8 правил вибору перукарських ножиць

Ножиці - головний інструмент перукаря. Від їх якості залежить те, наскільки добре буде виконана робота. Так як майстер працює з ними цілий день, вони повинні бути максимально зручними і ефективними в роботі.

Ножиці повинні бути якісними

Критерії вибору перукарських ножиць

Перше, на що варто звернути увагу, щоб вибрати ножиці для стрижки волосся, оптимальні для Вас - комфортність. Перевірте, чи не занадто вони важкі, чи комфортно пальцях в рукоятках і не ковзають вони. Чи не розглядайте дешеві моделі, так як вони неякісні.

Зручність: філіровачная модель повинна сидіти в руці

Один з головних критеріїв для того щоб вибрати філіровочние ножиці або звичайні, вважається зручність в роботі і комфортність при використанні. Комфортний такий інструмент, яким майстер працює 3 - 4 години без втоми рук. Зручність залежить від типу рукоятки. Кільця бувають симетричними, асиметричними, напівзміщеними і т.д. Найбільш зручними вважаються асиметричні рукоятки зі зміщеними кільцями.

матеріал

Кращі перукарські ножиці виконують з високовуглецевої сталі. Вона має ряд переваг:

 • Міцність - не гнеться при падінні, механічному тиску;
 • Краще тримає заточку, що не затупляется;
 • Підходить для багаторазових заточек;
 • Не деформується при стерилізації в теплових та інших апаратах;
 • Добре піддається антисептичної обробки;
 • Повільно іржавіє;
 • Термін служби тривалий - до декількох років.

Склад не буває однорідним. До стали додають вольфрам, кремній і ін. Це подовжує термін служби, збільшує міцність. Іноді присутня зовнішнє тефлонове або інше покриття.

Заточення

Якість заточки помітно по її кутку. Майже будь-який професійний інструмент заточений під кутом 40 - 50 градусів. На преміум - інструментах виконана заточка "конвекс". Градус менше, зріз виходить ідеальним. Підходить для змінного зрізу. Звичайна заточка "регулар" створює тупий зріз. Якісна заточка і хороший матеріал ножиць дозволяють працювати одним інструментом до 3 - 4 - х років без додаткової заточки.

Плавність змикання полотен

Перед покупкою необхідно перевірити і цю характеристику. Від неї безпосередньо залежить натяг полотен, а значить, якість і зручність роботи інструментом. Ножиці повинні замикатися плавно і з додатком однакової сили по всій довжині. Не повинно бути присутнім явних "ступенів" при змиканні.

Виробники: Ягуар, Kasho, Dewal

Якість інструменту залежить і від виробника. Хоча європейські та американські бренди випускають хороші інструменти, популярність придбали японські ножиці. Пов'язано з тим, що в цій країні вимоги до якості інструменту вище. Вони відрізняються цікавим дизайном.

Японські ножніци- хороший варіант

Ціна: японські недорогі ножиці в тренді

Інструмент не дешевий. Ціна складається з бренду, країни виробника, моделі, дизайну, якості сталі та ін. Проте, моделі дешевше 2000 рублів дуже низькоякісні. Ними незручно працювати навіть початківцю майстру. Якщо ж майстер має великий досвід і напрацьовану клієнтську базу, то варто звернути увагу на ножиці від 5000 і дорожче. Вони мають преміальне якість і зручні в роботі при великому потоці клієнтів.

доцільність

Врахуйте і те, які стрижки будете виконувати. На лезах можуть бути виконані або не виконані мікронасічкою. Вони запобігають ковзанню волосся. Ножиці з мікронасічкою використовуються для чоловічих стрижок. Інструменти з гладкими ножицями дозволяють робити ковзний зріз, який використовується в жіночих стрижках.

Довжина професійного інструменту

Довжина професійних перукарських ножиць вказується в дюймах. Один дюйм становить 2,54 см. Довжина полотен варіюється від 4,5 до 7 дюймів. Вибирайте такі, якими зручніше працювати. Традиційно, довжина 5,5 дюйма - універсальна, 6 і 6,5 - призначена для стрижки чоловіків і т.д. Але майстри відступають від таких правил, вибираючи зручні інструменти.

тест

Щоб перевірити якість натягу зробіть наступне:

 1. Візьміть ножиці за одне кільце;
 2. Поверніть вертикально, вгору лезами;
 3. Візьміться за друге кільце і підійміть його на 90;
 4. Відпустіть.

Після його опускання, полотна повинні зімкнутися на половину або дві третини довжини. Якщо леза зімкнулися повністю - гвинт погано затягнутий. Якщо зійшлися менш цієї довжини - затягнуть занадто щільно. При закритті повинно відчуватися легке тертя між полотнами.

Підбирайте якісний інструмент!

Залиште Свій Коментар