Одна технологія - вирішення багатьох проблем: мезотерапія для волосистої частини голови

Кожна жінка прагне мати сильне і красиве волосся. Але домогтися цього в сучасному світі самостійно досить складно, так як кожен день ми піддаємося стресам, впливу навколишнього середовища, недостатністю мікроелементів і вітамінів в харчуванні і т. Д. Все це погано позначається на здоров'ї волосся.

Процедура мезотерапії для волосся поверне Ваше волосся до життя

Косметологи в салонах і медичних центрах пропонують нову послугу, завдання якої - повернути красу і пишність локонам. Мезотерапія для волосся - це процедура, яка допомагає зробити волосся сильними, зменшує випадання, активно бореться з їх ламкістю і сухістю.

Технологія проведення Hair мезотерапії, які курси уколів, коли видно результат, ціна мезотерапії

Процес проведення мезотерапії голови є велика кількість міні ін'єкцій, які лікар здійснює в оброблену шкіру голови. Уколи малоболезненние, так як кількість препарату, що вводиться в шкіру, дуже мало, а голки, які використовуються в процедурі, дуже тонкі.

За допомогою цих ін'єкцій при проведенні процедури мезотерапії вдається підживити шкіру голови і цибулинки волосся необхідними мікроелементами і вітамінами для поліпшення їх стану, а також поліпшити кровообіг цієї частини тіла.

Мезотерапія займає не більше 60 хвилин, зазвичай лікар справляється за 40 хвилин. Процедури проводяться протягом 5 тижнів. За цей період роблять 8 таких сеансів.

Ефект після п'ятитижневого курсу з'являється не відразу, перші поліпшення помітні вже на 5 місяць після застосування. А результат видно через 10 місяців. Через цей час курс сеансів повторюють, додавши або залишивши той же склад ін'єкцій.

Вартість процедури варіюється від 1 тис. До 3 тис. Рублів, що багато в чому залежить від препарату, який буде використаний.

Показання та протипоказання

Мезотерапія волосся призначається при таких показаннях:

 1. пошкодження волосся при гормональних порушеннях (після пологів, в період менопаузи);
 2. алопатія;
 3. надмірна жирність шкіри голови;
 4. посивіння локонів в ранньому віці;
 5. пошкодження волосяного покриву в результаті застосування барвників, знебарвлення, хімічних завивок.

Мезотерапія шкіри голови застосовується і для вирішення естетичного питання, тобто, якщо є необхідність поліпшення стану локонів. Ось фото, що показує результат після курсу уколів мезотерапії шкіри голови.

Для досягнення хорошого результату доктор перед початком процедури повинен ознайомитисяз вашим анамнезом і провести алергопроби. Як і будь-які інші процедури, мезотерпія має свої протипоказання.

До них відносять:

 • алергічна реакція на компоненти препаратів;
 • ендокринологічні недуги;
 • імунні захворювання;
 • захворювання крові і знижений поріг її згортання;
 • новоутворення (доброякісні та злоякісні);
 • період менструації;
 • психічні захворювання (епілепсія).

Засоби для мезотерапії, коктейлі + для мезотерапії волосся і вітаміни, які входять до їх складу

Препарат, який вколюють в шкіру голови, при проведенні мезотерапії для кожного підбирають індивідуально. В основному доктора орієнтуються на проблему, яку потрібно вирішити.

Але до уваги береться багато факторів, включаючи переносимість пацієнтів тих чи інших інгредієнтів, що входять до складу коктейлів. На сьогоднішній день розрізняють такі види засобів для мезотерапії:

 • кисневі;
 • мікроелементні;
 • коктейлі;
 • багатокомпонентні;
 • гомеопатичні.

Будь-який засіб вирішує свою проблему і при правильному підборі показує цілющий результат. Більшість салонів використовують готові препарати, але буває,що для лікування необхідно самостійно підбирати компоненти і готувати так звані коктейлі.

Препарати для мезотерапії мають свій склад вітамінів і мікроелементів. Але найчастіше, коктейль для ін'єкцій містить необхідні для життєвої сили волосся компоненти: цинк, селен, мідь, жирні кислоти і амінокислоти, комплекси вітамінів (Е, Р, В, С) і т. Д.

Всі речовини, що входять до складу засобів, поділяють на чотири групи.

 • Основні або активні. Саме їх дію вважають головним. Вони спрямовані на вирішення проблеми пацієнта. Безпосередньо впливають на корінь волоса і його цибулину, стимулюючи зростання і покращуючи структуру на клітинному рівні.

 • Алопатичні інгредієнти також впливають на зростання і структуру волосся.
 • Допоміжні компоненти мають спрямованість на поліпшення циркуляції кровопостачання шкіри голови.
 • Гомеопатичні складові. Це природні компоненти в малих концентрованих дозах, які своєю властивістю повинні вирішувати наявні у пацієнта проблеми.

"F-HAIR", "Keractive", "Meso Hair System" - найкраща мезотерапія

"F-HAIR", "Keractive", "Meso Hair System" - це широко використовувані препарати в проведенні мезотерапії шкіри голови. Вони містять мікроелементи, необхідні для поліпшення стану волосся.

Їх дія спрямована на вирішення таких проблем:

 • стимуляція зростання;
 • харчування і зміцнення цибулини;
 • боротьба з алопецією;
 • поліпшення кровопостачання;
 • поліпшення структури кожного волоса.

Ці препарати використовуються багатьма салонами, так як є дуже ефективними в боротьбі з більшістю проблем з волоссям.

Дермахіл мезотерапія

Dermaheal (Дермахіл) - це засіб для проведення мезотерапії Південнокорейського виробництва. Компанія-виробник заслуговує довіри споживачів, так як не позиціонує себе як косметична фірма.

"Caregen Co" - автор "Dermaheal", представлена ​​на ринку, як дослідницька лабораторія. Фірма відома не тільки своїм пептидним коктейлем для голови, а й для шкіри і тіла.

Мезотерапія голови із застосуванням препарату Dermaheal (Дермахіл) вирішує такі проблеми:

 • випадання волосся (чоловіче і жіноче);
 • тонша структура волоса у верхній частині голови;
 • сухість шкіри.

Має багатокомпонентний склад, який включає в себе велику кількість вітамінів (13 найменувань), амінокислот (24 види), антиоксиданти, ферменти і кислоти.

Підготовка до мезотерапії в домашніх умовах і хід процедури

Процес проводиться в салонах, але повинен це робити людина, у якого є медична освіта, зі спеціальним проходженням курсу саме по мезотерапевтіческіе процедурам.

Також важливо, щоб підприємство, яке надає даний вид послуги, мало відповідну ліцензію на такий вид діяльності.

Мезотерапія не вимагає якоїсь спеціальної підготовки в домашніх умовах. Пацієнту досить очистити шкіру голови і волосся звичним для нього способом.

Доктор повинен працювати в одноразових рукавичках і одноразовими шприцами. Бажано, щоб розпаковувалися всі прилади у вашій присутності.

Процедуру мезотерапії для волосся Ви можете провести і в домашніх умовах
 1. Антисептиком обробляється шкіра голови.
 2. Процес введення препарату починається уздовж лінії росту волосся.
 3. Якщо процедура викликає сильний біль, то в засіб додається знеболювальна речовина.
 4. Далі уколи йдуть по проділах всієї голови.
 5. Перед кожним уколом шкіра трохи натягується.
 6. Після кожної ін'єкції йде повторна обробка антисептиком.

Нижче представлено відео, яке наочно демонструє процедуру мезотерпіі шкіри голови.

Після мезотерапії не рекомендують мити голову протягом 3 діб, також в цей період заборонені тверді шпильки, тугі хвости і засоби для укладання.

Якщо все проведено правильно, з урахуванням усіх нюансів, то пацієнт не повинен відчувати біль або неприємні відчуття на шкірі голови.

Залиште Свій Коментар