5 способів сушіння волосся без фена

Сучасний темп життя не дозволяє більшості жінок виділити час, щоб сушити локони природним способом. Дівчата і жінки різного віку вважають за краще користуватися феном, який швидко сушить шевелюру і допомагає зробити красиву зачіску. Але іноді виникають ситуації, коли потрібно швидко висушити волосся без фена: несподівано відключається електрика або ламається прилад. Як же з ними впоратися?

Сушка волосся без фена

Як швидко висушити коротке волосся без фена

При наявності короткойпрічёскібистро висушити голову без використання спеціальних приладів досить просто. Треба лише слідувати п'яти основним правилам.

 • Відразу після миття акуратно промокніть голову рушником. Найкраще підійде бавовняна або просте паперове. Ці матеріали швидко вбирають вологу. Ні в якому разі не тріть волосся, так як це пошкоджує їх структуру. Для прискорення процесу нанесіть кондиціонер, який полегшить поділ на окремі пасма, і значить, збільшить до них приплив повітря.
Для прискорення процесу сушіння волосся нанесіть кондиціонер
 • Розчісуйте шевелюру в різних напрямках, використовуючи незамінний атрибут сушки і укладання волосся - кісткову гребінець.Завдяки отворам вона дозволить більшій кількості повітря пройти через зачіску і видалити надлишок вологи.
 • Коли шевелюра злегка підсохне, нанесіть засіб для укладання, нахиліть голову вперед і розчісуйте її в напрямку від потилиці.
 • Щоб сформувати природні завитки, треба змінити напрямок рухів. Злегка вологі пасма зачісували до верхівки підкручують рухами до повного висихання.

Секрети сушки довгого волосся прямими

Власникам довгих локонів висушити голову, не використовуючи фен, буде трохи складніше і довше. Щоб оптимізувати процес, скористайтеся п'ятьма порадами.

Висушити волосся без фена легко
 1. Довгі пасма після миття треба ретельно віджати. Не забудьте, що скручування хоч і швидко видаляє воду, але одночасно завдає вологим локонам серйозні пошкодження.
 2. Коли основна вода видалена, оберніть голову на кілька хвилин рушником з матеріалу, добре вбирають вологу (бавовна, мікрофібра). Щоб прискорити процес, треба використовувати теплий рушник, 1-2 рази замінивши його після намокання на сухе.
 3. Пам'ятайте, що основне завдання - висушити коріння, адже кінчики сохнуть набагато швидше.Для більшої ефективності сушіння підстави пасом забезпечте їх додаткову вентиляцію, піднімаючи руками. Такі маніпуляції заодно додадуть зачісці додатковий обсяг.
 4. Коли шевелюра почне розсипатися на окремі волосинки, але залишиться вологою на дотик, при бажанні можна почати укладку. Для додання зачісці пишності скрутіть окремі пасма в джгути і зафіксуйте їх до повного висихання.
 5. Висушені локони треба звільнити від шпильок і розчесати за допомогою пальців, надавши їм потрібну форму. Утворені недбалі кучерики можна зібрати в хвіст на потилиці або розпустити по плечах.
Якщо дотримуватися цих кілька правил, то можна висушити волосся без фена за 10-15 хвилин

рекомендації професіоналів

Фахівці не радять занадто часто і без необхідності використовувати фен, щоб швидко висушити волосся. Для прискорення природного процесу можна скористатися їх професійними рекомендаціями.

 • Для витирання шевелюри найкраще підійде вафельний рушник, яке бажано у міру намокання замінювати. Найгірший варіант - це махрові рушники, особливо якщо вони зшиті з тканини з додаванням синтетики.
 • Для прискорення сушки наносите на пасма спеціальні засоби, що полегшують розчісування. Вони зроблять локони більш "розсипчастими" і збільшать випаровує поверхню шевелюри.
 • Пам'ятайте, що вологе волосся набагато більше схильні до пошкоджень, ніж сухі. Тому починайте розчісування довгих пасом з кінчиків, поступово піднімаючись до корням.Отдавайте перевагу гребінець, виконаним з дерева та інших натуральних матеріалів.
Пластмасові і особливо металеві пристосування сильно псують поверхню волосся, утворюючи на ньому подряпини і задирки
 • Щоб скоротити час сушіння, треба якомога частіше ворушити локони, струшуючи і крутячи головою. Ефект посилиться, якщо голова при цьому буде опущена вниз. Такі руху дозволять повітрю краще проникати до волосків, сприяючи інтенсивному випаровуванню вологи з їх поверхні. Але не дуже старайтеся, а то заболить шия, і виникне запаморочення.
 • Якщо на вулиці стоїть тепла погода, вдалою ідеєю стане підставити мокру шевелюру ветеркуіжаркому сонечку. Вони висушать локони не гірше фена, а шкоди принесуть набагато менше, особливо якщо ви попередньо обробите зачіску складом з УФ-фільтром.

застереження

Категорично не рекомендується використовувати для сушки газову плиту, духовку або вентилятор. Такі екстремальні способи не тільки шкодять волоссю, погрожуючи повністю спалити їх.

Вони можуть становити небезпеку для здоров'я і навіть життя

Якщо дотримуватися перерахованих вище рекомендацій, то можна на практиці переконатися, що висушити шевелюру без використання фена зовсім просто. Тепер ви зможете в будь-який непередбаченої ситуації зробити зачіску швидко і без шкоди для волосся.

Залиште Свій Коментар