Як вибрати відповідну дитячу машинку для стрижки волосся

Батьки часто відмовляються від думки стрижки їхньої дитини в перукарнях, так як маленькі діти ще не вміють повністю контролювати свою поведінку і можуть вести себе неспокійно з майстром. Така поведінка обумовлена ​​розташуванням дитини в незнайоме місце і його перебування поруч з чужими людьми, які контактують з ним. Щоб вирішити питання про стрижку малюка, батьки зазвичай купують для цього спеціальну машинку, яка в домашніх умовах без праці зробить волосся коротше.

Відмінні риси

Дитячі пристрої для стрижки волосся мають ряд відмінностей від машинок для дорослих.

Серед них зазвичай виділяють:

  • низький показник рівня шуму, що видається приладом у включеному стані;
  • зубці леза знаходяться на меншій відстані один від одного, що дозволяє робити стрижку в щадному режимі;
  • дитяча машинка значно менше "дорослої" моделі за розмірами, що сприяє кращій обробці голови дитини;
  • зазвичай машинки для дітей яскраві і кольорові, щоб крихти проявляли інтерес до цього пристрою, а не боялися його.

Завдяки цим характеристикам, машинки для дітей з легкістю справляються з вигинами голови дитини, що дозволяє зробити рівну стрижку без заподіяння хворобливих або неприємних відчуттів малюкові.

шумовий рівень

Якщо ви вирішили придбати пристрій для стрижки свою дитину, слід віддати перевагу тій моделі, яка видає якомога менше шуму. Це обов'язкова умова, так як маленькі діти дуже лякаються гучних, невідомих їм приладів. Шум може налякати малюка ще до стрижки волосся, і він відмовиться від проведення цієї процедури і буде вередувати. Безшумна машинка не стане приводом для занепокоєння вашої дитини.

При виборі професійної моделі варто врахувати, що вона працює набагато голосніше аматорської.

Краще, якщо ви купите такий пристрій, коли малюк трохи підросте або звикне до звичайного, тихому приладу.

живлення

Велика частина моделей має тип харчування від електромережі. Але при стрижці дитини бовтається провід буде тільки заважати. Тому догляд за волоссям дитини легше проводити за допомогою пристрою, що має акумулятор.

Грунтуючись на статистиці, виявлено, що після повного заряду акумулятора його потужності вистачає на півгодинну роботу. Зазвичай за цей період можна встигнути виконати навіть складну стрижку.

матеріали лез

Підстригання дитячих волосся повинне виконуватися за допомогою ножів з кераміки.Саме цей матеріал здатний зробити делікатний догляд за головою дитини. Це обумовлено тим, що керамічні ножі відрізняються тонкістю, м'якістю і безпекою по відношенню до волосся і шкіри голови. Керамічні леза дуже повільно нагріваються і мають закруглені кінці, що дозволяє вберегти дитину від отримання травм шкіри голови. Одна з переваг таких лез: їх не потрібно регулярно заточувати.

Від машинок зі сталевими лезами краще відмовитися, так як вони здатні доставити неприємні відчуття малюкові під час стрижки волосся, і наступного разу дитина може відмовитися від проведення цієї процедури при вигляді знайомого приладу. Сталеві леза відрізняються високою якістю тільки в дорогих, професійних моделях. Вони дозволяють зробити майбутню зачіску рівною і акуратною.

Сталеві леза професійних машинок не чіпляє волосся, що дозволяє уникнути хворобливих відчуттів під час процедури.

компактність

Одним з важливих критеріїв при виборі дитячих машинок для підстригання виступають їх розміри. Занадто великі прилади не можуть зробити якісну обробку невеликої голови, і це призводить до неакуратної стрижці, тому від таких пристроїв слід відмовитися.

Краще вибирати компактні моделі, які будуть чутливі навіть до найменшого вигину черепа дитини.

додаткові насадки

Щоб акуратно підстригти дітей, досить мати в комплекті з машинкою всього пару додаткових пристосувань. Максимальна кількість насадок не повинно перевищувати 3 штуки - більше вам точно не знадобиться. Серед необхідних пристосування повинні бути насадки, які відповідають за виконання короткої або довгої стрижки. Оптимальним варіантом комплектації моделі служать насадки на 6, 12 і 18 міліметрів.

Компанії-виробники

Існує кілька популярних виробників, прилади для підстригання дітей яких користуються великим попитом. Серед них можна виділити наступні фірми:

  1. Baby Treem - фірма, яка випускає прилади для догляду за головою дитини з цікавим зовнішнім дизайном і компактними габаритами. Одними з переваг продукції цієї компанії є доступна цінова категорія і знижений рівень шуму при роботі.
  2. "Філіпс" також випускає бюджетні моделі приладів для стрижки волосся. Такі пристрої відрізняються безшумністю, створює акуратні стрижки і не затискають випадково потрапив між лез волосся.
  3. Moser розробляє професійні машинки в Німеччині.Зазвичай ці прилади використовуються тільки в салонах краси. Головною їх перевагою є висока якість матеріалів і збірки, широкий функціональний діапазон. Але цей виробник має і недоліки, наприклад, порівняно високу вартість продукції, тому середньостатистичний споживач придбати її не в змозі.

вигода

Так як швидкість росту волосся у дитини дуже висока, для батьків буде раціональніше обзавестися машинкою для підстригання, ніж водити чадо в перукарню кілька разів в 30 днів. Середня ціна на дитячу стрижку в салоні становить 200 рублів. Тобто в рік вам доведеться витратити близько 4800 рублів.

Зараз середня ціна на найпростіші машинки для дітей, що володіють достатнім функціоналом, дорівнює 1500 рублів, більш практичні пристрої коштують близько 2000 рублів. А професійну машинку ви зможете придбати за ціною від 3500 рублів.

Виходячи з таких простих розрахунків, можна зробити висновок, що куплена машинка дозволить заощадити батькам на стрижці дітей пристойну суму.

підсумок

При виборі машинки для підстригання дитини батькам потрібно економити з розумом.Це обумовлено тим, що найдешевші прилади, випущені невідомими компаніями, можуть бути недовговічними, нерівно стригти або завдати шкоди здоров'ю малюка.

Таке негативне дію досягається використанням неякісних ножів, нестабільною роботою, наявністю неприємних відчуттів.

Але й не варто купувати найдорожчу модель, так як багато її функції вам просто не знадобляться. Кращим варіантом стане пристрій, що здійснює догляд за волоссям крихти, з середньої цінової категорії. Варто врахувати, що відомі виробники гарантують безпеку своєї продукції, яка характеризується високими якісними характеристиками.

Якщо ви не можете визначитися з вибором між побутовим і професійним пристроєм, а ваша дитина вже не боїться стригтися будинку, можна придбати прилад для професійної стрижки волосся. Таким пристроїв не потрібен особливий догляд, а прослужать вони набагато довше, ніж побутові моделі.

Залиште Свій Коментар