3 види незмивних засобів для догляду за волоссям: турбота про кінчиках

При виникненні проблем з локонами більшість жінок починають користуватися натуральними засобами захисту. Такі речовини корисні, але їх застосування пов'язане з одним мінусом - великими витратами часу на процес догляду за волоссям. Тому косметологічними компаніями було створено масло для кінчиків волосся незмивна, що заміняє рослинні аналоги.

Фарбоване волосся треба берегти

Порівняння штучних і натуральних засобів по догляду за шевелюрою

У штучних маслах містяться силікони, які вирівнюють і пригладжують пошкоджені частини волосся. Ці речовини ефективно борються з пересушування і січеться кінчиками. Застосування незмивних масел зачіска стає шовковистою, а використання природних аналогів робить волосся важче і їх пасма злипаються.

Варто відзначити, що штучні масла містять добавки, наприклад, фільтри для захисту від ультрафіолету. Силікон в складі препаратів створює на волоссі плівку, що перешкоджає склеюванню пасом, а після висихання надає їм шовковистий блиск.
До позитивних ефектів силіконів відноситься:

 • Захист від вологості.
 • Рівномірний рознесення по волосу мікроелементів.
 • Зменшення статичного заряду, що спрощує розчісування волосся.
 • Зміцнення пошкоджених кінчиків.
Ефірні масла завжди на озброєнні шевелюри

Рекомендації з нанесення на кінчики волосся

Незмивні маски для волоснаносятся на їх кінчики, а потім рівномірно розносяться по всьому їх обсягу.

Важливо! Препарат не повинен потрапити на корені локонів, так як це може заблокувати пори шкіри голови, а значить, цибулини волосся недоотримають поживних речовин.

Після нанесення маслу необхідно дати час для висихання, тривалість просушування залежить від конкретного засобу, його виробника і цінової категорії.

Корисний ефект незмивних масел

Незмивні масла застосовуються для:

 1. Забезпечення додаткового харчування волосся.
 2. Полегшення процесу розчісування.
 3. Запобігання локонів при перед температур.
 4. Боротьби з випаданням і розшаруванням кінчиків волосся.

В якості додаткової підживлення незмивні засоби слід застосовувати для довгих локонів, адже для підтримки їх здоров'я застосування бальзамів і кондиціонерів недостатньо.Важливим бонусом є захист волосся від впливу факторів навколишнього середовища. Незмивна маска не тільки дає шевелюрі необхідні зволожуючі і живильні речовини, але і робить їх більш слухняним, що сприяє збереженню укладання протягом тривалого терміну. Розглянуті засоби, крім іншого, підтримують цілісність структури волосся при впливі фена або плойки.

Порада! При постійному використанні незмивних масел слід в комплексі з ними застосовувати спеціальні захисні засоби.

Незмивна масло будь-якої цінової категорії надає волоссю шовковистий блиск, якого складно домогтися іншими косметичними засобами або народними методами.

Класифікація незмивних засобів для волосся

Наносити масло треба правильно

Розглянуті засоби випускаються в наступних форматах:

 • Масла.
 • Крему.
 • Спреї-кондиціонери.

Незмивна масло на волоссі дає найкращий результат і користується найбільшою популярністю. Цей вид засобів дає зачісці шовковистість, блиск, прибирає посічені кінчики.

Крем застосовується в комплексі з іншими засобами для догляду за волоссям, його ефект залежить від конкретної моделі.

Незмивний кондиціонер є зволожуючим засобом для волосся тривалої дії, адже змивається аналог дає такий ефект тільки на невеликий проміжок часу.

Популярні виробники: кращі варіанти

Коштів для незмивною догляду дуже багато. При виборі відповідного для вас масла зверніть на такі популярні варіанти:

 • Засіб OrofluidoRevlon має високу жирність, але не обтяжує волосся і не перешкоджає їх розчісування. Надає локонам підвищену шовковистість і не створює жирного блиску. Ціна на дане масло досить висока, але одного тюбика вистачить на тривалий термін використання.
 • Масло Tasha & Co є комплексним засобом по догляду за волоссям, що включає в себе функціонал маски, що наноситься до або після прийому душу. Складається з декількох видів масел, тому застосовувати його необхідно потроху, так як після нанесення можлива поява жирного блиску на локони. Даний засіб має безліч як позитивних, так і негативних відгуків користувачів.
 • Масло від компанії PantenePro-V, які має велику перевагу перед конкурентами - він покриває волосся непомітною плівкою,що призводить до повної відсутності ефекту забруднення на локони. Після нанесення еліксир дає шевелюрі шовковистість і оживляє пошкоджені кінчики волосся.
 • Засіб Arganoil, виробництва компанії Kapousпріменяется в невеликих кількостях. Воно робить волосся більш жорсткими, але тримається на них великий період часу. Допускається застосування даного масла як маски, що наноситься до прийому душу.

Залиште Свій Коментар