Чоловіча стрижка: 5 стилів в тренді

Зачіска це важливий елемент іміджу кожного чоловік, незалежно від віку і стилю життя, акуратні волосся асоціюються з сильною і вольовою особистістю. Слід пам'ятати, що практичність є основною відмінністю чоловічої стрижки. Якщо жінка готова провести довгий час перед дзеркалом, укладаючи неслухняні локони, то красу зачіски сильної половини людства потрібно закладати безпосередньо в стрижці.

Чоловіча стрижка

Волосся як ознака життєвого стилю

Кожен чоловік хоче постати в індивідуальному, притаманному тільки йому образі. Поведінка, звички і характер, накладають відбиток на вимоги до зачіски. Модельна стрижка це збірне поняття, перукар в залежності від стилю життя клієнта може запропонувати такі варіанти:

  • спортивний стиль;
  • чоловіча стрижка мілітарі
  • класика;
  • креатив;
  • романтика.

У кожному з них є особливості, здатні підкреслити особливості людини, його внутрішній світ.

Чоловіча стрижка романтика

Спортивний стиль

Відмінно підійде чоловікові з широким обличчям і великим підборіддям, який не витрачає багато часу на імідж і веде активний спосіб життя.

Це коротке волосся, як правило, з невеликою чубчиком. Це може бути і стрижка під нуль, і локони на задній частині голови, залежить від бажання клієнта і креативності перукаря.

Спортивні стрижки гарні для будь-якого віку, вони універсальні. Не варто думати, що така зачіска доречна лише на стадіоні і в спортзалі. Образ бізнесмена, яка веде активний спосіб життя, ідеально вписується в стандарти сучасної краси. Основна особливість спортивної зачіски - мінімум зусиль з підтримання порядку на голові. Досить невеликий гребінця, щоб волосся було акуратними протягом всього дня.

Спортивний стиль

стиль мілітарі

Такі зачіски можна створити з волосся будь-якої довжини, його особливість - навмисна недбалість, зачіска мілітарі не вимагає догляду. Чоловік створює образ людини, який щойно повернувся з військового походу. Йому притаманна легка неголеність, владність і досвідченість у погляді, втома і розміреність рухів. Стрижка вперше з'явилася за часів "війни за незалежність", з тих пір military залишається незмінним атрибутом не тільки солдатської, а й мирного життя. Готовність солдата захистити своїх близьких не залишає жінок байдужими, і чоловіки готові відповідати образу.

Найчастіше армійські стрижки носять чоловіки молодого та середнього віку, при цьому служба в збройних силах не обов'язкова умова. Брутальність-на-віч і спортсменам, і модникам.

стиль мілітарі

класика

Класика популярна у всі часи і її вибирають ті, хто готовий приділити зачісці деякий час. Хоча класика і не вимагає пильної догляду, проте без регулярного причісування і укладання теж не обійтися. Якщо стрижка мілітарі демонструє недбалість, то класика є повною протилежністю. Акуратно зачесане волосся, чітко окреслені лінії і рівний проділ є ознакою стилю.

Класичну зачіску вибирають люди, які хочуть випромінювати спокій і консерватизм, їм чужі метушня і квапливість світу, вони самодостатні і впевнені в собі.

класика

креатив

Коли фантазія майстра і клієнта виходять за рамки буденності, виникає зачіска в стилі "креатив". Найчастіше так висловлюють свою індивідуальність люди творчих професій. Варіантів креативних зачісок безліч, тільки фантазія перукаря і готовність чоловіки кидати виклик сірим будням зупинять порив. Класичною може бути:

  1. коротка стрижка з поголеними символами, ієрогліфами, смугами і блискавками;
  2. псеводохаотічная укладання довгого волосся, ірокези і стирчать в різні боки чубчика;
  3. додавання квітів, від викликають яскравих по всій голові, до мелірування окремих пасом;
  4. будь-яка зачіска, яка змусить перехожих обертатися.

Однак варто враховувати, що такий виклик, як би хаотично він не виглядав, вимагає ретельного догляду. Довге волосся потрібно регулярно укладати, а вибиті місця дуже швидко заростають. Креативна зачіска це вибір чоловіків, готових витратити на свій імідж багато часу і сил.

креатив

романтика

Любов, саме вона володіє чоловіком, вибрали романтичний стиль. Це привілей юнаків і молодих людей, які шукають свою половинку. Довге волосся обов'язкова умова для свідомості романтичного образу. Скуйовджене вітром пасма, що спадають кучеряве волосся або хвостик на потилиці - все це не залишить байдужою жодну красуню. За умови, що волосся здорові, чисті і доглянуті, романтик не може постати перед коханою неакуратним мужланом.

Вибір чоловічих модельних зачісок величезний і вибір не простий, тільки тісний союз клієнта і майстра створить можливість передати зовнішню і внутрішню індивідуальність, не втративши зручність і комфорт.

Залиште Свій Коментар