Зачіски для чоловіків із залисинами: варіанти стрижок з 6 формами особи

Витончення волосся і поява залисин - це розрахунок людства за погану екологію, шалений темп життя і постійні стресові ситуації на робочому місці. Втрата волосся стає причиною засмучення. Однак зміни моди, сучасні косметичні засоби і прийоми перукарів допомагають створювати стильні чоловічі стрижки з залисинами, роблячи їх практично непомітними.

Багато чоловіків роблять стрижки з залисинами

Поєднання типу особи з рідким волоссям

Крім місця локалізації випадання волосся, потрібно визначитися з типом особи, інакше виникне дисонанс між формою обличчя і створеним на голові шедевром. Найбільш яскраво виражені такі форми:

  • овальна - вважається ідеальною, підходять всі види зачісок;
  • трикутна;
  • ромбовидна;
  • кругла;
  • витягнута;
  • квадратна.

Завдання стиліста - створити зачіску, щоб форма була особи стала візуально максимально наближена до овальної.

Оптимальні чоловічі зачіски, що приховують великі залисини на лобі і інших місцях: варіанти 2018 року

Короткі зачіски для чоловіків із залисинами допомагають приховати низьку щільність або відсутність волосся як на передній частині голови, так і на маківці.Така стрижка підійде чоловікам, які мають квадратну, круглу, витягнуту форму обличчя. Довговидий чоловікам допоможе краще виглядати зачесане на лоб чубчик, яка візуально вкоротить особа. А ось піднятий вгору за допомогою гелю "їжачок" або створений на голові "художній безлад" доречний для ромбовидної форми.

Якщо фейс-контроль на робочому місці вимагає від вас акуратною зачіски, то зверніть увагу на такі стрижки, як бокс і напівбокс. Останнім часом ця недорога стрижка дуже актуальна. Бокс передбачає виголені скроні і задньої частини голови, при полубоксе на тім'яної і скроневої частини залишаються більш довге волосся.

Якщо форма вашого обличчя містить яскраво виражені кути, то пом'якшити її допоможуть м'які хвилі з довгого волосся, залишених на верхній частині голови. Трикутне обличчя добре обрамляє зачіска "цезар". При її створенні стригти волосся треба різної довжини, як би створюючи кілька рівнів. Виходить дуже милий об'ємний "їжачок", добре маскує недолік волосся.

Англійська класика - це стрижка "британка". Вона передбачає наявність бокового проділу, створення обсягу на верхніх пасмах і гладко зачесане короткі скроневі частини.Узколіциє чоловіки з подовженим підборіддям, ця стрижка як ніби створена спеціально для вас! Вона добре врівноважує вузьке підборіддя і широку лобову частину. До того ж, її дуже легко моделювати в різних варіантах - від офісного до клубного.

І звичайно ж, ніхто не відміняв стрижку "під нуль". Багато знаменитостей використовують цей прийом, але при цьому тільки збільшують свою брутальність і сексуальність. Ось тільки звертайте увагу на форму черепа - вона буде погано виглядати, якщо є різні горби на черепі. Втім, майстер високої кваліфікації, завжди зможе визначитися, що найбільш точно буде підходити саме вам.

Кілька порад з моделювання модних коротких зачісок

Чоловічі стрижки з залисинами на лобі можуть бути змодельовані таким чином, що за допомогою довгої частини волосся, залишених на верхній частині закриють залисини. Якщо ж обрана стрижка, що відкриває бічні частини, то гарною маскуванням залисин буде поголений ободок навколо верхньої частини - тоді залисини стануть зовсім непомітні.

Наявність бороди і вусів або легкої небрітость не тільки допомагає приховати вузьке підборіддя, але і відвернути увагу від залисин.А креативна укладка верхній частині зачіски дозволить і зовсім приховати лисіючу частина голови.

Чоловіча зачіска повинна бути саме чоловічий

Не варто комплексувати з приводу порідіння волосся - правильно підібрана стрижка і майстерність стиліста допоможуть вам приховати недоліки.

Залиште Свій Коментар