Розподілити на волоссі, піднімаючи пасма вгору і в той же час трохи назад і в бік.
 3. Висушити волосся за допомогою фена, одночасно укладаючи волосся в потрібному напрямку.
 4. За допомогою прасування формується чубчик: невеликі пасма піднімаються вгору і закручуються.
 5. Завершальний етап для чубчика: за допомогою невеликої кількості воску виділяються окремі пасма, що надає зачісці структуру.
 6. І останній крок: скропити укладку лаком для того, щоб вона протрималася як можна довше.

Як зробити зачіску як у Бібера: остання проформа

Але змінюючи зовнішність, Бібер експериментував не тільки з зачісками і укладаннями.

Експеримент зі стрижкою і фарбуванням волосся

Настав час, співак перефарбувався і став платиновим блондином. Хоча знадобився час, щоб звикнути до цього образу, він полюбився, завоювавши серця шанувальників.

Джастін виріс, вирішив присвятити себе музичній кар'єрі. Це знайшло відображення в його зачісці: колись акуратна "канадка" відросла, з'явилися довге волосся, довга чубчик, а все разом нагадує хаос. Але тільки на перший погляд. Насправді ж цей творчий безлад добре продуманий і ретельно покладений. Щоб його повторити, доведеться повозитися. Не всі схвалили новий образ співака, але більшість шанувальників відреагували на зміни свого кумира позитивно.

Надихнувшись успіхом, Бібер пішов ще далі: він не змінює свою зачіску і довгою чубку, але тепер його волосся придбали фіолетового відтінку. Зовнішність співака дозволяє йому експериментувати. Його стилю наслідують, а музична кар'єра йде тільки вгору.

Залиште Свій Коментар