2 види макіяжу для рудих волосся: денний і вечірній

Рудий колір волосся жінці додає загадковість і привабливість, так як це далеко не найпоширеніший варіант природної забарвлення. Але, під руді тони важко підібрати макіяж. Високий рівень ризику занадто зухвало виглядати. Давайте розберемося, який застосовувати макіяж під руде волосся.

Макіяж для рудоволосих має свої особливості

Нюанси макіяжу для рудоволосих жінок

Жінки з рудим волоссям мають незвичайну зовнішність, що надає їм своєрідну чарівну родзинку. Але щоб цей образ був більш вражаючим, над ним слід попрацювати за допомогою макіяжу. І тут важливо не допустити помилок, щоб не порушити ареол загадковості і чарівності.

Важливо не допустити помилки в макіяжі

Щоб виглядати природно, уникайте холодних тонів. У контрасті з рудим волоссям такі кольори виглядають, як чужорідний елемент. Тому використовуйте косметику теплих відтінків. Особливо це важливо при виборі тіней. У рудоволосих жінок часто зустрічається дуже біла шкіра, тому їм слід використовувати тональний крем світлих відтінків.

Уникайте холодних тонів

Часті супутниці рудого волосся - веснянки.Багато дівчат намагаються їх приховати, використовуючи кілька шарів тонального крему і інші хитрощі. Але робити це не завжди доречно, так як створює ефект штучності, а веснянки, навпаки, надають чарівність і незвичайність образу жінки. Їх резонно підкреслити, використовуючи прозору тональну основу.

Руда дівчина з веснянками

Денний грим: ідеальний весільний варіант

Існує два основних види макіяжу: денний і вечірній. Розглянемо нюанси першого з них.

Уникайте темних тонів в денному макіяжі

Правила моделювання для червоно і темно-рудого дівчат

Основоположні правила денного макіяжу наступні:

  • не використовувати крему занадто щільної структури;
  • використовувати косметику природних кольорів;
  • зробити чіткий акцент на виділенні губ або очей, але ні в якому разі не обидва варіанти разом.

Тепер розглянемо окремі елементи цієї процедури.

Оформлення губ дівчини: підбираємо відтінок помади

Правило природності квітів важливо при макіяжі губ. Найбільше підійде губна помада світлих кольорів. Але світлі тони - це не означає холодні. Останні додадуть губам дівчини з рудим волоссям ненатуральний вид.Тому, вибирайте такі варіанти кольорів: бежевий, кораловий, карамель і т. Д. Ні в якому разі не можна застосовувати на губах косметику відтінків близьких до рудого кольору.

Використовуйте природні кольори

Колір очей: зелений, коричневий, блакитний і світло-сірий

При нанесенні макіяжу в області очей не використовуйте занадто яскраві або темні відтінки. Розумно використовувати для підводки олівець коричневого кольору.

Використовуйте підводку коричневим олівцем

Вірним рішенням буде нанести макіяж під колір очей для рудих представниць прекрасної статі. Якщо у дівчини карі або зелені очі, то, як найбільш оптимальний варіант, підійде оливковий, зелений або коричневий колір тіней. А ось, для блакитнооких і сірооких дівчат більше підійдуть тіні кольору їхніх очей, або ж золотого або мускатного відтінку.

Вибираємо відповідну тонування особи під плаття

Якщо на шкірі немає почервоніння або інших сторонніх плям, то рудоволосий жінкам для денного виходу краще взагалі відмовити від застосування тонального крему. У зворотному випадку, для тонування використовуйте крем жовтого відтінку, щоб він максимально був наближений до природного стану шкіри обличчя.Вона у рудоволосих представниць слабкої статі найчастіше дуже біла.

У рудоволосих, як правило, біла шкіра

Запам'ятайте, що не слід за допомогою тональної косметики змінювати колір обличчя, зробити його більш смаглявим або вносити інші зміни в його забарвлення. З цього точно нічого доброго не вийде. Крем використовується з єдиною метою - зробити колір обличчя однаковим на всій поверхні, приховати плями і інші вади.

Вечірній макіяж: використовуємо багаті можливості

Вечірнього макіяжу рудоволосої жінки, як і будь-який інший жінці, потрібно приділяти нітрохи не меншу увагу, ніж денного.

вечірній макіяж

Особливістю цього типу макіяжу в тому, що на відміну від денного, в ньому допускається і навіть вітається підкреслення окремих елементів особи. Важливо підкреслити очі жінки.

Який відтінок для губ підійде огненноволосой дамі

Нафарбувати губи можна як блиском, так і помадою будь-якого забарвлення, але, бажано, не холодних тонів. Підійдуть навіть яскраво-червоні кольори, які в денному вбранні будуть виглядати не зовсім доречно.

Для підводки губ вибирайте олівець аналогічного кольору.

Використовуйте яскраві кольори

Яскравий макіяж області очей

Вечірній макіяж в області очей наносите за тим же принципом, що і денний. Єдина відмінність полягає в тому, що бажано використовувати більш яскраві та насичені тіні.

При використанні вечірнього макіяжу допустимо додавання стрілок.

Накладаємо красиву основу

Для основи, перш за все, використовуйте денний крем, а вже поверх нього накладайте тональний. Зверху за допомогою спеціальної кисті наносимо невеликий шар пудри. Головне, щоб компоненти основи були якісні. Інакше тонування буде виглядати, як маска, а не природний стан особи, що є неприйнятним, і особливо впадає в очі у рудоволосих жінок.

Тональний макіяж для власниць рудого волосся

Тональний макіяж для червоних волосся, при бажанні підкреслити загар, допускається накладати в більш темних відтінках, чим колір шкіри.

Як формувати чарівний образ

Головна родзинка рудоволосої жінки - оригінальний колір волосся. Проте, макіяж здатний внести додаткову лепту загадковості і чарівності в даний образ. Головне, не допустити при цьому фатальних помилок, які здатні зіпсувати загальне враження.

Не варто думати, що виконання макіяжу для жінок з рудим волоссям - процедура високої складності.Насправді, вона мало чим відрізняється від виконання даного процесу для дівчат з іншого розфарбуванням волосся.

Як правильно підібрати палітру: покрокове керівництво

Дотримуйтесь три головних правила:

  1. Не застосовувати препарат надмірно яскраві фарби, так як це буде виглядати зухвало.
  2. Не застосовувати холодні тони, так як такий варіант не буде здаватися природним.
  3. Для вечірнього макіяжу особливу увагу приділити виділенню очей.

Якщо при наявності хоча б невеликого досвіду в макіяжі ви врахуєте ці нехитрі інструкції, то, безсумнівно, вийде створити оригінальний і привабливий образ.

Залиште Свій Коментар