П'ять - нуль на користь італійки: пристрасть в кожному пасмі

Локони, які не потребують особливого догляду, мрія кожної жінки. І якщо немає часу робити складну укладку щодня, то зачіска італійка - кращий вихід.

Стрижка "італійка" підійде кожному

Це універсальна стрижка, яка підійде кожному і буде вдалим рішенням для будь-якого типу волосся. Короткі або довгі, густі або тонкі - на всіх італійка виглядає стильно і елегантно.

Особливості жіночої Італійки

Крім універсальності стрижка володіє і іншими не менш привабливими характеристиками.

Один - нуль: укладання стрижки

Італійка не вимагає особливої ​​укладання. Мабуть, один з головних плюсів для сучасної жінки - не треба витрачати надто багато часу на укладку. Кілька вправних рухів гребінцем і голова набуває самий доглянутих вид.

Два - нуль: обсяг

Навіть тонкі, рідке волосся завдяки особливій технології виконання набувають обсяг. Небагата шевелюра постане в найкращому світлі, якщо за основу стрижки взяти італійку.

Три - нуль: підходить до будь-якої довжини

Стрижка італійка на довге волосся дозволяє зберегти розкішні локони до пояса. Варто майстру трохи змінити технологію і зробити пасма на потилиці довше і красуня з багатою шевелюрою отримає нову стрижку, залишивши довжину при собі.

Стрижка італійка на коротке волосся дозволяє впоратися з головним недоліком - відсутністю часу. Завдяки особливій технології пасма самі шукають місце, і коротка стрижка завжди виглядає акуратно.

Чотири - нуль: підходить до будь-якого типу обличчя

Трикутна форма згладжується філіровкою на рівні підборіддя. Квадратна пом'якшується каскадом пасом навколо обличчя. Кругла і широка форма коригується окремими локонами різної довжини, вільно падаючими на область щік. Подовжене і вузьке обличчя набуває м'які обриси завдяки пишності укладання.

П'ять - нуль: відмінне рішення для будь-якого волосся

Надмірно пишні і густе волосся отримують чіткі лінії завдяки вмілій филировки. Рідкі пасма перетворюються в розкішну шевелюру в руках досвідченого майстра.

Техніка виконання: не плутати з каскадом

Якщо поглянути на стрижку здалеку, то можна прийняти її за каскад. Але є головна відмінність цих технологій. Італійка - це пасма з різким переходом від коротких до довгих. За рахунок вистрижених локонів різної довжини вона і додає шевелюрі додатковий об'єм.

Друга відмінність - в італійці обов'язкове филировка решт.А це ще одна можливість позбутися від серйозної і поширеною проблеми - посічених кінчиків.

Незважаючи на відмінності технологія виконання італійки дуже схожа на каскад.

Все в справу в схожості принципу стрижки - це драбинка з поступовим наростанням довжини. Нерівномірність кроку надає шевелюрі невимушеність і особливий шарм за рахунок хаотично розкиданих пасом.

Перед стрижкою волосся ділять на п'ять зон: тім'яну, скроневі і потиличні. Спочатку роблять прямий проділ від одного вуха до другого. Цю частину волосся ділять на три зони: тім'яну і скроневі (праву і ліву).

Потім створюють проділ через всю голову від чола до потилиці у вигляді літери "П". По ширині цей проділ дорівнює тім'яної зоні. Скроневі і бічні пасма закручують в джгути і заколюють.

Після виділення зон приступають безпосередньо до стрижки.

  1. За технологією стрижку починають з тім'яної зони. Для цього вичісують пасма шириною приблизно 1 см. Їх натягують на себе і стрижуть під кутом 90 градусів до голови. Це контрольні пасма, щодо яких вибудовується силует зачіски.
  2. Волосся бічних потиличних зон стрижуть згідно контрольного пасма.
  3. Волосся скроневих зон вирівнюються знову ж по контрольного пасма.
  4. Після завершення основного етапу стрижки все волосся збираються в хвіст на маківці. Якщо вони однакові по довжині, все зроблено правильно.
  5. Наступний етап - оформлення волосся біля обличчя. Пасма окантовують у вигляді підкови.

Коротка італійка по-чоловічому

Варто відзначити, що італійка - не тільки жіноча зачіска. Цей принцип стрижки з успіхом застосовують і в чоловічому залі.

Для молодої людини, яка веде активний спосіб життя, відмінний варіант - подовжена стрижка. Для ділового чоловіка більше підійде коротка зачіска.

Італійка з чубчиком: перевірка на сумісність

Класична стрижка італійка на середні волосся передбачає рвану косу чубок. Але ніхто не змушує вас дотримуватися канону стилю.

Якщо чубчик не ваш коник, попросіть майстра зробити передні пасма трохи довше. Відсутність чубчика не зіпсує зачіску.

Кілька порад допоможуть визначитися з тим, чи потрібна вам чубчик в принципі і якщо потрібна, то яку краще вибрати:

  • Власницям широких круглих або квадратних форм особи не підійде густа чубчик з рівним і прямим краєм. Вона створить ефект тяжкості.
  • Косий чубчик з рваним краєм підійде будь-якого типу особи. Головне - правильно підібрати довжину. Класична італійка передбачає довгу чубок, падаючу нижче очей.
  • Хвилясте волосся і чубчик - речі не сумісні.
Стрижка "італійка" не вимагає особливих зусиль в її укладанні

Універсальність і демократичність, простота укладання і догляду дозволяють італійці вже більше трьох десятиліть міцно займати лідируючі позиції серед стрижок на всі випадки життя. Італійка - вибір тих, хто прагне завжди виглядати на відмінно!

Залиште Свій Коментар