Дитячі зачіски на весілля - з бешкетників в чарівних янголят

Весілля - це те свято, яке запам'ятовується назавжди, тому всі дуже радіють і намагаються виглядати відповідно. І прямуючи на подібний захід, необхідно ретельно продумати вбрання і загальний зовнішній вигляд, а якщо з вами йде малюк - то і дитячі зачіски на весілля.

З маленькими модницями не завжди буває легко: вже в ранньому дитинстві з'являється бажання виглядати як улюблена зірка з обкладинки журналу. І тоді батьки, прагнучи виховати почуття акуратності і стилю, всіляко підтримують дитини. Проте, дуже важливо усвідомлювати, що не всі зачіски доречні і відповідні для юної красуні.

Спочатку зверніть увагу на довжину волосся. Для довгих і середніх локонів набагато більше варіантів і різновидів зачісок, найпростіший з яких - просто завиті пасма, а найскладніший - комбінації з кісок і джгутів. Якщо ж у дівчинки коротка стрижка - невеликі хвилі і аксесуари створять незвичайний ефект.

Крім того, весільні дитячі зачіски повинні підбиратися з урахуванням віку і структури волосся господині. Занадто громіздкі і гламурні зачіски можуть виглядати безглуздо на маленькому невинному створенні точно так же, як і яскрава помада.Варто пам'ятати, що здоров'я і подальший стан волосся набагато важливіше одноденної зачіски, тому якщо у дитини рідкісні і тонкі локони не потрібно використовувати хімічні засоби, плойки, грубі аксесуари і туго затягувати хвости.

Зачіски з джгутами

  1. Більшість образів можна створити в домашніх умовах, так як зачіски дітям на весілля, відео яких широко поширені в інтернеті, не так технічно складні, як дорослі. Для початку волосся ретельно розчісується. У лівої скроні виділяється два пасма, з яких скручується джгут. Його необхідно направляти через потилицю, вплітаючи нові пасма, до правого вуха. Чубчик (в залежності від довжини) або заплітається, або залишається. Досягнувши вуха, до джгута необхідно зібрати решту волосся, зав'язати їх гумкою. Пасма можуть бути злегка випущеними, ажурними, але ні в якому разі не туго затягнутими. Дуже красиво і гармонійно буде виглядати стрічка або бантик навколо хвоста білого або певного кольору (якщо весілля тематична).
  2. В районі чубчика і скронь вибирається по кілька пасом, з яких плетуться джгути в напрямку до верхівки.Туди ж збираються і інші волосся, потім збирається хвіст. Даний хвіст можна залишити прямим, можна завити, а можна заплести в косу і зробити гульку. Такі дитячі зачіски на весілля, фото яких нижче, виглядають дуже акуратно і ніжно.

Бант з волосся

Даний варіант доречний, коли вже обраний досить яскраве вбрання, який не потерпить додаткових аксесуарів. У той же час бант з волосся виглядає святково. Його можна зробити як на довгих локонах, так і на коротких (не вище плеча), принцип створення схожий.

З боків збираються два пасма, вони зав'язуються гумкою в хвіст на потилиці. Провертаючи гумку через волосся останній раз, частина хвоста залишається висунутою (подобу петлі). Дана петля розділяється надвоє, таким чином, ми отримуємо "вушка" нашого банта. Кінчик хвоста проводиться через середину, утворюючи середину. Для стійкості "вушок" використовуємо шпильки і невидимки, при необхідності їх можна зовсім небагато побризкати лаком для волосся.

ангельські хвилі

Дитячі зачіски на весілля, відео створення яких можна переглянути на нашому сайті, повинні бути легкими, повітряними, підкреслюючи чарівність діточок.Але якщо у Вашої малятка коротка стрижка боб, наприклад, а їй так хочеться виглядати по-особливому, потрібно створити кучері. Найбільша проблема в тому, що домогтися моментального ефекту ніяк не можна. Хоча б тому, що це буде дуже шкідливим для дитини. Але до чого поспіх? Є набагато більш "м'який" варіант.

На ніч, перед торжеством, необхідно намочити голову. Потім все волосся умовно поділяються на ділянки і з кожного плетуться косички. Зав'язувати кінчики потрібно дуже тонкими косичками, щоб не деформувати їх. Вранці коси розплітаються, а на їх місці з'являються акуратні хвилі.

Другий варіант - папільйотки. Грубо кажучи, це ганчірочки, на які намотуються ті ж мокрі пасма. Ефект той же, що і з косичками, тільки локони виходять більш спіралевіднимі. Доповнити зачіски дітям на весілля, фото яких заворожує, можна шпильками (з бантами, квітами), стрічками і обідками. Головне, щоб в сукупності це створювало тільки позитивні враження.

Залиште Свій Коментар