Виконання чоловічої стрижки "Полька": 3 погляду на одну і ту ж зачіску

Чоловіча стрижка Полька, незважаючи на давнє походження, до сих користується популярністю в салонах краси. Цей вид зачіски універсальний і підходить для волосся різного типу. Технологія виконання доступна навіть новачкам. З цієї стрижкою голова набуває привабливий і акуратний зовнішній вигляд.

Полька може бути в декількох виконаннях
Цією зачісці частіше віддають перевагу молоді чоловіки для підтримки інтелігентного стилю. Вона приховує вади на скроневих зонах, поєднується з худим обличчям. Універсальна Полька розглядається і як дитяча стрижка. Цей варіант зачіски не обмежується однією стандартною формою.

Класифікація та схема чоловічої стрижки Полька

Класичні різновиди стрижки:

  1. укорочена - скроневі зони опрацьовуються за допомогою машинки. На цій ділянці довжина волосся майже сходить нанівець, залишається 1-3 мм у крайовий. Після чого довжина поступово збільшується. При цьому від крайової лінії росту волосся машинка виводиться відразу на подовження. Частина, що залишилася технології виконується стандартним способом.
  2. подовжена - чубчик вичісується вперед і окантовивается в формі мису. Її мінімальна довжина - до кінчика носа.Можна і нижче. Чубчик береться за контрольну пасмо, на основі якої простригають скроневі зони. В результаті стрижки вуха залишаються наполовину або повністю закритими.
  3. стрижка для волосся з кучерявою структурою - кінцевий результат вигляди інакше, так як чималу роль тут відіграє структура, що створює труднощі в роботі. Технологія стрижки виконується стандартним способом, але перед початком роботи рекомендується виконати филировку від коренів.

Щоб виконати ідеальний силует на сильно кучерявих волоссі можна пройтися машинкою з окантовочним ножем по бічних зон і на потилиці. Робити це потрібно в напрямку зверху вниз, а не так як зазвичай прийнято. Але при цьому руху повинні бути поверхневими, без натиску. Після филировки волосся можна звести на "ні" за допомогою ножиць і гребінця.

Варіанти стрижки "Полька": напівбокс, англійська

Крім цього зачіска Полька має кілька інших варіацій виконання:

  • Англійська - дуже коротка довжина.

  • Фасонна - ближче до молодіжної зачісці, підходить для худорлявої особи, так як дає можливість залишити в скроневій зоні волосся довше, щоб приховати сильно видатні скроневі виступи і западини.
  • Комбінована - поєднання класичних технологій створення Польки (верхні волосся залишаються довгими) і напівбокс (бічні зони голови зістригали коротко). Комбінація прийомів допоможе приховати високо зростаючу крайову лінію в зоні над вушної раковиною і у потилиці.
  • Повна - стрижені під Польку волосся великої довжини зачісується назад. У потиличній зоні виконується опрацювання пасом филировочной бритвою, щоб зменшити тягар волосся.

Поетапна технологія виконання зачіски

Машинний метод стрижки виконується на сухому волоссі. Робота починається з потиличної зони. Для цього на машинці встановлюється довжина ножа в 3 мм. Інструмент під час стрижки виводиться на поступове збільшення довжини в напрямку тім'яної зони до рівня мочки вуха (не вище).

Після цього окантовочним ножем підбираються Пушкова волосся і коротшає довжина у окантовочной лінії.

Скроневі зони, тім'яна і верхня частина потиличної обробляється методом стрижки на пальцях, де простригають контрольна пасмо (чубчик) і на її довжину орієнтуються інші пасма.

Попередньо слід вимити волосся, від їх чистоти залежить якість виконуваної стрижки.Робити це потрібно завжди.

Щоб створити плавний перехід між зонами простріженнимі ножицями і ділянками, де працювала машинка, виконується метод тушевки.

Завершальним етапом роботи є виконання окантовки. Для цих цілей можна використовувати окантовочний ніж на машинці або небезпечну бритву. Окантовивается скроню (прямий), зона за вушної раковиною і бічні частини потилиці. Лінія на шиї не виконується.

Догляд за зачіскою

Полька не потребує особливого догляду. Досить придбати якісний шампунь. Він підбирається з урахуванням типу волосся (сухі, жирні, нормальні). Це дозволить уникнути появи лупи або навпаки швидкого забруднення жирного волосся, які в додатковому харчуванні не потребують.

Укладання виконується кількома способами. Напрямок волосся відштовхується від проділу, який робиться збоку, в рідкісних випадках посередині. Можна зачісувати волосся назад.

Підстригати у хороших фахівців і вам залишиться тільки мити голову і розчісуватися

Якщо технологічно робота виконана правильно, проблем з укладанням бути не повинно навіть через тиждень після стрижки.

Залиште Свій Коментар